Diyetisyene Gidenler !

berfinbilgen

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
3.160
24
Arkadaşlar ben 2006 yılında diyetisyene gittim testlerim falan herşey normal çikti, 6 aylık program aldıramadığı için 1 yıla çıktı, sonuç olarak benim hüsranla sonuçlandı. gidipte olumlu yada olumsuz olanlarınız varmı aranızda ?

Son düzenleme:

angelnr*

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
860
68
Ben de gitmeyi düşünüyorum gerçekten ama faydalı olur mu bilemiyorum yaa bu iş sanki daha çok bizim irademizle ne kadar delice yediğimizle alakalı =) Ama gerçekten memnun olan filan varsa deneyimlerini paylaşsın ya çok sevinirim(z) !

katy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
212
1
ben gittim iki üç sene önce verdiği diyet listesini çok net hatırlamıyorum zaten nette dolaşan günlük programlardan hiç farkı yok hızlı kilo aldırcak şeyleri onaylamadıkları için size de tavsiye etmiyorlar iyi de yapıyorlar diyetisyene gitmeden de halledebilirsiniz artık insanların elinde internet denen bişey var onların yazdıkları diyet listelerinden binlercesi eskiden neyden ne kadar almamamız gerektiğini bilmiyorduk

berfinbilgen

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
3.160
24
aynen katılıyorum katy sana canım, bende listeler var isterseniz yarın sizlerle paylaşırım ( unutmazda getirirsem ) bence o kadar para vermeye degmez ne faydası var verdigi listeye uymaya calısıyorsun normalde bazen mıdemıze gore yıyoruz doydumu bırakıyoruz bu sekılde bıtırmeye calısıyoruz ama sunuda soylemelıyımkı sadece dıyetısyene verdıgın para ıle bıtmıyor ıs onun verdıgı lıstedekı seylerıde alınca bayaga kulfetlıye cıkıyor o yuzden lıstelerı burdan paylasıp ben hıc bırını atmadım hatta ramazanda baslamıstım o yuzden ramazan ıcın bıle lıste var elımde ısteyen arkadaslar olursa burda yayınlarım arkadaslar her hafta ( haftalıktı benımkı )

kucu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2009
1
0
Diyetisyene gittim ve olumlu sonuç aldım . Altı kilo aldım ama ben 2 ayda aldım bu kiloyu sonra bıraktım doktoru ama hala kilom yerinde tavsiye ederim

cokmasum

Guru
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
4.727
94
37
güzelim burası kilo alma topiği verme değil yanlışlık oldu sanırım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1757 gün geçti.

Esra

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
12.438
25.536
35
böyle bir bölüm olduğunu bilmiyordum,görünce çok sevindim.ben de kilo almak istiyorum,diyetisyene gitmeyi düşünüyorum ama ben zaten o kadar çok şeyi yiyemem ki:KK43:((

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1565 gün geçti.

majesteleri

Guru
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
926
1.243
Listeleri paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar. Başka bir forumda verilen listeyi görmüştüm. Vücudun eksiğine göre liste hazırlamışlar. Yağ içerikli bir listeydi o. Günde birkaç dilim tereyağlı ekmek vardı. Akşam 2 baklava falan. Ben o listeden fazla yiyordum, anlamıyorum neye göre hazırlanıyor.

berfinbilgen

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
3.160
24
böyle bir bölüm olduğunu bilmiyordum,görünce çok sevindim.ben de kilo almak istiyorum,diyetisyene gitmeyi düşünüyorum ama ben zaten o kadar çok şeyi yiyemem ki:KK43:((

Öncelikle senin kilon gayet normal neden kilo almak istediğini anlıyamadım :uhm:

Listeleri paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar. Başka bir forumda verilen listeyi görmüştüm. Vücudun eksiğine göre liste hazırlamışlar. Yağ içerikli bir listeydi o. Günde birkaç dilim tereyağlı ekmek vardı. Akşam 2 baklava falan. Ben o listeden fazla yiyordum, anlamıyorum neye göre hazırlanıyor.

http://www.kadinlarkulubu.com/kilo-almak-isteyenler/313304-haftalik-diyet-listeleri-2.html

burda listeler haftalık olarak veriliyor canım, takip edebilirsin.

sukut

oğlum olsun istiyorum İNŞ
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
842
40
ben diyetisyene gittim bilmem ne kadarlık kalori diyeti verdi
şunu ye bunu ye.yemek listesi..iyide benim iştahım yok olsa zaten yerim.iştah açmak içinde ben bişi yapamam dedi.yani benimkide hüsranla sonuçlandı
:çok üzgünüm:
165 ve 43 kiloyum :gitme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2363 gün geçti.

oya_eriz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
4
0
arkadaşlar mrb. benim kardeşim diyetisyene gitti ama 1 yılda ancak 6 kilo aldırabilirim kilo almak çok zor değince vazgeştik. Sonra bir arkadaşım sağlıklı beşlemnme ürünleri satışyordu tesadüfen onunla irtibata geçtik 2 ayda 6 kilo aldı. Şuan çok mutlu :) İhtiyacınız olur ise yönlendirebilirim. Sağlıklı günler :)

berfinbilgen

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
3.160
24
ben diyetisyene gittim bilmem ne kadarlık kalori diyeti verdi
şunu ye bunu ye.yemek listesi..iyide benim iştahım yok olsa zaten yerim.iştah açmak içinde ben bişi yapamam dedi.yani benimkide hüsranla sonuçlandı
:çok üzgünüm:
165 ve 43 kiloyum :gitme:
aynen canım, istah icin bisey isteyince olmaz saglıklı beslenerek almalısın diyolar ama aldır dedıgınde ıse git gel aynı sonuc o kadar parada bosa gıdıyor. aldıramıcaksan en basta alma dımı
arkadaşlar mrb. benim kardeşim diyetisyene gitti ama 1 yılda ancak 6 kilo aldırabilirim kilo almak çok zor değince vazgeştik. Sonra bir arkadaşım sağlıklı beşlemnme ürünleri satışyordu tesadüfen onunla irtibata geçtik 2 ayda 6 kilo aldı. Şuan çok mutlu :) İhtiyacınız olur ise yönlendirebilirim. Sağlıklı günler :)

tahmın edıyorum ne oldugunu herbalife mi bak asagıda oku sakıncalı bır urun ve fos bır urun ben kullandım bu tur urunler ınsana umut vermekten ve para tuzagından baska bısey degıl bu veya bır baskası oyle olmus olsa dunyada zayıf ınsan kalmaz herkes fıt olurdu, alan kısılerınde bence psikolojik olarak etkılendıgını dusunuyorum oda cok onemlı ay ben alamıyorum dıye dıye beyın oyle sınyal gonderıyor alamıyosun.

http://www.kadinlarkulubu.com/tekrar-konular/280106-herbalife-hakkinda.html

berfinbilgen

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
3.160
24
diyetisyenlerin sağlikli kilo alma mantığı ile yolaçıkıp bize uyguladıgı diyetle ne kadar aldırdığını gördük hepsi hüsranla sonuçlanmış