Dizi Tadında Bir Akşam

Aslında olay adamın çarpıtmasından dolayı lovebuddy haline geldi.

Fuckbuddy olduğu kadına, kendi evi için 'Bu ev de senin evin' demezsin mesela. Dışarı çıktığında yanındaki kadın mı erkek mi diye sormazsın. Bir erkekle görüstüğünü duyduğunda arabayı kaza yapacak denli hoyratça kullanmazsın. Mini giydiğinde surat asmazsın. Seks sırasında telefonuna bir erkekten çağrı geldiğinde seksi bırakıp sinirle giyinmeye kalkmazsın.
Bu anlattıklarının hiçbirisi sana duygusal yaklaştığı anlamına gelmiyor. Sadece senin başkasıyla seks yapmanı istemiyor. Burda senin gibi başka üye daha vardı. Onun da fbsi başka erkeği yanında görünce başkasıyla görüşmeni istemiyorum falan diyordu.

Kadınlar etkilenmediği erkekle fb olmuyor. Etkilendiği erkekle tensel yakınlık kurunca da bağlanıyor. Bu yüzden fblik bence kadınlar için uygun değil.

Her zaman fikirleriyle zikirleri bir olmuyor. Sahiplenmistir evet, sonucta iyi kötü erkek egosu oluyor bazilarinda. Ben sevisiyorum bu kadinla, onlar kim köpek diye.

Bu arada ben yeni neslin iliski tanimlarina yetisemiyorum sanirim. Lovebuddy yeni mi cikti?
Fuckbuddy'nin bi tık üstü sevgililiğin bi tık altı. Sanırım ciddi ilişki istemiyorum ekolü tarzı ilişkiler buna giriyor.

Arkadasimla sevisiyorumun veya friends with benefitsin yeni adi yani.
Love demeyin la bari like deyin :KK70:
Gercek love bu degil :KK70:
Lyanna adamın altın zincir takıp, babet çorabı giyen biri olduğunu söylesem terlikle kovalamazsın beni dimi :KK70:
Bi de gömlek yakası böğrüne kadar açık...

Olm yazdigin profilde Beckham'in kendisi gelse kenarda dur derim :KK70:

Tamam da Kivanc Tatlitug tadindaysa bi kuble de ben de alaydim 😐

O değil de gece gece diğer hatun da KK'daymış da bu konuyu okuyormuş hissiyatına kapıldım :KK70: Birazdan kızım senin ciğerini söker, adresini bulurum diye yazarsa beni yedirmezsiniz dimi hatunlar? Senelerin Anna Boleyna'sıyım sonuçta :110:

Ne biliyim gaz verin de silem.

Zamanında eski sevgilim bana taşınacağı günden önceki gün buradan verdiğiniz gazla çocuktan ayrıltıp evsiz bırakmıştık garibanı topumuz :///
Fazlasıyla hak etmişti kız o. Mesajları tek tek okuyarak silme. Hak etmiyor o kadar vaktini harcamanı. Ana ekrandan çat diye temizle konuşma geçmişini. Hadi yaparsın sen.

Koca koca puntolu yazıları okuduk. İnşallah Kişiler ve yazılanlar hayal ürünü değildir:deli:

Aslında olay adamın çarpıtmasından dolayı lovebuddy haline geldi.

Fuckbuddy olduğu kadına, kendi evi için 'Bu ev de senin evin' demezsin mesela. Dışarı çıktığında yanındaki kadın mı erkek mi diye sormazsın. Bir erkekle görüstüğünü duyduğunda arabayı kaza yapacak denli hoyratça kullanmazsın. Mini giydiğinde surat asmazsın. Seks sırasında telefonuna bir erkekten çağrı geldiğinde seksi bırakıp sinirle giyinmeye kalkmazsın.
Yok kuzum bizim erkeklerimiz yapar. Onların fuckbuddylikten anladığı farklı çünkü. Kendileri serbest olsun, kadın onlara karışmasın, ama kadın asla başka kimseyle görüşmesin. O kıskançlık sahiplenme hislerinin kökü sevgi aşk değil, tamamen seks. İlkel olarak dişiyi sahiplenme. Bu ev de senin evin muhabbeti de senin ona güvenmeni sağlamak için, gözünü boyamak için.

