dış gebelik olma ihtimalim sizce nedir?

randevu alacağım ama biraz geç alsam değerim yükselir mi diye düşünmüyor değilim. geç alsam problem olur mu onu da bilmiyorum
Canım eger suphelenilen bi durum varsa bence çok geç vakte bırakma hem için de rahat eder yınede kendın bilirsin tabi

İn
en geç cuma günü biraz da inşaAllah değerim artar diye düşünüyorum
İnşallah canım inşallah dediğim gibi içini ferah tut bence hiçbir sıkıntı olmayacak
Kanaman yok iyi düşün iyi olsun
Kendine dikkat et sonucu yazarsam sevınrım 🥰

İn

İnşallah canım inşallah dediğim gibi içini ferah tut bence hiçbir sıkıntı olmayacak
Kanaman yok iyi düşün iyi olsun
Kendine dikkat et sonucu yazarsam sevınrım 🥰
inşaAllah güzel olur da sonucu yazarım daha mutlu olurum :)

merhaba arkadaşlar :) uzun süredir burada yoktum ve ilk defa bir konu açacağım aslında çok ani olan bir şeydi. ilk adet gecikmem de kendiliğimden gittim test yaptım negatif sonuç aldım madem testte çıkmadı eğer hamile değilsem de en azından bir sıkıntı olmasın dedim doktora gittim. doktor kan tahlili ve ultrason sonucunda çatlamamış yumurta var ya çocuk olacağı için ya da adet olmadığın için böyle dedi ve bana adet söktürücü verdi. o olayın 2.haftasında göğüslerimde ağrı ve kasıklarım da olan ağrı sebebiyle iş yerindeki arkadaşlarımın ısrar etmesiyle test yaptım pozitif çıktı akşamına hemen acile gittim kanda da hamilelik vardı ertesi gün kasıklarımda olan ağrıdan dolayı işten izin alıp doktora gittim ama doktorum sürekli dış gebelikten bahsetti ilk yükselmiyorsa dış gebelik dedi ama yükseldi kanda değerim sonrasında daha 48 saat olmamıştı tekrar ertesi gün gel kan ver dedi verdiğimde istediği sayıda çıkmadı. ben beklemek istiyorum biraz daha zaten kendisiyle görüşemedim tekrar işe git ararsın demişti erken çıkış yapmış yarına kaldı konuşmam. sadece bir fikir almak istiyorum ne zaman belli olur tam olarak dış gebelik olduğu? ve dış gebelikse nasıl sonlanıyor çok mu ağrılı?
Canım hiç sıkıntı yapma kurban olduğum ALLAH İSTERSE O BEBEK GELİR HİÇ KİMSEDE ÖNÜNDE DURAMAZ. Bu dünyada rızkı varsa gelir sen sadece iyi düşün ve dua et dua bizim en büyük kapımız ve o kapıda ALLAHA açılıyor. Kimin ne dediğine bakma sen sadece ALLAHA emanet et YAVRUNU.

Canım hiç sıkıntı yapma kurban olduğum ALLAH İSTERSE O BEBEK GELİR HİÇ KİMSEDE ÖNÜNDE DURAMAZ. Bu dünyada rızkı varsa gelir sen sadece iyi düşün ve dua et dua bizim en büyük kapımız ve o kapıda ALLAHA açılıyor. Kimin ne dediğine bakma sen sadece ALLAHA emanet et YAVRUNU.
çok teşekkür ederim inşaAllah

bugün tahlil yaptırdım değerim 1701 çıktı çok mutlu oldum inşaAllah yarın iyi bir sonuç alırım lütfen bana dua edin :)

merhaba arkadaşlar :) uzun süredir burada yoktum ve ilk defa bir konu açacağım aslında çok ani olan bir şeydi. ilk adet gecikmem de kendiliğimden gittim test yaptım negatif sonuç aldım madem testte çıkmadı eğer hamile değilsem de en azından bir sıkıntı olmasın dedim doktora gittim. doktor kan tahlili ve ultrason sonucunda çatlamamış yumurta var ya çocuk olacağı için ya da adet olmadığın için böyle dedi ve bana adet söktürücü verdi. o olayın 2.haftasında göğüslerimde ağrı ve kasıklarım da olan ağrı sebebiyle iş yerindeki arkadaşlarımın ısrar etmesiyle test yaptım pozitif çıktı akşamına hemen acile gittim kanda da hamilelik vardı ertesi gün kasıklarımda olan ağrıdan dolayı işten izin alıp doktora gittim ama doktorum sürekli dış gebelikten bahsetti ilk yükselmiyorsa dış gebelik dedi ama yükseldi kanda değerim sonrasında daha 48 saat olmamıştı tekrar ertesi gün gel kan ver dedi verdiğimde istediği sayıda çıkmadı. ben beklemek istiyorum biraz daha zaten kendisiyle görüşemedim tekrar işe git ararsın demişti erken çıkış yapmış yarına kaldı konuşmam. sadece bir fikir almak istiyorum ne zaman belli olur tam olarak dış gebelik olduğu? ve dış gebelikse nasıl sonlanıyor çok mu ağrılı?
Ben 6 ay önce dış gebelik yaşadım

