Diş dokturu bilerek mi yapiyor yoksa cidden sorumsuz mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

august100

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
502
66
23
Önce diş taşlarının olduğu temizlenmesi gereken dişe tel taktı bir şey olmaz diyerek özel buarada ve diş etlerim kalkıyor resmen iki köpek dişi arasındaki küçük dişlerimin diş etleri damaklarim berbat halde taktı başlarda yine vardı ama bu kadar değildi zaman geçtikçe fazlaca sistiler küçücük şey değse kanıyor korktum gidip kapsalıca özele gösterdim çünkü kendi dişçim ortodontistim sorun olmayacağını söylemişti diş eti çekilmesi bile olduğunu gördüğü halde gidip hemen önce özele sağlamca bir doktora ardından yaşadığım ildeki devlet hastanesine gittim burda da sadece dişe bakılıyor diş hastanesi kadın çok korktu acilen temizlenmesi gerekiyor dedi ozeldeki adamda yine temizlenmesi gerektiğini söyledi kötü haldeler dedi vasıfsız diş doktoru (ortodontist) rahat davranıyor en son gittim bize olduğundan iyi karşıladı sorun olmayacağını söyleyip duruyor daha gençte iyi temizlenmesi gerekiyor diyor da ilk gittiğimde de alt disime tel takarken o durumdaydı şuanda ondan bi tık kötü durumda üst dişlerimi iyi temizlediler altlar kötü vaziyette üst disimle alt dişim arasında 6 ay var önce üste takti 6 ay sonra aşağıya ama insan olan der ki temizlenmesi gerekiyor ama demedi umursamadı geçen gittim arka diş kısmındaki tel aşağıya eğik duruyor çıkmış yerinden siktırmaya gittim güya ebe geldim baktım hâlâ yamuk gittim ayni saat içinde tekrar bu sefer düzeltti de bu sefer bir tarafı sağlam bir tarafı gevşek yemek yerken bugün o demirin küçük parçası kırıldı ve sanırım da midemde midem ağrıyor şimdi ben bu adamı ne yapayım hatta bir ara gittik 20 dakika başka bi kızla konuştu beni geciktirdi geldi baktı millet dışarıya toplamış acele acele takti teli iyiki dişim kırılmadı eve geldim bulgur pilavı yiyordum tavuklu tavuğun ince kısmı takıldı çıkarayım derken bir baktım demir göçmüş içine 3 4 günde oldu yani normalde ekmek yiyorum ama böyle olmuyor gevşek takmış aceleden aylarca duruyor sorun olmuyor başka yerlerde hakkımı da savunurum orda ne oluyorsa bi türlü ağzımı açamıyorum köpek gibi çalışıp kazandığım para hiç oluyor resmen ki onca ihtiyacım rağmen yaptiriyorun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X