Dış gebelik

Cok tesekkur ederim canim. Allah hepimize hayirli hamilelikler saglikli evlatlar nasip etsin
sevindim sonucunun sifirlanmasina doktorun baya iyiymis bak hepsini soylemis bana jic bisey denmemisti kendim doktor doktor gezmistimki bisey varmi diye sonrasinada hayirli haberlerini aliriz insallah canim

Cok tesekkur ederim canim. Allah hepimize hayirli hamilelikler saglikli evlatlar nasip etsin
Laboratuarda hata olmus. Dun testi tekrar baska laboda yaptirdik. Artis var degerlerde. Bugun tekrar test yaptiricaz. Ona gore ikinci doz igneyi olucam. Degerlerde artis olmasi normal mi?

Geçmiş olsun dış gebelik o kadar o zor ki bende geçirdim ve tüpüm alındı ama hamileyim şimdi allah sizlerede nasip etsin

Kizlar merhaba dis gebelik gecirdiginizi tam olarak ne zaman ve nasil anladiniz lutfen yazarmisiniz adet gecikmesinin kacinci gunu mesela

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var. 2 hafta önce cuma günü beta testi 8120 çıktı ama kese görünmedi doktor geç döllenme olabilir 10 gün sonra gel 6 haftalık hamile olmalısın dedi ama sat tarihime göre 7.5 hafta olması gerekiyor. Beni endişendiren evet geç döllenme olabilir ama beta testi bu kadar yüksek olup kese görünmeyen varmı? Bu durum bana hiç normal gözükmedi. Doktor kontrolüm bu akşam ve çok korkuyorum bu arada yaşım 39

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var. 2 hafta önce cuma günü beta testi 8120 çıktı ama kese görünmedi doktor geç döllenme olabilir 10 gün sonra gel 6 haftalık hamile olmalısın dedi ama sat tarihime göre 7.5 hafta olması gerekiyor. Beni endişendiren evet geç döllenme olabilir ama beta testi bu kadar yüksek olup kese görünmeyen varmı? Bu durum bana hiç normal gözükmedi. Doktor kontrolüm bu akşam ve çok korkuyorum bu arada yaşım 39
Hic korkma canim eger asilama vb gibi bi yontem kullandiysan yada cogul gebelik yasiyorsan suan betan hizli yukselmesine ragmen gorunmeyebilir ancak bu haftada gorunmez ise o zaman panik olabilirsin ayrica son adetinin ilk gununden itibaren kacinci haftanda oluyorsun 7.5 mu?? Ve bir diger sorum transvajinal usg de bile gorunmedimi

Kizlar selamunaleykum benimde desteklerinize cok ihtiyacim var 5/8/16 da beta hcg degerim adete 1 gun vardi yani 72.79 cikti 7 sinde 109.9 bugun ise 141.9 çıktı pcos hastasiyim sukurler olsunhamile kaldim bundan once bi bebegimin kalbi durdu 2 aylikken :KK43: bugun 2doktora ciktim afedersiniz idrar sıkışıkken doktor ultrasonda baktı 2haftalık falan bi gebelik var nohut tanesinin yarisi kadar dedi diger doktor ise değerin cok nazli ilerliyor dış gebelikolabilir dedi ben hangisine inanayim cok moralim bozuldu kendi doktorumistanbul da ama ona gidemedim mesajla degerleri bildirdim o da sorun yok dedi benim gibi degeri böyle olup normaledonen var mi cok uzun oldu kusurabakmayin lutfen fikir verin bana :KK43: bubebegimi de kaybetmek istemiyorum sizce dis gebelik mi yasiyorum

X