Dış gebelikten sonra ne kadar sürede hamile kaldınız?

Cappriss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
9
4
30
Merhaba herkese,
Ağustos ayı başında iç kanamayla dış gebelikten sağ tüpüm alındı.2 regl dönemi korun dedi sonra devam edebilirsin denemeye ama olmazsa gel tüp bebek yapayım dedi.(asıl branşı) Buay hamile kalmak için korunmasız ilişkiye girdim ovilasyon günüm 25 ekimdi.Dayanamayıp 6 kadımda reglme 4 gün kala beta kan testi yaptırdım 1.20 çıktı sonuç. Ve hala adet olmadım. Sizce birkaç gün içinde değişiklik olmuştur? Reglim 2 gün gecikti sadece. Aynı durumu yaşayan var mı ? Ve dış gebelik geçirip tek tüple ne kadar sürede hamile kaldınız ?

Gizemakcn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2020
1
0
23
4 haziranda dış gebelik ameliyatı oldum 6 ağustosta hamile kaldım. Umarım sizde güzel haberler alırsınız sakın strese girmeyin kendinizi üzmeyin

Cappriss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
9
4
30
4 haziranda dış gebelik ameliyatı oldum 6 ağustosta hamile kaldım. Umarım sizde güzel haberler alırsınız sakın strese girmeyin kendinizi üzmeyin
Ne kadar güzel çok şükür 🙏🧿 Reglim 3-4 gün gecikti ama geçen hafta kan testimde betam 1.20 di.Artmış olma ihtimali var mı acaba ?

Kivircikkhatun

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
203
59
26
Merhaba herkese,
Ağustos ayı başında iç kanamayla dış gebelikten sağ tüpüm alındı.2 regl dönemi korun dedi sonra devam edebilirsin denemeye ama olmazsa gel tüp bebek yapayım dedi.(asıl branşı) Buay hamile kalmak için korunmasız ilişkiye girdim ovilasyon günüm 25 ekimdi.Dayanamayıp 6 kadımda reglme 4 gün kala beta kan testi yaptırdım 1.20 çıktı sonuç. Ve hala adet olmadım. Sizce birkaç gün içinde değişiklik olmuştur? Reglim 2 gün gecikti sadece. Aynı durumu yaşayan var mı ? Ve dış gebelik geçirip tek tüple ne kadar sürede hamile kaldınız ?
Adet oldunuz mu ? Son durum nedir. Bende tek tüpluyum dış gebelik ameliyatı oldum sağ tüpüm alındı. Kafama çok fazla takıyorum bu durumu ya olmazsa diye

Chocalete

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2011
162
118
Merhaba herkese,
Merhaba laparoskopik ameliyatmi oldunuz acik ameliyatmi cok gecmis olsun bende tek tüplüyüm:KK43:

Ceyda2000

Cahil insanların yanında kitap gibi sessiz ol..
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
3.270
2.935
Sonuç nedir?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-06-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 140 gün kaldı.

Bebeğiniz artık 310 gr. civarında ve boyu yaklaşık 16 cm. Annelerin bir çoğu 17. ve 20. haftalar arasında bebeğinin hareketlerini hissedebiliyorlar. Bu hareketlerin hissedilmesiyle birlikte siz ve bebeğiniz arasında bir ömür sürecek duygusal bağ kurulmuş olur. Eğer çevrenizde doğum ile ilgili kurslar varsa kayıt olmanız için tam zamanı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Cappriss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
9
4
30
Adet oldunuz mu ? Son durum nedir. Bende tek tüpluyum dış gebelik ameliyatı oldum sağ tüpüm alındı. Kafama çok fazla takıyorum bu durumu ya olmazsa diye
Ameliyattan sonra 2 kere regl oldum. Bu ay olmadım ama hamile değilim :KK43: dün kan testi yaptırdım. gecikme var reglde buay. Bende üzüldüm,üzülüyorumda ama Allah büyük stres yapmazsak olur gibi geliyo 🙏🙏

ceylin1907

Mucizemi bekliyorum
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
3.300
987
Tek tüple hamileyim şükür 3 dış gebelik sonrası olmaz dediğim anda nasip etti Allah..Darısı başınıza
Bu arada ilk 2 dış gebelik iğne ile,sonuncusu mayıs ayında açık ameliyatla sonlandırıldı ve sorunlu tüp alindi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-06-2021

