Dizi Tadında Bir Akşam

Ben şoookkk ben iptal... Bir dönem kanser eden konuları vardı, sonra ortalıktan kaybolmuştu. Arada aklıma gelirdi kk da boyle biri vardı, nerede ne yapiyor acaba derdim. Hiçbir şey değişmemiş...
Sen benim hayatım hakkında ne diye atıp tutuyorsun? Uzun bir süre yoktum evet çünkü harika bir ilişkim vardi.
Az biraz psikoloji bilginiz olsa şemaları da bilirdiniz. Hayat döngümüzde tekrar önümüze çıkarlar. Belki babamı kaybettim, belki babamla ilgili bir problemim var ve bu terkedilme şeması oluşturdu bende.
Aynı koşullarda yasamadiginiz biri için 'hoc bosoy dogosmomos' demek kolay.
Ben yardımınızı istediğim, yapıcı yorumlarınızı almak için konu açıyorum. Konu açmam size beni yargılama haddini vermez.

Yakışıklı olduğu için kadinlar tarafından çok talep alıyorsa egosu arsa ulaşmıştır. Sevişmek güzel bir eylem olmalı. Dengede değil bu ilişki.
Yakışıklı olduğu halde çok talep alan birisi olduğunu zannetmiyorum. Biraz kekomsu. Şahsen benim çevremden kimse ona bakmazdı.

Ay ne alaka? Benim sorunum, suçum ne? Herhalde herkesin kolunu tırmık içinde bırakmıyorum. Ben de sakin sakin oturduğum yerden buradaki konulara sallayabilirim ama yaşarken başka oluyor.
Hiç mi sinir krizi geçirmediniz?

Valla geçirmedim😶

Ne olduğu belirsiz, acaip tiplerle hamilelik muhabbeti yapmadım. Kimse de kolumdan tutup zorla hamilelik testine falan götüremez beni, şöyle tip insanlarla zaten muhatap olmuyorum. Dizi tadında ponçikçe olaylar falan yok burda, baştan aşağı rezillik var varoş tipler birbirini yiyor işte.

Ben sizin probleminizi anladım.

Eğer sadece cinselliğe dayanan bir ilişkiniz var ise isterse 100 kadınla görüşsün gerçekten umursamamanız lazım. Ancak bunu yapamıyorsunuz, insanlık hali. O zaman da zorlamanın anlamı yok.

Ya hiç umursamayın, başka kadınlarla/erkeklerle da çıkabilin, ya da sevgili olun. Şu haliyle kendinizi yıpratmaktan ve hatta tehlikeye düşmekten kaçılamıyor. Aman diyeyim. 😔
Istedigi kadınla görüşebilirdi. Ama o kadınla tuhaf bir durum vardı. Hem ben sevgilisi olan biriyle görüşmek istemem hem de bir kadının böyle kandirilmasini istemem.

Valla geçirmedim😶

Ne olduğu belirsiz, acaip tiplerle hamilelik muhabbeti yapmadım. Kimse de kolumdan tutup zorla hamilelik testine falan götüremez beni, şöyle tip insanlarla zaten muhatap olmuyorum. Dizi tadında ponçikçe olaylar falan yok burda, baştan aşağı rezillik var varoş tipler birbirini yiyor işte.
Bana varoş demenize izin vermem öncelikle bunu ima ediyorsanız.

Siz geçirmediniz ama geçiren insanlar var ki 'sinir krizi' diye bir olguyu biliyoruz :)
Mesela sizde muhtemelen epilepsi de yok bende var. Ilaç kullanıyorum. Bu bile birçok konuda değişiklik yapar.

Bana varoş demenize izin vermem öncelikle bunu ima ediyorsanız.

Siz geçirmediniz ama geçiren insanlar var ki 'sinir krizi' diye bir olguyu biliyoruz :)
Mesela sizde muhtemelen epilepsi de yok bende var. Ilaç kullanıyorum. Bu bile birçok konuda değişiklik yapar.

Ablacım madem epilepsi var neden abuk subuk tiplere bulaşıp başına bela açıyorsun? O kadınla niye konuşuyorsun? Adam belli ki o kadınla da, başka tiplerle de konuşuyor bu adamla ne işin var? Adam o kadının lafıyla seni hastaneye sürüklemiş niye gittin? Her türlü saçmalığa karışıp sonra da epilepsi hastasıyım yazmışsın eee zırvalara bulaş bulaş sonra ama ben hastayımmmm

Kadının biri cinsel hayatını yazıyor, sonra sana soruyor öbürü hamilelik testine götürüyor basbayağı varoşluk değilse ne😶 Kadınla olan muhabbet baştan aşağı iğrenç, yanında gezdirdiğin adamın başkasıyla olan mahremini dinlemeye hiç rahatsız olmadın mı😶 3nüz de varoşsunuz maalesef iddiam hala geçerli😂🤦‍♀️

Ablacım madem epilepsi var neden abuk subuk tiplere bulaşıp başına bela açıyorsun? O kadınla niye konuşuyorsun? Adam belli ki o kadınla da, başka tiplerle de konuşuyor bu adamla ne işin var? Adam o kadının lafıyla seni hastaneye sürüklemiş niye gittin? Her türlü saçmalığa karışıp sonra da epilepsi hastasıyım yazmışsın eee zırvalara bulaş bulaş sonra ama ben hastayımmmm

Kadının biri cinsel hayatını yazıyor, sonra sana soruyor öbürü hamilelik testine götürüyor basbayağı varoşluk değilse ne😶 Kadınla olan muhabbet baştan aşağı iğrenç, yanında gezdirdiğin adamın başkasıyla olan mahremini dinlemeye hiç rahatsız olmadın mı😶 3nüz de varoşsunuz maalesef iddiam hala geçerli😂🤦‍♀️
Belki size aynalık ediyorumdur :)

Biraz akıl calistirmanıza yardımcı olayım. Ayılamadiniz, sabah kahvenizi içemediniz belki daha. Bazen insanlara sacma sapan mesajlar gelebiliyor. Okuyoruz ama yanit vermiyoruz hani dimi? Illa muhabbetin devamını getirmeye gerek olmuyor.

