Diyet arkadaşları aranıyor...

ben henuz baslayaöadım bayramdada gıreedım nete arkadaslar vee bayramda full yedım :) sabahta sadece 1 sımıt ve az peynır yedım bırde cay ıctım :) yanı durum bugun vahım :)

Şimdi gelelim yapacaklarımıza öncelikle listeye uyum göremedim
Ben bu liste ile yola çıktım ve herkes bunu bilerek geldi sanırım buna uyulmasını istiyorum
Örnek raporlama
SABAH : 1 Seçenek
ARA : 2 .Seçenek
ÖĞLE : 4. Seçenek
ARA : 5. Seçenek
AKŞAM : 1.Seçenek

Bu şekilde bir liste ve ek yenen şeyler varsa yazılır,sporuda ekledik mi ohhh süper
Benim istediğim düzen bu lütfen benimle kalanlar kalsın diğer durumları değerlendiremiycem sanırım

canım ben diyete bu durumda birebir uyamıyacağım
kendi başıma bişeler yapmaya çalışacağım bugün yürüyüşede başladım hayırlısıyla
devam edenlere başarılar diliyorum sağlıklı zayıflamalar herkese a.s.a.s.

Boy : 1.58
Ağırlık : 56
Hedef: 50

Hadi bakalim hepimize kolay gelsin insallah kizlar :)
Ben günlük bildirimlerimi aksam yapmayi düsünüyorum böylece karisiklik olmaz

benim de listem farklı arkadaşlar o yuzden devam edemiycem kalan arkadaşlara kolay gelsin umarım hepimiz hedeflerimize ulaşırız..

bende uyamıcam arkadaşlar öğlen okulda ne çıkarsa onu yicem çünkü sabah klasik kahvaltı akşamda çorba+sebze yemeği ve salata yemeyi düşünüyorum yapan arkadaşlara kolay gelsina.s.

ben uyabılırım çok saglıklı gozukuyo yanlız sabahları gecen gununkını verebılırım gece nete gırmıyorum bırgun oncekını bugun dıye takıp edebılırsınız sıze uyarsa bende varım
yas 23
kılo 81
boy 1.70

canım bugun basladım ben..
kahvaltı secenek 3 yani simit ayran oldu mecburiyetten.
ara öğünde yoğurt yedim..
öğlen 5. seçenek oldu.
akşam 1. secenek oldu..
bu akşam da yarım saat egzersiz düşünüyorum..

slm kızlar kimse girmedimi bende ebru şallının plates cd sini aldım bugün ilk deniycem bakalım yapanların önerileri varsa bildirebilirlermi?bu gün domates çorbası 1 dilim tam kep ekmek dşarda 1 sokak simidi 1 fincan neskafe akşamda patlıcan salatası yiycem ekmeksizzz..

24.09.09

SABAH : 2 Seçenek
ARA : 2 .Seçenek
ÖĞLE : 1. Seçenek
ARA : 6. Seçenek
AKŞAM : Haslanmis makarna
Su : 1,5 lt

Aksamlari listedeki secenekleri uygulamayi düsünmüyorum sadece sabahlari ekmek (kepek) tüketecegim..

yaa kızlar ben 68.5 tum bayramdan önce,bayramdan sonra 67.300 oldum şimdi 69 çıkıyorum tartıda.bugün reglimin 3.günü.o yüzden sürekli değişiyor bitsin öyle emin olacağım kilomdan.:kızgın:
malum sürekli tatlı krizlerim tutuyor bu dönemde.o yüzden odaklanamadım bir türlü.napalım 3 gün sonra düzenimi oturtmuş olacağım

slm kızlar bu gün sabah domates çorbası 1 kep. ekmek ,öğlen 1 dilim börek 3 4 hurma. akşam taze fasulye yağsız,11 gibi 3 4 tane üçgen dilim karpuz.. fena sayılmam değilmi koşubandındada 35 dk orta tempolu yürüyüş...hadi kızlar gidecek bu kilolar bide met. hızlndrcı çaydan içiyorum hergün 2 3 kupa...

heyooo kimse yok muuuu????????nerdesiniz kıslarrr.
sabah 3 minik poğaça,çay
akşam üzeri 1 adet kalbura bastı
akşam sebzeli fırın makarna 1 bardak meşrubat(ne zamandır içmiyordum.
gece yatarken 4 tane ceviz
boll suuuu
hiç de sağlıklı beslenmemişim bugün.67.5 kilo geldim

X