Eski zamanlarda dna testi gibi şeyler de olmadığı için kadınları hayattan soyutlarlarmış. Vücutları görünmeyecek şekilde giydirip kendilerinden habersiz nefes aldırtmazlarmış. Birçok toplumda maalesef izleri var. Dertleri tamamen başka erkekler o dişiyi dölleyemesin, hamile bırakamasın. Ortada bir çocuk olduğunda kendi çocukları olduğundan emin olabilsinler. Hah bu bizim erkeklerdeki fuckbuddy kıskançlığı da ilkelce o dişiyle sadece kendileri birlikte olabilsinler diye olan bir sahiplenme.

Lovebuddy de bu değil. Birlikte duygusal paylaşım lazım.

Merhabalar herkese,

Bir süredir görüştüğüm birisi var. Hayli keyifli vakit geçiriyorduk. Lakin son zamanlarda güvenilir biri olmadığına dair süpheler düştü içime.
Ne yapıp ettiğine bir bakayım dedim. Az takipçili bir kadın hesabıyla sürekli takipten çıkıp, yine birbirlerini takip ettiklerini fark ettim. Kadın biyografisine bazen aşk cümleleri bazen atarlı giderli şeyler yazıyordu. Huylandım açıkçası.

Geçenlerde o kadının kim olduğunu sordum. Kem küm etti. Önce eski bir dostum dedi, biraz daha sorgulayınca ben saplantılı birisi, eski sevgilim falan dedi. Ben de blöf yaptım. Peşini bırakmasını sağlayacaksa ona mesaj atayım dedim. Sakın yapma, tehlikeli insanlar bunlar dedi. Bunu diyen adam polis, ablası savcı bu arada :işsiz:

Son zamanlarda başka mevzular da oldu ve içim hiç rahat etmedi. Kadına mesaj attım. Kadın da sevgilisi olduğunu söyledi. Bize mutluluklar diledi sözde. Ve nedense benim hamile olduğum sonucunu çıkarmış.

Benimkine de mesaj attığımı söylemiş, ayrıca hamile olabilir demiş. O gün büyük bir kavga ettik. Kadınla birbirlerini takipten çıktılar. Ertesi gün bütün gün gidip kan testi yaptırmamız konusunda başımın etini yedi. Kabul etmedim. Akşam sahile gidelim o zaman dedi. Hastaneye gitmemek şartıyla kabul ettim. Yolda yarın için bir otelde yer ayırttığından bahsetti.

Bir hastanenin önünde durduk. Ben arabadan inmedim. Sinirlendi, son hız bana bağıra bağıra araba kullanmaya başladı. O kadar büyük bir kavga ettik ki adamın bütün kolu tırmık içinde kaldı. En sonunda gittik testi yaptırdık. Güzel bir akşam geçirdik.
Beni bıraktıktan yarım saat sonra Instagram'dan engellediğini ve o kadınla yeniden takipleştiklerini gördüm. Sözde kadın mesajların fotoğrafını atmış buna. Bu da benim gerçek yüzümü görmüş. Ama yine de yarın otele gidecekmişiz. Sonra kadın bana yazdı. Sevgilisi değilmiş ama ona yar olmadıysa kimseye yar etmezmiş. Ciğerini sökerim falan dedi töre dizisi loading :110:

Nasıl bir şeyin içine düştüm ben? Anlayamadım. Ne yapsam onu da bilmiyorum. Adamı engellemeyi düşündüm, kadından korkup engellediğimi düşünür diye vazgeçtim. Bir yandan egoma tekme yemiş gibi hissediyorum gidip kuzu gibi kan verdim diye. Bi akıl verin hatunlar ne yapayım o_O

Hanımlar, sebebini anlamadığım bir şekilde beni yerden yere vurmaktan ziyade destek olsanız, akıl verseniz? Ben bile bile seçmedim ya sevgilisi olan adamı.
Ben konuyu anlamadım şimdi birden bire hamilelik mevzusu nerden çıktı bi de niye birden bire dank diye engelledi bu adam sizi

X