Baştan bilebilir miydim sence adamın böyle olduğunu? Evliyken aldatılanlara falan da off evlenirsen bu adamla bile bile aldatilirsin pöff falan mı diyorsun?

Sen benim hayatım hakkında ne diye atıp tutuyorsun? Uzun bir süre yoktum evet çünkü harika bir ilişkim vardi.
Az biraz psikoloji bilginiz olsa şemaları da bilirdiniz. Hayat döngümüzde tekrar önümüze çıkarlar. Belki babamı kaybettim, belki babamla ilgili bir problemim var ve bu terkedilme şeması oluşturdu bende.
Aynı koşullarda yasamadiginiz biri için 'hoc bosoy dogosmomos' demek kolay.
Ben yardımınızı istediğim, yapıcı yorumlarınızı almak için konu açıyorum. Konu açmam size beni yargılama haddini vermez.

Buradaki tüm üyeler -ben de dahil- açtığın konuların hepsine yapıcı yorum yaptı sen ders almadın bildiğini okumaya devam ettin. Konularının hepsini biliyorum... 🤦‍♀️

Tipik narsist. Dün biraz araştırdım. İstemediği durumlar karşısında sürekli bağırarak, suçlayarak, karşısındakini onu bırakmakla vs tehdit ederek istediği şeyi yaptırıyor.
Sözlerini hiç tutmaz mesela. Seni birazdan arayacagim der aramaz. Bu ilişkinin tanışma aşamasında da böyleydi. Ben de adam yoğun calisiyor, unutmuştur diye düşünürdüm. Megersem kurbanını çıldırtmak için taktikmis bu. Dahası da var.
Ay hayır canım ya adam önemsemiyor. Kısa sürede tüm kişilik bozukluğu aşamalarını sergilemez narsisist

Ay hayır canım ya adam önemsemiyor. Kısa sürede tüm kişilik bozukluğu aşamalarını sergilemez narsisist
Psikolog arkadaşımdan daha iyi tanı koydunuz galiba.

Ama şey adamın beni önemsemiyor olması güne daha iyi başlamanızı sağlayıp, mutlu edecekse sizi tamamdır :)

Psikolog arkadaşımdan daha iyi tanı koydunuz galiba.

Ama şey adamın beni önemsemiyor olması güne daha iyi başlamanızı sağlayıp, mutlu edecekse sizi tamamdır :)
Hmmm psikolog arkadaşınız kişiyi görmeden sizin pencerenizden anlattıklarınızla dan diye teşhis koydu.
Ben de bu acabalardan geçtim sevmedi önemsemedi değer vermedi yerine hmmm acaba hasta mı bu daha kolay kabul edilebilir değil mi? Şu artık herkesin söylediği laf var ya psikologlara narsisistlerin hasta ettikleri gider diye arkadaşınız sizi iyileştirsin madem zira sağlıklı düşünmediğiniz dönemdesiniz

Ay ne alaka? Benim sorunum, suçum ne? Herhalde herkesin kolunu tırmık içinde bırakmıyorum. Ben de sakin sakin oturduğum yerden buradaki konulara sallayabilirim ama yaşarken başka oluyor.
Hiç mi sinir krizi geçirmediniz?
Sinir krizi gecirmek degil de sinir krizi gecirip zorla hastaneye goturulup sonra bunun üzerine hiçbir sey olmamis gibi otele gidip sevisip guzel gece gecirmek pek normal degil kuzum.

Simdi bunu barisma seksiyle falan aciklama gozunu sevem.

Sinir krizi gecirmek degil de sinir krizi gecirip zorla hastaneye goturulup sonra bunun üzerine hiçbir sey olmamis gibi otele gidip sevisip guzel gece gecirmek pek normal degil kuzum.

Simdi bunu barisma seksiyle falan aciklama gozunu sevem.
Otele gidip sevismedim ki Lyanna. Nereden bu çıkarımları yapıyorsunuz anlamiyorum.

Oteli ertesi gun icin demissin evet.

Otelden bahsedip sonra güzel bir aksam gecirdik deyince insanin aklına gidip sevistiginden baska sey gelmiyor :KK70:

yahu nereden çıkardınız sevişmiyorlar ki onlar bi kere amaaaa
hamilelik testi yapınca da allah bilir seviştiklerini düşünmüşsünüzdür aklınızda hemen oralara gidiyor
ben hamilelik testini sonra oteli duyunca mesela aklıma ikisinin de tatlı falan yedikleri geldi
öyle olur çünkü masum bir ponçiğim :KK49:

Epeydir dizi izlemiyorum, en azından plaza ortamı , aşk , ihanet vs konularını yıllardır izlemiyorum.
Dizi tadında demiş ya konu sahibi , gerçekten diziler artık bu kadar saçma mı ? Ne okuduğumu anlayamadım . Nasıl hayatlar yaşıyorsunuz !!! Allah korusun nasıl korkmuyorsunuz bunları yaşarken ??? Her gün kadın cinayetlerine bir yenisi ekleniyor .
Konu dediğim gibi çok saçma ve eğer gerçekse çok korkutucu .

X