Gebeliğe Hazırlık Diyarbakırda kadın doğum doktoru önerisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Zemhos

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
303
138
Bayanlar 1 senedir bebek istiyoruz daha önce genesiste mahmut erdemoğluna gittim ultrason baktı çikolata kisti var ama sorun olmaz deneyin dedi gönderdi sonra memorialde aydın ılgın iyi dediler ona gittim süt hormonum yüksekmiş ilaç verdi ve klomen yazdı 10 gün sonra gel çatlatma ignesi yapalım dedi haftaiçi gidicem kontrole daha sonra doktorumu degişmek istiyorum hiç bilgi vermiyo asık suratlı ilaç yazıp gönderiyor moral motivasyon yok bu konularda bilgili gerçekten yardımcı olacak bi doktor önerisi istiyorum okadar para veriyoruz özellere bişeyede yaramıyor sırf para için gereksiz testler istiyorlar memnun kaldıgınız özel yada devlette iyi bir doktor varsa önerilerinizi bekliyorum

Cnm pınar Tantekin var benim doktorum çok iyi bir doktor oraya gitmeni tavsiye ediyorum. ...D.yarbkrda genesis te

Şuanda bile yanına gidip geliyorum çok güler yüzlü insan gereksiz yere ilaç asla vermez istiyorsan oraya gitt zaten o mahmut hiç bişey bilmiyorum anlamıyor

Sultan hastanesinde de zeynep genç var benim doktorum baya bir tecrubeli araştır. Bu arada bu hamilelik le ilgili hiç doğal ilaçları kullandiniz mı yada doğal olarak tavsiye eden

Sultan hastanesinde de zeynep genç var benim doktorum baya bir tecrubeli araştır. Bu arada bu hamilelik le ilgili hiç doğal ilaçları kullandiniz mı yada doğal olarak tavsiye eden
Katılıyorum Zeynep benim yengem onun yanında dogum yapmıştı 3 ay once

Yok sadece testere dişli aslan pençesi iyi denildi ondan içiyorum bide bal tarçın çörek otu yapıyodum e2 hormonunu yükseltiyormuş galıba benimkide biraz yüksek bıraktım tekrar bildiginiz neler var acaba dogal ilaç olarak sultan hastanesinide duymamıştım hiç araştırıcam bakalım bidahakine ona giderim olmazsa

X