Diyet yaparken zayıflama konusunda nasıl başarılı olunur

Benimdunyamm

Avustralya
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2020
267
98
29
Arkadaşlar zayıflama hakkında bilgi ve önerilerinizi bekliyorum Ne yapmam gerekiyor kilo vermek için denediğiniz ve faydasını gördüğünü diyet yöntemleri öğrenebilir miyim

Arkadaşlar zayıflama hakkında bilgi ve önerilerinizi bekliyorum Ne yapmam gerekiyor kilo vermek için denediğiniz ve faydasını gördüğünü diyet yöntemleri öğrenebilir miyim
ben kendi kendime ne denediysem olmadı tek tavsiyem diyetisyene gitmeniz olur başka türlü doğru yolu bulmak çok uzun uzadıya oluyo

Canım kafaya koyman kararlı olman hazır olman lazım her insanın bir sınırı var daha önce çok denedim verdim fazlasını aldım pes ettim bıraktım en son 116 kiloda tamam dedim ve 1,5 senelik bir süreçte 50 kilo verdim ama çok kafaya takmıştım ve 1-2 gün kaçırsam da geri dönmesini bildim 1 kere bozdum diye her şey bitti anlayışından uzak durdum diyet listelerini sevmediğim için kendi kendime yaptım aralıklı oruçla her şey sende bitiyor karar vereceksin ve hedefe ulaşana kadar bırakmayacaksın

şöle ib durum kilolarını kalıcı olmasini istiyorsaniz sağlıklı beslenmelisin..
hizli verilen kilolar geri alinir.. az yiyeceksin her acıktığında yemeyeceksin dikkat edeceksin..

X