çok teşekkür ederim inşaAllah
Evde test yaptım pozitif çıktı doktora gittim kanda da çıktı gün aşırı kan verdim değerlerin iki katına çıkması gerekiyormuş artış vardı ama çok da değildi.beşinci haftada rahimde kesenin görünmesi gerekiyormuş o da görünmedi ve dış gebelik teşhisi kondu

bugün tahlil yaptırdım değerim 1701 çıktı çok mutlu oldum inşaAllah yarın iyi bir sonuç alırım lütfen bana dua edin :)
Ne kadar süre var iki testiniz arasında?
Çok güzel artmış değeriniz umarım çok güzel haberler alırsınız :)

Ne kadar süre var iki testiniz arasında?
Çok güzel artmış değeriniz umarım çok güzel haberler alırsınız :)
en son cuma günü test yaptırmıştım benim değerlerim az az artmıştı bugün bunu görünce çok sevindim yani en son testim de 400 dü düşünün artık inşaallah yarın güzel haber alırım :)

Merhaba sonra sağlıklı bir gebelik yaşadınız mı
Kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı 6 ay beklememi söyledi doktor altı ay bekledik bu ay hgs çektirdik tüpün biri tıkalıymış açıldı artık deneyebiliriz dedi bakalım bir hafta sonra belli olur artık

en son cuma günü test yaptırmıştım benim değerlerim az az artmıştı bugün bunu görünce çok sevindim yani en son testim de 400 dü düşünün artık inşaallah yarın güzel haber alırım

merhaba gittinizmi dr a ? Umarim hersey yolundadir

Bende 2 kere dış gebelik gecirdim canım senin gibi hiç artmadı benim değerim. 50 ile başladı 2 gün sonra 89, 4 gün sonra 119 du. Diğerinde de bu şekilde düzensiz oldu. Senin gayet normal artmış hiç kendini strese sokma. Sadece takip et kanla bir iki kere daha 1500 den sonra sanırım görünebiliyor kese 🙏🏼
Merhaba, bende 1 kere dis gebelik gecirdim ve beta 10bin uzerine kadar cikti tani koyamadilar
Hc agrim acim kanamam olmadi..
ayakta yuruyerek hastaneye gidip ameliyat oldum, degerimi duyan her doktor inanmiyodu bu degerde simdiye olmustun die..

Size sormak istedigim sey su

tup bebek tedavisindeyim suanda 3 martta embr transferini oldum 2-3 gundur zaman zaman ayni tarafimda hafif kasik agrisi oluyor..

Siz de 2 kere gecirdim diyince yazmak istedm tup bebek miydi sizinde ?
Aklima kotu seyler getirmemeye calisiyorum ama o tarafta az az agri olunca supheleniorm..

Merhaba, bende 1 kere dis gebelik gecirdim ve beta 10bin uzerine kadar cikti tani koyamadilar
ayakta yuruyerek hastaneye gidip ameliyat oldum, degerimi duyan her doktor inanmiyodu bu degerde simdiye olmustun die..

tup bebek tedavisindeyim suanda 3 martta embr transferini oldum 2-3 gundur zaman zaman ayni tarafimda hafif kasik agrisi oluyor..

Aklima kotu seyler getirmemeye calisiyorum ama o tarafta az az agri olunca supheleniorm..
Merhaba canım. Öncelikle aklına kötü şeyler getirdi inşallah olması gereken yere tutunmuştur bebeğin. Benimki tüp bebek değildi doğal yoldan oldu ikiside canım. 2. Den sonra doktorum tüpte sıvı birikmesinden şüphelendi film çektirmemi istedi eğer düşündüğü gibiyse ameliyat edip tüpümü alıcaktı. Ama filmde hiçbir sıkıntı çıkmadı çok şükür ameliyat falandaolmadım.

Belki yara falan olduysa orda hormonlardan falan ağrı yapabilirmi acaba diye düşündüm ben senin işin canım

X