Dış gebelik sonrası hamile kalanlar ve belirtileri olup negatif sonuç alanlar?

Merhabalar ☺ güzel dilekleriniz için çok sağolun amin inşallah 🙏🏻
Doktorum her adet zamanında rahim kendini yenilediği için en az 3 ay korunmalısın dedi bende tamam dedim 3 ay geçti bakalım adet olamadım bir belirtimde yok bugün kan verdim kaset test yapmıştım negatifti ama emin olmak için kan verdim birde bende geç döllenme olduğu için yine olabilir diye ilaç kullanmadım yarın bakacağız artık duruma göre yol izleyeceğiz folik asit başlayın dedi aile hekimim ama doktorum testin sonucuna göre muayene etmeden birşey başlama dedi allah büyük 🙏🏻 Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏🏻
Bu arada sonucunuzu da yazin merak ederim 😊

🙏🏻🙏🏻 Pardon ben orayi kacirdim sanirim 😊 bende gecen hafta pazartesi hamile oldugumu ogrendim sonra persembe de dusuk yapiyor oldugumu ogrendim , oncesinde dis gebeligim ve bir basarisiz tup bebekgim vae oyuzden biraz umutsuzum . Esimle genetik test yaptiralim dedik . Neden tutmuyor. Sonucta demekki normal yolla da oyle ya da boyle hamile kalabiliyorum 🤷‍♀️ Allah dermansiz dert vermesin yoksa tabiki hersey hallolur
Siz hamileyim yazınca yüzümde tebessüm oluşmuştu devamını okuyunca üzüldüm gerçekten😞 umudunuzu hiç bir zaman yitirmeyin hep iyi düşünün mutlaka gebelik öncesinde önemliymiş🤗 amin rabbim kimseye dermansız dert vermesin🙏🏻
Sorması ayıptır kaç yaşındasınız ? Smear testi yada hsg yaptırdınız mı acaba ? Bu konuda doktor seçiminizde çok önemli inanın umudunuzu yitirmeyin benim annemin rahmi tersti hiç çocuk sahibi olamazsın demişlerdi ama iki tane sağlıklı evladı var ☺️ Tabi düşükleride olmuş dualarım sizinle tez zamanda gönlünüzce olsun herşey 🙏🏻🙏🏻

Siz hamileyim yazınca yüzümde tebessüm oluşmuştu devamını okuyunca üzüldüm gerçekten😞 umudunuzu hiç bir zaman yitirmeyin hep iyi düşünün mutlaka gebelik öncesinde önemliymiş🤗 amin rabbim kimseye dermansız dert vermesin🙏🏻
Sorması ayıptır kaç yaşındasınız ? Smear testi yada hsg yaptırdınız mı acaba ? Bu konuda doktor seçiminizde çok önemli inanın umudunuzu yitirmeyin benim annemin rahmi tersti hiç çocuk sahibi olamazsın demişlerdi ama iki tane sağlıklı evladı var ☺️ Tabi düşükleride olmuş dualarım sizinle tez zamanda gönlünüzce olsun herşey 🙏🏻🙏🏻
Canim cok sagol cok tarlisin 😊 38 yasindayim 39 a bisey kalmadi benim amh im dusuk 2 senedir deniyoruz. Asilama, catlatma , tup bebek hepsini denedim. 2 kere kendiliginde. Oldu ama aldedigim gibi sorun husran. Smear, rahim filmi hepsini cektirdim. Polip vardi aldirdim. Bir suru doktor gezdim . Docenti den prof una kadar. Ama hemen hemen hepsi ayni seyi soyluyor. Yas kaynakli . Simdi esimle genetik testi yaptirmayi planladik belki ne oldugunu goruruz. Cunku dusuk sebebi %90 embriyodaki bir genetik bozukluk. Bakalim hayirlisi 😁 senin yas kac acaba? Ne kadardir deniyorsunuz?

