Diyet günlüğüm

Sonunda bende kendime günlük açtım,hergün burdaki arkadaşları okuma bana çok motive verdi.
Kendimden bahsedeyim 3 çocuklu 92 den 86 ya diyet yaparak inmiş bir bayanım.
Doğum yapalı tam 1 yıl oldu ,ve 25 kilo aldım 85 le doğumdan çıktım amaa üstüne kilo alarak 92 ye fırladım ,yok böyle olmaz diyerek yarım yamalak diyet yaparak şuan 86lardayımm

Ama ben isveç diyeti yapmak istiyorum daha çok ve süreklii burda yaptıklarımıı yazarak kendimii motive etmeye çalışacağım ,
Meşhur laf pazartesi isveçle aranda olacağım canım günlüğümm

Sonunda bende kendime günlük açtım,hergün burdaki arkadaşları okuma bana çok motive verdi.
Kendimden bahsedeyim 3 çocuklu 92 den 86 ya diyet yaparak inmiş bir bayanım.
Doğum yapalı tam 1 yıl oldu ,ve 25 kilo aldım 85 le doğumdan çıktım amaa üstüne kilo alarak 92 ye fırladım ,yok böyle olmaz diyerek yarım yamalak diyet yaparak şuan 86lardayımm

Ama ben isveç diyeti yapmak istiyorum daha çok ve süreklii burda yaptıklarımıı yazarak kendimii motive etmeye çalışacağım ,
Meşhur laf pazartesi isveçle aranda olacağım canım günlüğümm

merhaba aramıza hoşgeldin ahhh şu doğum kiloları versekde bitse kurtulsak sen en azından 3 tane doğurmuşsun bendaha 1tane her doğumdan sonra aynı diyet macarası oolcakk başka doğurmasammı acaba:KK1:
:KK55: takipdesin

merhaba aramıza hoşgeldin ahhh şu doğum kiloları versekde bitse kurtulsak sen en azından 3 tane doğurmuşsun bendaha 1tane her doğumdan sonra aynı diyet macarası oolcakk başka doğurmasammı acaba:KK1:
:KK55: takipdesin

Topiğime sende hoşgeldin canım.
Evet aynen dediğin gibi canım ilk kızımı doğum yaptımm ne güzel ondada genç kız gibi olmuştumm 2nciye hamile kaldımm .nasıl bir vücudum varsa hamileliklerde 25 den 30 dan aşşsağısı kurtarmıyor benii hep öyle kilo alıyorum.Tabikii boğazımı tutmazsamm böyle oluyorr
2 kızımdada verebildimm ama okadar yoruldumki diyet yapmaktannsankii hevesim kalmamışşş,diyet yapmaya ,yürüyüşe çıkmayaaa
ama yokkk yılmicamm burda yazarak mutlaka yine eskisi gibii olacağıımm

cnm aramıza hoşgeldin :KK3:
bize katıldıgına göre artık takibimizdesin:KK55: ve sen bizi bırakmadıgın sürece biz seni kilolarından kurtulana kadar bırakmayız emin ol:)
ztn biraz önceden okuyup motive ettiğinden az cok biliyorsundur ne yaptıgımızı...
ben ve eminim ki arkadaşlar, sana hep elimizden geldiğince destek olacagız
istediğin herşeyi sorabilirsin bnm de topiğim var yiyerek zayıflama diye ordan da yazabilirsin özelden de...
yardımcı olmaya çalışırım
başarılar diliyorum
sevgiler...:KK16:

cnm aramıza hoşgeldin :KK3:
bize katıldıgına göre artık takibimizdesin:KK55: ve sen bizi bırakmadıgın sürece biz seni kilolarından kurtulana kadar bırakmayız emin ol:)
ztn biraz önceden okuyup motive ettiğinden az cok biliyorsundur ne yaptıgımızı...
ben ve eminim ki arkadaşlar, sana hep elimizden geldiğince destek olacagız
istediğin herşeyi sorabilirsin bnm de topiğim var yiyerek zayıflama diye ordan da yazabilirsin özelden de...
yardımcı olmaya çalışırım
başarılar diliyorum
sevgiler...:KK16:
çok sağol canımm ,benii çok mutlu ettiniiz
yokk aslaa bırakmamm emin olun buralarıı
daha sonra kendimden daha ayrıntılı bahsedeceğimm
eskiden nasıldım sonra nasıl oldum diye resimlerimide koymayı düşünüyorum topiğime

