Diyet arkadaşı arıyorum kızlar

selam kızlar bende katılmak istiyorum tartılmaya korktuğumdan tartılamadım:KK23:diyete bir türlü başlayamıyorum tatlı yemeden duramıyorum yazlıkları denedim hepsi daracık olmuş en az 10 kilo almışımdır :mad: nasıl gidecek bu kilolar çalışıyorum kahvaltı yapmadan çıkıyorum börek poğaçayla geçiştiriyorum öğlen de genelde dışarda çokta sağlıklı beslenemiyorum belki desteğinizle başlarım ben de:KK19:
evvett sende katıl aramıza hadi :)

İnşallah canım. Hepsinden kurtulucam çok kararliyim

tamam başlıyorum :KK73:
sabah poğaça
arada çokanat
öğlen arkadaşımdaydım pırasa yoğurt yedim
arada 1 elma
akşamda dikkat ederim

Kızlar whatsapp grubuna ne dersiniz? Bi sakıncası olacaksa snapchat vs oda olabilir tel numarası olmadan.. telden daha kolay iletişime geçebilirz diye düşünüyorum.. Ne diyosunuz ?

kızlar uyguladığınız bir diyet var mı

Canım benim herhangi bir diyetim yok.. Ama ekmek tatlı vs yemiyorum tabiki. Akşamları diyet yemekleri diye araştırıyorum onları yapmaya çalışıyorum. Telefonuma bi program indirdim yediklerimi ekliyorum kalori hesabı diyet yapıyorum yani
Akşamları salata yanına tavuk göğsü tost makinasında yaptım meselaa ızgara misali :)

Anladığım kadarıyla çoğunuz çalışıyosunuz..ben oğlum sayesinde işten çıktım :) o yüzden saati saatine uyabileceğimiz bi diyet yapmak zor gibi..bence ilk olarak hamur işlerini tatlıları ve asitli içecekleri hayatımızdan çıkaralım ve daha çok protein ağırlıklı beslenelim..proteini vücut zor yaktığından daha hızlı kilo verdiriyor..

Anladığım kadarıyla çoğunuz çalışıyosunuz..ben oğlum sayesinde işten çıktım :) o yüzden saati saatine uyabileceğimiz bi diyet yapmak zor gibi..bence ilk olarak hamur işlerini tatlıları ve asitli içecekleri hayatımızdan çıkaralım ve daha çok protein ağırlıklı beslenelim..proteini vücut zor yaktığından daha hızlı kilo verdiriyor..

Kesinlikle katılıyorum..

X