Diş implantı taktıranlar

Harbifitness

workout
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2008
712
189
Merhaba arkadaşlar annem ankarada diş implantı taktırdı 8 tane Vida markası straumann Diş hekimi amaliyatan sonra üç ay sonra tekrar gelmesini amaliyatan dolayı damağına takılan diş implantı çivilerinin yerinin iğleşmesi beklemesini söylemiş 3 ay sonra ya" randövi vermiş "
Anneme geçici diş vermiycekmiş 3 ay (dişsiz yemek yiycek) Bende nasıl olur öyle şey gecici diş verilmez mi nasıl yemek yiyceksin dedim
Annem bilmiyorum öyle dedi dedi bunun dogrusu bumudur verilmezmi geçici diş yada BU kadın Annem safmı Buldu lütfen birisi bana açıklasın

Bende de implant var ve gecici dis vermemislerdi ama benim disim en arkadaydi. Yememi etkilemiyordu. Sizin durumu bilemiyorum.

Merhaba,
Tam dişsiz vakalarda, mevcut damağın uygunluğu ya da yapılan işin çeşidine göre geçici diş verilmediği durumlar olabiliyor. Genellikle çoğu vakada ben geçici protez veriyorum ama tabi hekiminizin nasıl bir protokol uyguladığını bilemediğimden net bir şey diyemiyorum.

Ben de yaptırdım ımplant geçici diş verdiler o süreci çok rahat atlattım çok korkuyordum ama korktuğum gibi olmadı ımplant konusunda herkese tavsiye ettiğim bir yer Ankara da arkadaşlar eğer yardımcı olabilirsem iletişim bilgilerini verebilirim size

Implant yapan arkadaslar cevap verebilirmi implant sureciniz nasildi disleriniz dusuyormuydu tedavi bittikten sonra

X