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 149 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, verniks kazeoza oluşmaya başlar. Verniks kazeoza, bebeğinizin derisini kaplayan krem görnümlü bir maddedir. Verniks kazeoza bebeğin derisini, gelişmekte olan bezleri ve duyu hücrelerini korur. Verniks, ölü hücreler, bebeğin derisindeki yağ bezlerinden meydana gelen yağlar ve lanugodan (geçici tüyler) meydana gelir. Annelerde lökore olarak bilinen bir beyaz akıntı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Cappriss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
9
4
30
Tek tüple hamileyim şükür 3 dış gebelik sonrası olmaz dediğim anda nasip etti Allah..Darısı başınıza
Bu arada ilk 2 dış gebelik iğne ile,sonuncusu mayıs ayında açık ameliyatla sonlandırıldı ve sorunlu tüp alindi
Keşke en başta sorunlu tüpü aldırsaymışınız :KK43: Doktor benimkine iğne bile tavsiye etmedi.Çok garipki doğuştan bi tüpün aşağıda birinin yukarıda olduğunu yapısal bozukluk klduğunu söyledi. Ve aldı. Sorunlu tüp alınmadıkça diğer gebeliklerinde dış gebelik olmasının çok yüksek olduğunu söyledi. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🥰🥰🧿🧿🧿

ceylin1907

Mucizemi bekliyorum
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
3.300
987
Keşke en başta sorunlu tüpü aldırsaymışınız :KK43: Doktor benimkine iğne bile tavsiye etmedi.Çok garipki doğuştan bi tüpün aşağıda birinin yukarıda olduğunu yapısal bozukluk klduğunu söyledi. Ve aldı. Sorunlu tüp alınmadıkça diğer gebeliklerinde dış gebelik olmasının çok yüksek olduğunu söyledi. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🥰🥰🧿🧿🧿
Şubat ayında alacaklar diye laparoskopi oldum ama geçiş sağlanıyor diye almamışlar bende sizin gibi düşündüm o alınsaydı üçüncü dış.gebelik olmayacaktı belkide...teşekkür ederim darısı başınıza inşallah

Önümüzdeki iki gün içinde, verniks kazeoza oluşmaya başlar. Verniks kazeoza, bebeğinizin derisini kaplayan krem görnümlü bir maddedir. Verniks kazeoza bebeğin derisini, gelişmekte olan bezleri ve duyu hücrelerini korur. Verniks, ölü hücreler, bebeğin derisindeki yağ bezlerinden meydana gelen yağlar ve lanugodan (geçici tüyler) meydana gelir. Annelerde lökore olarak bilinen bir beyaz akıntı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Chocalete

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2011
162
118
Acik ameliyat sonrasi kaç regl gecti ve nasil toparlandiniz hemen? Yani ne kadar bekledinizde hamilelik oldu? Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin ve bizlerede insallah

ceylin1907

Mucizemi bekliyorum
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
3.300
987
Acik ameliyat sonrasi kaç regl gecti ve nasil toparlandiniz hemen? Yani ne kadar bekledinizde hamilelik oldu? Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin ve bizlerede insallah
Sanırım 3-4 regl emin değilim.Aslında çok zor bir süreç geçirdim en az 1 sene korunma dusuncesindeydim ama işte sürpriz oldu.Allah razı olsun inşallah sizlerede nasip olur.

Chocalete

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2011
162
118
Amin bende aacik ameliyat oldugum icin artik normal yolla denemeyecegim. Zaten cok riskli dedi drlar. 6 ay beklemen gerek dedi ama sanirim 3 4 ay sonra rahim filmi ile baslayacagim tedaviye. Beklemek cok yorucu. Yas oldu 35. Cok korkuyorum gercekten.