Canim cok sagol cok tarlisin 😊 38 yasindayim 39 a bisey kalmadi benim amh im dusuk 2 senedir deniyoruz. Asilama, catlatma , tup bebek hepsini denedim. 2 kere kendiliginde. Oldu ama aldedigim gibi sorun husran. Smear, rahim filmi hepsini cektirdim. Polip vardi aldirdim. Bir suru doktor gezdim . Docenti den prof una kadar. Ama hemen hemen hepsi ayni seyi soyluyor. Yas kaynakli . Simdi esimle genetik testi yaptirmayi planladik belki ne oldugunu goruruz. Cunku dusuk sebebi %90 embriyodaki bir genetik bozukluk. Bakalim hayirlisi 😁 senin yas kac acaba? Ne kadardir deniyorsunuz?
teşekkür ederim☺️ Ben 26 yaşındayım. 5 sene önce 5 aylık gebeydim düşük yaptım. Sonradan hiç istemedim korkuma topladım kendimi geçen yaz temmuzda denemeye başladık ve kasımda hamile kaldım. Geç döllenmeyle ikizlerim olduğunu söyledi doktor değerlerim orantısızdı maalesef 5000 değeri gördüm. Önce düşük yaptım 2 gün sonra dış gebelik teşhisiyle devam ettik. Şimdiki halimiz bu işte bekliyoruz 🤗😂
Tek korkum yine aynı sorunların olacağını düşünmek engellemeye çalışıyorum ama insan tedirgin oluyor 😞

Canim cok sagol cok tarlisin 😊 38 yasindayim 39 a bisey kalmadi benim amh im dusuk 2 senedir deniyoruz. Asilama, catlatma , tup bebek hepsini denedim. 2 kere kendiliginde. Oldu ama aldedigim gibi sorun husran. Smear, rahim filmi hepsini cektirdim. Polip vardi aldirdim. Bir suru doktor gezdim . Docenti den prof una kadar. Ama hemen hemen hepsi ayni seyi soyluyor. Yas kaynakli . Simdi esimle genetik testi yaptirmayi planladik belki ne oldugunu goruruz. Cunku dusuk sebebi %90 embriyodaki bir genetik bozukluk. Bakalim hayirlisi 😁 senin yas kac
Yaşadığınız ili bilmiyorum fakat cerrahpaşa has. Gen bölümü var ben orda test vermiştim. Ama gebelikle alakalı değildi acaba gidip yine mi versem doktorum bir bilgi vermedi ama 🤔

Istanbuldayim canim ama ben cok yogun calisiyorum oyuzden devlet hastanesiyle ugrasamam ozele gitmeyi denicem bakAlim.

Istanbuldayim canim ama ben cok yogun calisiyorum oyuzden devlet hastanesiyle ugrasamam ozele gitmeyi denicem bakAlim.

Anadolu yakasında özel bir doktorum var (anneminde doktoruydu kendisi ve kız kardeşimin doğumunu gerçekleştirmişti) avrupa yakasındada özel bi doktorum var isterseniz size önerebilirim. Belki sizlere bir yardımım dokunmuş olur☺️🙏🏻
İnan devlet hastanesine bende gitmiyorum doktor demeye bin şait ister tavırları rezalet. Birde azarlıyorlar insanı sanki onlarda insan değil.

Anadolu yakasında özel bir doktorum var (anneminde doktoruydu kendisi ve kız kardeşimin doğumunu gerçekleştirmişti) avrupa yakasındada özel bi doktorum var isterseniz size önerebilirim. Belki sizlere bir yardımım dokunmuş olur☺️🙏🏻
İnan devlet hastanesine bende gitmiyorum doktor demeye bin şait ister tavırları rezalet. Birde azarlıyorlar insanı sanki onlarda insan değil.
Anadolu tarafindakini alabilirim aklimda olsun kuzum 😊

Mfk ürünlerini denediniz mi acaba herkes cok memnun

Walla anlamadim ben 144 du degerim 164 e cikti 132 ye indi 130 a indi bugun de 297 cikti kafam corba oldu artik yarin doktor gel dedi sukur 😪

Insallah canim ama zannetmiyorum, kac gundur kahverengi akintim da var. Allah yardimcim olsun insallah🙏🏻
Yerleşme kanamasıdır belki iyi düşünün 🙏🏻
Benim sonuçlarım temiz çıktı gebelik yok maalesef ciddi oranda kansızlık çıktı büyük ihtimal dış gebelik yaşarken çok kanamam oldu 3 -4 ay kadar hiç kesilmedi sanırım ondan. Sağlık olsun stresten kaynaklı herhalde adette olmuyorum galiba 🤔

X