DİYARBAKIR TÜP BEBEK MERKEZLERİ ÖNERİSİ ?

mor11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2023
58
9
27
Merhaba arkadaşlar Diyarbakır’da tüp bebek tedavisi olacam zeki akkum, uğur değer, hakan çoksüer bu doktorları önerenler oldu. Bilginiz varsa paylaşır mısınız benimle teşekkür ederim 🌸

Merhaba arkadaşlar Diyarbakır’da tüp bebek tedavisi olacam zeki akkum, uğur değer, hakan çoksüer bu doktorları önerenler oldu. Bilginiz varsa paylaşır mısınız benimle teşekkür ederim 🌸
Hakan coksuer için aşırı olumsuz yorum okumuştum ondan dolayı ona gitmekten vazgectim ben zeki beyde baslaidm bahcecide çok şükür ilk.denemede hamile kaldim 18 haftalık hamileyim merkez çok iyi temiz doktor bey aşırı bilgili ilgili laboratuvari zaten en tercih edilen yer

Hakan coksuer için aşırı olumsuz yorum okumuştum ondan dolayı ona gitmekten vazgectim ben zeki beyde baslaidm bahcecide çok şükür ilk.denemede hamile kaldim 18 haftalık hamileyim merkez çok iyi temiz doktor bey aşırı bilgili ilgili laboratuvari zaten en tercih edilen yer
Evet çok fazla olumsuz yorum var onu eledim bende. Peki ne kadar ücret ödediniz

Evet çok fazla olumsuz yorum var onu eledim bende. Peki ne kadar ücret ödediniz
Ben Aralık ta baslaidm diye geçen yılın ücretlerinden gitmişim 2400 muayene 50 bin tüp bebek 9.500 1 aylik dondurma Sonradanda 18 bin 1 yıllık dondurma ücreti ödedim ilaçlarda ozmaan 20 bin tutmuştu

X