Diyet arkadaşı arıyorum 😊

Minicikfzt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2017
3.501
6.863
30
Merhaba arkadaşlar 7 aylık bebeğim var. Çok zayıf hamile kalmadım 69 kiloyla ancak hamilelikte az kilo aldım 8 kadar. Doğumdan sonra ilk 15 gün 69a geri düştüm ama süt az diye ye ye baskısı, eşimin fast food düşkünlüğü bebekle düzen bozulması vs yuzunden 74e çıktım. Online diyetisyene başlıyorum listeyi burada paylaşacağım herhangi bir sağlık sorunum yok kan değerlerim normal. Katılmak isterseniz beklerim☺️Diyete ek Leslie ya da zumba yapmayı düşünüyorum bebekle olduğu kadar. İnşallah güzel kilo veririz benim hedefim şu an için 65 altına düşebilmek 2 ay sonunda

Merhaba, uzun zamandır kk takipçisiyim ama üye olmamıştım sadece sizin konunuzla ilgili cevap vermek için üye oldum :) benzer durumdayız 8 aylık bebek 69 kilo 2 3 ayda 62 lere düşmek istiyorum. Eskiden diyetisyenle sağlıklı beslenerek 10 kilodan fazla verdim ve ozamandan kalan bilgilerle 1 haftadır falan dikkat ediyorum. Yulaf kattım beslenmeme mesela, lapasını seviyorum. Ama spora henüz vaktim olmadı, bebek uyuduğu an ayaklarımı uzatıp dinlenmezsem sinirli oluyorum :) 3 yaşında bir kızım daha var çünkü kendime ait zamanım yok denecek kadar az

Merhaba, uzun zamandır kk takipçisiyim ama üye olmamıştım sadece sizin konunuzla ilgili cevap vermek için üye oldum :) benzer durumdayız 8 aylık bebek 69 kilo 2 3 ayda 62 lere düşmek istiyorum. Eskiden diyetisyenle sağlıklı beslenerek 10 kilodan fazla verdim ve ozamandan kalan bilgilerle 1 haftadır falan dikkat ediyorum. Yulaf kattım beslenmeme mesela, lapasını seviyorum. Ama spora henüz vaktim olmadı, bebek uyuduğu an ayaklarımı uzatıp dinlenmezsem sinirli oluyorum :) 3 yaşında bir kızım daha var çünkü kendime ait zamanım yok denecek kadar az
Merhaba🥰daha önce yapmışsınız yine yaparsınız bence😊ben ilk kez ciddi şekilde diyet yapacağım hayatımda, yulaf sevdiğim bir yiyecek süt de yapıyor diye sabah kahvaltılarında arada ben de yiyorum. Ben de sizin gibiyim üstelik sizin bir çocuğunuz daha varmış işiniz çok daha zor. Ben bebeğimin uslu olduğu anlarda zumba Leslie açıp yapabildiğim kadar yapıyorum bazen 15 dk oluyo bazen 20 değişiyo o uyurken ben de dinleniyorum. İnşallah birlikte bu kiloları veririz☺️ben yeşim bu arada memnun oldum

Bende Aslı, memnun oldum:) bebeğim 7 de kalktı emzirdiğim için kahvaltı saatini beklersem çok acıkıyorum oyüzden bir kase yulaf lapasıyla güne başladım, o beni 12 ye kadar falan tok tutuyor :)

Bende Aslı, memnun oldum:) bebeğim 7 de kalktı emzirdiğim için kahvaltı saatini beklersem çok acıkıyorum oyüzden bir kase yulaf lapasıyla güne başladım, o beni 12 ye kadar falan tok tutuyor :)
Ben de bugün güzel dikkat ettim sabah kahvaltıyı baya geç yaptım bebeğim 7 buçuk gibi kalktı benimki de 12ye kadar bişey yemedim 12de kahvaltı yaptım birazdan da akşam yemeğini yerim yürüyüş de yaptım oğlumla. Diyetisyen hala liste vermedi

