Dış gebelik olabilir mı sizce?

reise_1601

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
220
163
Merhabalar herkese. Son adet tarihine göre 5+4 de iken Beta-hcg degerim 4700 kusur çıkmıştı. Tahlili üzerinden 4 gün geçti ve bugün doktora gittim tekrar. Ultrasonla bakmaya çalıştılar. Ultrasonda görülmedi. Doktor değer bu kadar yuksekken kesin görünmesi lazımdı. Dış gebelik olabilir dedi. Pazartesi tekrar gidicem. Böyle bisy başına gelen oldu mu?

Ultrasonda görülmesi için 5000 6000 olması lazım.Ve de hcg düzensiz artar.Kanama olur vs.

Merhabalar herkese. Son adet tarihine göre 5+4 de iken Beta-hcg degerim 4700 kusur çıkmıştı. Tahlili üzerinden 4 gün geçti ve bugün doktora gittim tekrar. Ultrasonla bakmaya çalıştılar. Ultrasonda görülmedi. Doktor değer bu kadar yuksekken kesin görünmesi lazımdı. Dış gebelik olabilir dedi. Pazartesi tekrar gidicem. Böyle bisy başına gelen oldu mu?
aynı durum bende de söz konusu şuanda kan değerim 3057 ama alttan da bakıldı kese görünmüyor size sonuç olarak nasıl bir uygulama sağlandı şimdi ?

aynı durum bende de söz konusu şuanda kan değerim 3057 ama alttan da bakıldı kese görünmüyor size sonuç olarak nasıl bir uygulama sağlandı şimdi ?
Merhabalar, doktor bende normal ultrasonla bakmaya çalışmış ve görememişti. Bana alttan bakmamız lazım. Alttan daha iyi görünür demişti. Ama ben alttan baktırmamistim. Bu olaydan 3 gün sonra daha büyük bir hastaneye gittim yani 6. Haftada. Oradaki ultrason cihazında hem kalp atışı duyuldu, hem de kese görüldü. Ultrason cihazının kalitesiyle de alakalı biraz. Şu anda da 19 haftalık hamileyim şükürler olsun. Darısı size olsun...

X