Diyetsiz sporsuz zayıfladim böyle devam mı ediyi!

Aysegul2020

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2021
1
-1
23
Merhaba hanımlar ben yaklaşık 3 aydır bir hap kullanıyorum 78 den 63 e düştüm şuan boyum 162 sizce ben biraz daha kullanmaya devam etmeli miyim yada şimdi spora başlayıp en fazla bir iki kilo verip sıkılaşmalimiyim çünkü kullandığım ürün iştah kapatıcı kullanırken ne diyet nede spor yaptım diyet destekleyici olarak geçiyor ve hap şeklinde Türkiye'de satılmıyor ben Instagram'da bir sayfadan aldım etkisini ilk 4-5 günde görmezsenix iade Felan diyordu hevesle aldım güzel bir deneyim oldu benim için ama şimdi nasıl devam edeyim bilemedim başlamışken ellileri de görsem mi diyorum

Merhaba hanımlar ben yaklaşık 3 aydır bir hap kullanıyorum 78 den 63 e düştüm şuan boyum 162 sizce ben biraz daha kullanmaya devam etmeli miyim yada şimdi spora başlayıp en fazla bir iki kilo verip sıkılaşmalimiyim çünkü kullandığım ürün iştah kapatıcı kullanırken ne diyet nede spor yaptım diyet destekleyici olarak geçiyor ve hap şeklinde Türkiye'de satılmıyor ben Instagram'da bir sayfadan aldım etkisini ilk 4-5 günde görmezsenix iade Felan diyordu hevesle aldım güzel bir deneyim oldu benim için ama şimdi nasıl devam edeyim bilemedim başlamışken ellileri de görsem mi diyorum
Spor yaparak da 3 ayda verebilirdiniz o 15 kiloyu. Kullandığınız ilacın vücudunuza ne gibi yan etkileri oluyordur biliyor musunuz acaba. En hafif olanı bile vücuttaki vitaminleri alıp sömürüyor.
Biraz sonra da yan etkilerinin olmadığını bitkisel olduğunu falan yazarsınız siz.

Diyetsiz sporsuz 15 kilo vermektense bu ikisiyle birlikte verilebilecek 5 kilonun daha sağlıklı olduğu kanaatindeyim. En azından bir yan etkisi olmaz. Kısa sürelerde verilen çok fazla kiloların da bünye için zararı olacağını düşünüyorum...

X