Ben de bugün güzel dikkat ettim sabah kahvaltıyı baya geç yaptım bebeğim 7 buçuk gibi kalktı benimki de 12ye kadar bişey yemedim 12de kahvaltı yaptım birazdan da akşam yemeğini yerim yürüyüş de yaptım oğlumla. Diyetisyen hala liste vermedi
Aralıklı oruç bana göre değil daha önce denedim, geç yersem çok yiyorum :) uyandıktan bir saat sonra falan ilk kahvaltımı yapıyorum. Ben de bugun yemek yapamadım öğlen menemen akşam yine yulafla günü kapatacagım ama emzirdiğim için yatmadan fındık yada kuru yemiş yiyebilirim bir avuç kadar

Merhana kızlar
BEnde kilo vermek istiyorm ama malesef cok acikiyorm ve veremeiyorm, 2. Bebegimi aldim kucagima 85 kiloyla hamile kaldim simdi 2 aylik bebegim var mama veriyorm ama kendimide emiyor sutum cok az oldugu icin mama veriyorm şuan kilom 89 ama gobegim cok kotu hissetiriyor zayiflamak istiyorm boyum bu arada 1.75 hedefimde 75 kiloya duşmek var , 😍

Merhana kızlar
BEnde kilo vermek istiyorm ama malesef cok acikiyorm ve veremeiyorm, 2. Bebegimi aldim kucagima 85 kiloyla hamile kaldim simdi 2 aylik bebegim var mama veriyorm ama kendimide emiyor sutum cok az oldugu icin mama veriyorm şuan kilom 89 ama gobegim cok kotu hissetiriyor zayiflamak istiyorm boyum bu arada 1.75 hedefimde 75 kiloya duşmek var , 😍
Bebeğin 2 aylıksa bence daha zayıflamak için erken canım ya en azından 3 aylık olsun. Ben de mama da veriyordum emziriyordum da o zamanlar işte süt olsun diye ne bulduysam yedim benim düştüğüm hataya düşme cevrendekileri dinleme zaten verirsin bence kilo. İstersen 3 aylık olduğunda sen de diyetisyene başla ya da benim diyet listemi yap ve bol bol su iç süt için başka da bişey yapma bı de bestlak damla kullanıyorum ben hala istersen onu kullan

Aralıklı oruç bana göre değil daha önce denedim, geç yersem çok yiyorum :) uyandıktan bir saat sonra falan ilk kahvaltımı yapıyorum. Ben de bugun yemek yapamadım öğlen menemen akşam yine yulafla günü kapatacagım ama emzirdiğim için yatmadan fındık yada kuru yemiş yiyebilirim bir avuç kadar
Benim eşimin çalışma saatleri baya bir değişik vardiyalı sistem hem de bozuk bir sistem o yüzden kahvaltıyı o evdeyken ancak bu saatlerde yapabiliyor ben de alıştım artık bu düzene beni zorlamıyo. Ben de emziriyorum ama sorun olmuyo dediğim gibi. Diyetisyen de 3 ana öğün şeklinde verecek listeyi

Bebeğin 2 aylıksa bence daha zayıflamak için erken canım ya en azından 3 aylık olsun. Ben de mama da veriyordum emziriyordum da o zamanlar işte süt olsun diye ne bulduysam yedim benim düştüğüm hataya düşme cevrendekileri dinleme zaten verirsin bence kilo. İstersen 3 aylık olduğunda sen de diyetisyene başla ya da benim diyet listemi yap ve bol bol su iç süt için başka da bişey yapma bı de bestlak damla kullanıyorum ben hala istersen onu kullan
Cok tesekkur ederim💜evet bende kullandim o damlayi ama faydasini gormedim 3 aylikken başlayayim ozamn tafsiyen icin tesekkurler😊

Ben sana cevap vermiştim bi 20 gün önce, ama malesef motivasyonumu biraz kaybettim bikaç haftadır yiyorum da yiyorum :)) bana motivasyon gerekiyor

Merhaba kızlar diyete başladınız mı? Bende 69 kiloyum doğumdan sonra toparlamak istesem de bir türlü motive olamadım. Birlikte diyet yapacağım arkadaş arıyorum

Merhaba canım ben başladım şu an 68 kiloyum baya verdim istersen listemi atıyım sana. Bir de ben Elhan ile masterfit grubuna üye oldum çok güzel motivasyon oluyo tavsiye ederim bizim gibi bebekli anneler de var 🥰

X