Yarın hiç bir şekilde bozmamak şartıyla isveçe başlıyorum günlükçüm

canım adanalımısın 01 olunca sordum bende adanalıyımda:KK70:
isveç diyetine başlıyormuşsun gerçi hiçbi bilgim yok o diyetle ilgili ben uyamıyorum böle diyetlere kendi listemi kendim uyguluyorum inşallah sen uyabilirsin ve hepbirlikde zayıflarsın:KK54:

Merhaba canım. İSveç diyetine başladın mı çok merak ediyorum sonucu hadi bakalım bizi bilgilendir gün gün neler yiyosun kaç kg ile başladın bakalım kaç kg vereceksin :)

canım adanalımısın 01 olunca sordum bende adanalıyımda:KK70:
isveç diyetine başlıyormuşsun gerçi hiçbi bilgim yok o diyetle ilgili ben uyamıyorum böle diyetlere kendi listemi kendim uyguluyorum inşallah sen uyabilirsin ve hepbirlikde zayıflarsın:KK54:

Evet canım adanalıyım adanada yaşıyorum,seni biraz okudum sen adanada yaşamıyorsun anladığım kadarıytla
isveçe bugün başladım ,pazartesi başlamamm gerekiyordu malzemelri almamıştım şimdi ayarladım
listeyi sonra paylaşmayı düşünüyorum aslında daha önce isveçle 6 kilo verdim 13 gündee
hedefim şimdilik 79
sabah aç karna cıbıldak tartıldım 87.1 geldim

menülerini bekliyorum takipteyin:KK55:
bu arada isveç diyeti de yogun proteinli bir diyet diye hatırlıyorum değil mi???

Evet canım adanalıyım adanada yaşıyorum,seni biraz okudum sen adanada yaşamıyorsun anladığım kadarıytla
isveçe bugün başladım ,pazartesi başlamamm gerekiyordu malzemelri almamıştım şimdi ayarladım
listeyi sonra paylaşmayı düşünüyorum aslında daha önce isveçle 6 kilo verdim 13 gündee
hedefim şimdilik 79
sabah aç karna cıbıldak tartıldım 87.1 geldim

bende adanalıyım ama mersinde yaşıyorum canım 13 günde 6 kilomu verdin
vallahi benim isveç diyeti ile ilgili bi bilgim yok onun için pek yorum yapamıcam canım ama senin için bakarım isveç diyeti yapanlarının listelerine

kız benim bugün 1 ayım doldu bende sabah cıbıldak tartıldım 66 ya düşmüşüm 6 kilo verdim tamtamına:KK8:

İsveç diyeti mi hımmm.... Menülerine bende bakıciiğiim.... Şimdilik diyet adı altında az yiyerek mideyi küçültme derdindeyim.... Başarabilirsem uygun bir diyet programı edinicem... Takipteyim...

Evet gelelim bugün ne yaptığıma
Sabah 8 de türk kahvesi içtim aç karnınaa,daha öncede yaptığım için bu diyetii alışkınım kahve içmeye satenn kahve kokusuna bayılırım hım mıs gibii,
öğlende 2 haşlanmış yumurta ve 1 tane domates yedim yanında haşlanmış ıspanak,

Aralardada bol bol su çünkü su içince daha tok tutuyor sanki benii
sabah tartıldım 77.1 geldim haftaya çarşamabaya kadar tartılmak istemiyorum

Evet gelelim bugün ne yaptığıma
Sabah 8 de türk kahvesi içtim aç karnınaa,daha öncede yaptığım için bu diyetii alışkınım kahve içmeye satenn kahve kokusuna bayılırım hım mıs gibii,
öğlende 2 haşlanmış yumurta ve 1 tane domates yedim yanında haşlanmış ıspanak,

