Trend Ayakkabı Modelleri Diz üstü çizme aldım kayıyor çözümü olan

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

nerdil

minik fasülyem can'ım
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2010
1.887
0
Kızlar ben dizüsüt çizme aldım kahve dökümlü süet çok hoş modeli ama sürekli aşağı kayıyor bu tür problem yaşayan var mı ? çözüm arıyorum.CADIARZU

unutmadan iki türlü kullanılıyor bir katlanarak birde açık diz üstü ama dizüstü kullandığımda sürekli dizimin altında deli olucam resimide koyuyorum resimdekinden daha hoş ama.

Eklentiler

• $thumbnail.jpg
    $thumbnail.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 419
çözümü olan yokmu yada başına gelen bu akşam ayakkabıcıya gidicem bir lastik diktirmeyi düşünüyorum iç kısımdan.

cnım guzelmş derisini istiom ben nerden aldın[/QUOTE

teşekkür ederim resimdeknden daha güzel inan beta dan aldım 160tl internet sitesinde 148tl

derisi 180tl di ama derisi tok duruyo o kaymaz gidip bi bak istersen internette derisi 170 di sanırım. (betanın kendixsitesinden bakabilirsin)

deriside çok hoşuma gitti benim ve gerçek deri buram buram kokuyor.

Modelınden kaynaklanıyodur belkı okadarda para vermıŞsın bı ayakkabıcıya sor bakalım...modelı benım hoŞuma gıtmedı ama ayaĞında hoŞ duruyo olabılır .......

çok normal kayması canım..diz sürekli hareket ediyor..süet nasıl durabilir ki...

çok normal kayması canım..diz sürekli hareket ediyor..süet nasıl durabilir ki...

içten arka kısmındn bir lastik diktirmeyi düşündüm bakalım akşam sorucam ayakkabıcıya... doğru süet sert de değil ...

Modelİnden kaynaklanıyodur belkİ okadarda para vermİŞsİn bİ ayakkabıcıya sor bakalım...modelİ benİm hoŞuma gİtmedİ ama ayaĞında hoŞ duruyo olabİlİr .......

inan resimdeki gb değil... orda burnu uzun çıkmış kıvrılan kısmı kaba duruyo ama resimdekinden çok değişik ve çok hoş bir çizme inan :KK66: orj resim koymaya çalışıcam. :KK66:

160tl ama gerçek deri... sahte pvc olanları bile en az 100tl den satıyorlar şu japon style lar var mesela çok kalitesiz...

X