dış gebelik olma ihtimalim sizce nedir?

Kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı 6 ay beklememi söyledi doktor altı ay bekledik bu ay hgs çektirdik tüpün biri tıkalıymış açıldı artık deneyebiliriz dedi bakalım bir hafta sonra belli olur artık
Sorun değil canım inşallah hayırlısıyla evladını en kısa zamandan alırısın kucağına

Merhaba, bende 1 kere dis gebelik gecirdim ve beta 10bin uzerine kadar cikti tani koyamadilar
Hc agrim acim kanamam olmadi..
ayakta yuruyerek hastaneye gidip ameliyat oldum, degerimi duyan her doktor inanmiyodu bu degerde simdiye olmustun die..

Size sormak istedigim sey su

tup bebek tedavisindeyim suanda 3 martta embr transferini oldum 2-3 gundur zaman zaman ayni tarafimda hafif kasik agrisi oluyor..

Siz de 2 kere gecirdim diyince yazmak istedm tup bebek miydi sizinde ?
Aklima kotu seyler getirmemeye calisiyorum ama o tarafta az az agri olunca supheleniorm..
Mrb ayni şeyleri yaşamışız. Ameliyattan sonra sorun mu oldu tüp bebek tedavisi oluyorsunuz? Bu konularda çok kafam karışık ve endişeliyim

Merhaba, bende 1 kere dis gebelik gecirdim ve beta 10bin uzerine kadar cikti tani koyamadilar
Hc agrim acim kanamam olmadi..
ayakta yuruyerek hastaneye gidip ameliyat oldum, degerimi duyan her doktor inanmiyodu bu degerde simdiye olmustun die..

Size sormak istedigim sey su

tup bebek tedavisindeyim suanda 3 martta embr transferini oldum 2-3 gundur zaman zaman ayni tarafimda hafif kasik agrisi oluyor..

Siz de 2 kere gecirdim diyince yazmak istedm tup bebek miydi sizinde ?
Aklima kotu seyler getirmemeye calisiyorum ama o tarafta az az agri olunca supheleniorm..
Merhaba dış gebelikte ultrasonda kese gözükür mü

Merhaba dış gebelikte ultrasonda kese gözükür mü
Merhaba, kese gorunmez, kese benzeri yapi gorunebilir rahim icinde..

Benim
Oyle oldu, kese benzeri yapi kurtaj oldum sonra beta dusmeyince dis gebelikten suphelendiler belirti vermedigi icin gorememislerdi
Sizin durum
Nedir?

Bende biraz daha bekle baska bir dr daha git her doktor farkli sey soyler benim yengemde de aynisi oldu ve suan oglu var. dr kurtaj gunu vermisti diger doktor. Kanaman yoksa dis gebelik bile olsa suan icin saglik acisindan bir riskin yok. Eger duserse beta hcg o zaman sikinti oluyor. Bekle ve bir hafta sonra falan baska bir doktora git.

Merhaba, kese gorunmez, kese benzeri yapi gorunebilir rahim icinde..

Benim
Oyle oldu, kese benzeri yapi kurtaj oldum sonra beta dusmeyince dis gebelikten suphelendiler belirti vermedigi icin gorememislerdi
Sizin durum
Nedir?
Bana olabilir dedi ama kese gördü kesenin içinde bir yapı var küçücük takip edicez sağlıklı mı diye dedi dış gebelik değil o zaman benim

Bana olabilir dedi ama kese gördü kesenin içinde bir yapı var küçücük takip edicez sağlıklı mı diye dedi dış gebelik değil o zaman benim
Beta degeriniz nasil? İkiye katliyomu?
insallah sagliklidir bazen gec gelisiyor diyolar.. bidaha mzaman gidiceksnz dr a

Merhaba canm
Kanaman var mı
Normalde artışın ıki kartı olması gerekıyor
Ben dış gebelik geçirdim ve benım kanamam vardı kahve ve vişne çürüğü şeklinde değerim sennkinden biraz daha yukseklerdeydı 780 lere çıkmıştı rahım içinda kanama oluştu kürtaj vakum yontemıyle temizlendi
Fakat değerim düşnedi arttı o yüzden metotreksat ığne yapıldı onunla birlikre değerim duşmeye başladı 1 aya yakım bir sürede sıfırlandı
Merhaba benimde değerim 156 ydı sonra 60 a düştü kimyasal gebelik gibi düşündük sonrasında 380 kere çıktı doktor bugün hemen kürtaj yaptı vakum yöntemi ile ama dış gebelik mi değil mi bilemeyiz henüz belli olmaz dedi. Yarın yine hcg vereceğim düştü mü diye değerim. Sizin nasıldı süreç ben de korkuyorum dış gebelikse risklerinden dolayı 😔

Merhaba benimde değerim 156 ydı sonra 60 a düştü kimyasal gebelik gibi düşündük sonrasında 380 kere çıktı doktor bugün hemen kürtaj yaptı vakum yöntemi ile ama dış gebelik mi değil mi bilemeyiz henüz belli olmaz dedi. Yarın yine hcg vereceğim düştü mü diye değerim. Sizin nasıldı süreç ben de korkuyorum dış gebelikse risklerinden dolayı 😔
Kuzum aslında bilirler dış gebelık olup olmadıgını bana detaylı usg yapıldıgında çıktı tüpümde oldugu
Sonrasında yapıldı kürtaj ve sonra degerım yukselemye devam etti
O yüzden metotreksat ığnesı yapıldı
O şekilde düştü değerim

Kuzum aslında bilirler dış gebelık olup olmadıgını bana detaylı usg yapıldıgında çıktı tüpümde oldugu
Sonrasında yapıldı kürtaj ve sonra degerım yukselemye devam etti
O yüzden metotreksat ığnesı yapıldı
O şekilde düştü değerim
Bana ultrasonda bakmadan direkt kürtaja aldı doktor. Belli olmaz dedi ultrasonda ben de anlamadım. Şuan kürtajla rahim içini temizlemiş doktor. Dış gebelik belli olmaz diyor ısrarla yüz kere falan sormuşumdur. Yarınki kan sonucuna bakacakmış. Ne yapayım ben o zaman şimdi 😔 ne diyeyim doktora ya da başka doktora mı gideyim

X