Dış gebelikten sonra ne kadar sürede hamile kaldınız?

Nerede cektirdiniz bende cektirecegim ama korkuyorum
Bende cektirmek icin istanbula gelmistim. Tedaviyi istanbulda yaptiriyorum. Rahim filmi için Dr. Cevat Bayrak bu işte en iyilerden birisi. Şişlideki merkezde oluyormuş genelde. Doktorum arayarak kendisine yonlendirdi beni. Agrisiz ve şipşak halletti sagolsun. Ben kesinlikle tavsiye ederim.

Bende cektirmek icin istanbula gelmistim. Tedaviyi istanbulda yaptiriyorum. Rahim filmi için Dr. Cevat Bayrak bu işte en iyilerden birisi. Şişlideki merkezde oluyormuş genelde. Doktorum arayarak kendisine yonlendirdi beni. Agrisiz ve şipşak halletti sagolsun. Ben kesinlikle tavsiye ederim.
Teşekkür ediyorum yardımlarınız icin

Merhaba istanbuldaysanız Fındıkzade Hekimoğlu görüntüleme merkezinin tavsiye ederim fiyatı da diğer yerlere göre çok uygun
İstanbul'da değilim malesef buradaki doktorlar kötü ve ilgisiz bu yüzden büyük şehirleri tercih ediyorum ama fiyat heryerde farklı ve çok pahalı olan yerlerde var siz ne kadara yaptırdınız acaba

Keşke en başta sorunlu tüpü aldırsaymışınız :KK43: Doktor benimkine iğne bile tavsiye etmedi.Çok garipki doğuştan bi tüpün aşağıda birinin yukarıda olduğunu yapısal bozukluk klduğunu söyledi. Ve aldı. Sorunlu tüp alınmadıkça diğer gebeliklerinde dış gebelik olmasının çok yüksek olduğunu söyledi. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🥰🥰🧿🧿🧿
Ya kalan tek tüp tede olursa tüpsüz kalınır. Aldırmak taraftarı değilim mecbur olmadikca

X