diş hekimlerinden yardım bekliyorum!

B

BABSYY84

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi BABSYY84
dişlerimden birinin 2. kanal tedavisini oldum aslında dişimi çekmek ve köprü yapmak istemişlerdi hacettepe üniversitesine gittim orada 2. kanal tedavisini yaptılar ve post core yapılması gerektiğini söylediler.postcore diğer dişlerimle estetik açıdan uyum sağlar mı?ve rahat kullanabilirmiyim?kullanım süresi maksimum ne kadardır?hacettepe üniversitesinde mi yaptırmalıyım yoksa özel bir diş kliniğinde mi?çok karasız ve endişeliyim yardım ederseniz sewinirim teşekkürler.....senağlama

• Konu Sahibi BABSYY84
üniversitede tedavileri öğrenciler uyguluyor iyi sonuç alabilirmiyim ücret de az alınıyor malzemede farklılık olur mu?

• Konu Sahibi BABSYY84
dişlerimden birinin 2. kanal tedavisini oldum aslında dişimi çekmek ve köprü yapmak istemişlerdi hacettepe üniversitesine gittim orada 2. kanal tedavisini yaptılar ve post core yapılması gerektiğini söylediler.postcore diğer dişlerimle estetik açıdan uyum sağlar mı?ve rahat kullanabilirmiyim?kullanım süresi maksimum ne kadardır?hacettepe üniversitesinde mi yaptırmalıyım yoksa özel bir diş kliniğinde mi?çok karasız ve endişeliyim yardım ederseniz sewinirim teşekkürler.....senağlama
post core ıyı yapıldıgı takdırde bır sorun teskıl etmez post uzerı porselen kaplama yapıldıgından gayet estetıktır.ayrıca fark odemek ıstemıyorsan oğrencılere de guvenebılırsın çunku onlarda hoca kontrolunda ışlerını yapıyorlar

• Konu Sahibi BABSYY84
çok teşekkür ederim bilgi almaya gerçekten ihtiyacım vardı ben öğrencilere güveniyorum aslında ama kullanılan malzeme kaliteli olur mu ondan şüphem var...

• Konu Sahibi BABSYY84
malzemlerı okul karsılıyor o yuden prof.un kullandıgı malzeme ıle ogrencının kullandıgı malzeme aynı guzelım merak etme

• Konu Sahibi BABSYY84
çoookkk teşekkür ederim inan çok yardımcı oldun:)

• Konu Sahibi BABSYY84
Merhaba BABSY,
bende meslektasim enamel82`ye katiliyorum, hic cekinmeden Ünv.`de tedavini yapabilirsin. Özenle yapilmasi sart, zira prof. kontrülü altinda yapildigi icin.
Haydi kolay gelsin, gecmis olsun!!!

X