Dışarıdan yemek yemek

Night owl

Just Love!
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2011
8.096
12.156
34
Doğru yere mi açtım bilmiyorum. Bu benim için dert olmuş durumda idi burayı uygun gördüm ama taşıyabilirsiniz.

Ben dışarıdan ne zaman bir şey yesem karnım şişiyor geriliyor ve çok rahatsız hissediyorum kendimi sürekli içime çekiyorum. Nitekim denedim iş yerine evden ekmek arası getirdim bir kaç gün 2 gün sonra bu hissiyatım gitti. evden getiremedim 4 gündür yine aynı his.

Sefer tası alcam kendime.Nitekim iş yerinde de dışarıdan genelde sulu yemek söylüyorum. Cidden siz de böyle bir şey yaşıyor musunuz?

Yerken tiksinme falan mi yapiyorsun? Belki eskiden kalma kotu anin falan vardir

Doğru yere mi açtım bilmiyorum. Bu benim için dert olmuş durumda idi burayı uygun gördüm ama taşıyabilirsiniz.

Ben dışarıdan ne zaman bir şey yesem karnım şişiyor geriliyor ve çok rahatsız hissediyorum kendimi sürekli içime çekiyorum. Nitekim denedim iş yerine evden ekmek arası getirdim bir kaç gün 2 gün sonra bu hissiyatım gitti. evden getiremedim 4 gündür yine aynı his.

Sefer tası alcam kendime.Nitekim iş yerinde de dışarıdan genelde sulu yemek söylüyorum. Cidden siz de böyle bir şey yaşıyor musunuz?

Önceden biz de dışarda ev yemeği yerdik karnım davul gibi siserdi muhtemelen kullandıkları yağ ile ilgili. Simdi yemekhanede güvenilir bir yerden yiyoruz hic öyle bir hissim olmadı.

dürüm yedigim zaman bendede öyle olur. hoş dürümden başka alternatifte yok:KK14:
burda bişiler yapıo sekreterimiz. hafif şeyler.
iyi oluyo.
akşamdan kalma yemekten falan getirin sizde

kullanılan yağ ile alakalı bende de yanma yapıyordu şimdi iş yerimiz yemek hane yaptı bir tane ablamız var ev yemeği yapıyor çok şükür bi sorunum yok
bence yemekhanenizle konuşun yada değiştirin

Yediğiniz yemekler ne tür yemekler ? Mesela ben ne zaman fast food yesem sanki mideme oturuyor gibi hissediyorum. İnanılmaz rahatsız ediyor beni ya da soslu, özel baharatlı yemekler yersem dışarıda bağırsak sorunu yaşıyorum. Evden tabii ki yemek getirebilirsiniz. Zorda kalmamak için liste hazırlayabilirsiniz, hazır yaz da geliyor, salata, sandviç türü şeyler soğuk makarnalar getirebilirsiniz. Termoslu saklama kapları var yemeği sıcak tutan onlardan alıp başka türlü yemekler de götürebilirsiniz iş yerine.

dışarıdan yedıgımde benımde aynısı oluyor salata malzemesı alıyorum işyerınde yapıyorum yogurt salata ekmek hem sıısrmıyor hemde kılo aldırmıyor

yemekhanemiz yok, akşam evde pişenden kalıyor illa ki iki kişiyiz çünkü. ondan getireyim burada ısıtabileceğim yer mevcut. Sefertasını bu nedenle istiyorum.

Aynı durumdan müzdaribiz.
Bir de benim özel bir rahatsızlığım da var.
Ben çok özel bir durum olmadığı sürece dışarıda yemem zaten.
İşyerime hemen her gün hem kahvaltı hem öğlen için yemek taşıyorum.
Haftasonunda ve akşamları ya kendim bişiyler uyduruyorum ya da iyi bir köftecim var,oradan yiyorum.

​Kullandıkları yağdan olabilir.

X