Diyarbakir heyet raporu veren özel hastane

Evaart

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2021
110
13
33
Arkadaşlar merhaba . Ekimde dogun yaptım. Bebeğim daha 3 aylık olmadı analık iznim bitti. Bebeğe bakacak kimse yok. Öğretmenim. Heyet raporu almak istiyorum özel hastaneden. Diyarbakirda bildiğiniz var mi veren ?

Analık izni dogumdan önce 4 hafta dogumdan sonra 4 hafta. Ben 2 aylık bebegi kime bırakayım.bence onu cözsünler önce. Bu pahalilikta ücretsiz izin hakkımı kullanma lüksüm yok malesef

Arkadaşlar merhaba . Ekimde dogun yaptım. Bebeğim daha 3 aylık olmadı analık iznim bitti. Bebeğe bakacak kimse yok. Öğretmenim. Heyet raporu almak istiyorum özel hastaneden. Diyarbakirda bildiğiniz var mi veren ?
Bu da fakir Dilan Polatlığı gibi geliyor bana.

Analık izni dogumdan önce 4 hafta dogumdan sonra 4 hafta. Ben 2 aylık bebegi kime bırakayım.bence onu cözsünler önce. Bu pahalilikta ücretsiz izin hakkımı kullanma lüksüm yok malesef
Çalışmayacağım aylarda sıkışmayalım, rahat geçinelim diye önce biraz birikim yaptık biz, çocuğu sonra yaptık. Hayat pahalı, hepimiz farkındayız ama tüm memurlar yapıyor falan deyip vicdanınızı rahatlatmayın boşuna. Ben çevremde yapan görmedim.

Merhabalar heyet raporu alabildiniz mi benim de ihtiyacım var verecek hastane arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

X