Aralardada bol bol su çünkü su içince daha tok tutuyor sanki benii
sabah tartıldım 87.1 geldim haftaya çarşamabaya kadar tartılmak istemiyorum
...................

bende adanalıyım ama mersinde yaşıyorum canım 13 günde 6 kilomu verdin
vallahi benim isveç diyeti ile ilgili bi bilgim yok onun için pek yorum yapamıcam canım ama senin için bakarım isveç diyeti yapanlarının listelerine

kız benim bugün 1 ayım doldu bende sabah cıbıldak tartıldım 66 ya düşmüşüm 6 kilo verdim tamtamına:KK8:

süper vermişsin canım sende ,ya ben size eski halim yeni halim diye resim koymam lazımm eskiden nasıldımm diyee
ama şu ara çok yoğunumm e malüm 1 yaşında evin içinde yaramaz var benim

İsveç diyeti mi hımmm.... Menülerine bende bakıciiğiim.... Şimdilik diyet adı altında az yiyerek mideyi küçültme derdindeyim.... Başarabilirsem uygun bir diyet programı edinicem... Takipteyim...

Listeyi koyacağım canım 13 gün boyunca ne yemem gerektiğinii

1. gün
Sabah: 1 fincan kahve, 1 kesme şeker
Öğle: 2 katı yumurta, 1 porsiyon haşlanmış ıspanak, 1 domates
Akşam: 1 biftek(200 gram,) zeytinyağlı ve limonlu yeşil salata

2. gün
Öğle: 1 dilim salam, 100 gram yoğurt
Akşam: 1 biftek (200 gram), yeşil salata, 1 meyve

3. gün
Sabah: 1 fincan kahve, 1 kesme şeker, 1 dilim kızarmış ekmek
Öğle: Haşlanmış ıspanak, 1 domates, 1 meyve
Akşam: 2 katı yumurta, 1 dilim salam, yeşil salata

4. gün
Öğle: 1 katı yumurta, 1 rendelenmiş havuç, 25 gram yağsız beyaz peynir
Akşam: 2 dilim portakal, 100 gram yoğurt

5. gün
Sabah: 1 büyük rendelenmis havuç (limonlu)
Öğle: Haşlanmış yağsız balık (200 gram, limonlu ve tereyağlı)
Akşam: 1 biftek (200 gram), salata ve brokoli

6. gün
Öğle: 2 katı yumurta, 1 büyük rendelenmiş havuç
Akşam: Derisi alınmiş tavuk (200 gram), salata

7. gün
Sabah: Şekersiz çay
Öğle: Izgara et (200 gram), taze meyve
Akşam: Hiçbir şey

8. gün
Sabah: 1 fincan kahve, 1 kesme seker
Öğle: 2 katı yumurta, 1 porsiyon haslanmış ıspanak, 1 domates
Akşam: 1 biftek(200 gram), zeytinyaglı ve limonlu yeşil salata

9. gün
Öğle: 1 dilim salam, 100 gram yoğurt
Akşam: 1 biftek (200 gram), yeşil salata, 1 meyve

10. gün
Öğle: Haşlanmış ıspanak, 1 domates, 1 meyve
Akşam: 2 katı yumurta, 1 dilim salam, yeşil salata

11. gün
Öğle: 1 katı yumurta, 1 rendelenmiş havuç, 250 gram yağsız beyaz peynir
Aşam: 2 dilim portakalın suyu, 100 gram yoğurt

12. gün
Sabah: 1 büyük rendelenmis havuç (limonlu)
Öğle: Haşlanmış yağsız balık (200 gram, limonlu ve tereyağlı)
Akşam: 1 biftek (200 gram), salata ve brokoli

13. gün
Öğle: 2 katı yumurta, 1 büyük rendelenmiş havuç
Akşam: Derisi alınmiş tavuk (200 gram), salata

X