Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Bir güzel temizledim makyajımı sonra nane sabunumla yüzümü yıkadım ve miss kokulu ozan yagımı sürdüm :KK37::KK37::KK37:
Pirinç kepeği yağını da bol bol sürdüm sivilceli bölgelere yine:KK14::KK14:
Yalnız yarısına geldim4-5günde ben bunun yakındır bitmesi ya :KK1:

Tatlım bol değil az miktarda al yağı ve parmak uçlarınla masaj yaparak yedir cildine, bakım yapacağız diye pehlivan gibi olmanın alemi yok:KK1:
Mühim olan az az ama sık düzende uzun vadeli uygulama yapmaktır, bol süreyim çok etkilesin diye bir mantık yok:KK34:

Ve şunu belirtmek isterim, kendimize ne kadar güzel davranıyoruz doğal ürünler ile artık farkında mısınız?:nazar:
Bir sürü kimyasal yok, paraben, boyar madde, sülfat, silikon, ... vs yok ne saçımıza ne cildimize işlemiyor artık.
Sadece düzenli bakım yapmamız bize neler kazandıracak görebiliyorum, hemde çok çok çok uygun fiyatlara yapıyoruz bakımlarımızı:KK16::KK76:

Tatlım bol değil az miktarda al yağı ve parmak uçlarınla masaj yaparak yedir cildine, bakım yapacağız diye pehlivan gibi olmanın alemi yok:KK1:
Mühim olan az az ama sık düzende uzun vadeli uygulama yapmaktır, bol süreyim çok etkilesin diye bir mantık yok:KK34:

Ve şunu belirtmek isterim, kendimize ne kadar güzel davranıyoruz doğal ürünler ile artık farkında mısınız?:nazar:
Bir sürü kimyasal yok, paraben, boyar madde, sülfat, silikon, ... vs yok ne saçımıza ne cildimize işlemiyor artık.
Sadece düzenli bakım yapmamız bize neler kazandıracak görebiliyorum, hemde çok çok çok uygun fiyatlara yapıyoruz bakımlarımızı:KK16::KK76:

Evet canımm ben senin sayende yöneldim bu ürünlere mesela sana ne kadar tesekkür etsem azdır :KK16:
Hem o bir kerelikti bilmiyordum neden yüzüme vuruyorsun artık az sürüyorum :KK1::KK1::KK1:
Pirinç yağını çok yere sürüyorum ondan azaldı canım ozon daha bir yıl gitcek gibi duruyor :KK1::KK1:

Evet canımm ben senin sayende yöneldim bu ürünlere mesela sana ne kadar tesekkür etsem azdır :KK16:
Hem o bir kerelikti bilmiyordum neden yüzüme vuruyorsun artık az sürüyorum :KK1::KK1::KK1:
Pirinç yağını çok yere sürüyorum ondan azaldı canım ozon daha bir yıl gitcek gibi duruyor :KK1::KK1:

Rice ederim tatlım ben memnunum ne mutlu sizlerde görüp kullanıp memnunsunuz:KK54:
Bir daha yapma diye tedbir alıyorum, bazı laflarımı da sana söylüyorum lady marmalede sen anla sevgili diğer topik sakinleri kıvamında oluyor:KK1::KK1::KK1:
Ozon jel kıvamı gereği de ( buzlukta formu katı istesek bile fazla miktar almak kolay değil:KK9: ) epey dayanıklı diğeri sıvı tabi kullanım miktarını ayarlayıp alışmak zaman alabiliyor.:KK12:

Rice ederim tatlım ben memnunum ne mutlu sizlerde görüp kullanıp memnunsunuz:KK54:
Bir daha yapma diye tedbir alıyorum, bazı laflarımı da sana söylüyorum lady marmalede sen anla sevgili diğer topik sakinleri kıvamında oluyor:KK1::KK1::KK1:
Ozon jel kıvamı gereği de ( buzlukta formu katı istesek bile fazla miktar almak kolay değil:KK9: ) epey dayanıklı diğeri sıvı tabi kullanım miktarını ayarlayıp alışmak zaman alabiliyor.:KK12:

Anladım canım benim :)
Evet mesela yüzüme elimle masaj yaparak sürüyorum pirinci ama diğer bölgelere pamukla sürüyorum artık pamuğa dökünce az cok geliyor bir şeylerr ayarlanmıyor.Ama cok memnunum sivilce izlerimi azalttı resmen farkedebiliyorum yani ve cok mutluyum.Umarım yüzümde de etkisini gösterir en yakın zamanda :KK16:
Bu arada bepanthen kremim gecen gun bitti canım elimde feslegen var nemlendirici yapmalı mıyım sence yüzüm yaglı ya bir sorun olur mu acep :44::44:
Bir de burnumun ucuna lilyum sürdüm suan ozon-lilyum karısımı bir koku oldu :KK1::KK1::KK1:

Anladım canım benim :)
Evet mesela yüzüme elimle masaj yaparak sürüyorum pirinci ama diğer bölgelere pamukla sürüyorum artık pamuğa dökünce az cok geliyor bir şeylerr ayarlanmıyor.Ama cok memnunum sivilce izlerimi azalttı resmen farkedebiliyorum yani ve cok mutluyum.Umarım yüzümde de etkisini gösterir en yakın zamanda :KK16:
Bu arada bepanthen kremim gecen gun bitti canım elimde feslegen var nemlendirici yapmalı mıyım sence yüzüm yaglı ya bir sorun olur mu acep :44::44:
Bir de burnumun ucuna lilyum sürdüm suan ozon-lilyum karısımı bir koku oldu :KK1::KK1::KK1:

Sorun olmaz tatlım kır 2 tane evigen homojen şekilde karıştır şahane nemlendirici olur:KK34: (güneş görmeyen bir çekmecede tutarsan iyi olur içine eklediğin vitaminin kalıcılığı için)
İsabet olmuş bepanthen in bitmesi ben onun cilde uzun süre kullanılmasını faydalı bulmuyorum neticede ilaç sınıfı bir krem o bir sürü aktif ve etken madde var içinde, bunlara cildi alıştırmak doğru değil ki çokta yağlı resmen vazelin var içinde(krem olanı da bence çok yağlı)

Sorun olmaz tatlım kır 2 tane evigen homojen şekilde karıştır şahane nemlendirici olur:KK34: (güneş görmeyen bir çekmecede tutarsan iyi olur içine eklediğin vitaminin kalıcılığı için)
İsabet olmuş bepanthen in bitmesi ben onun cilde uzun süre kullanılmasını faydalı bulmuyorum neticede ilaç sınıfı bir krem o bir sürü aktif ve etken madde var içinde, bunlara cildi alıştırmak doğru değil ki çokta yağlı resmen vazelin var içinde(krem olanı da bence çok yağlı)

Haklısın aslında canım.ama tedavi edici özelliği var ya ondan kullanıyordum.Neyse feslegene baslıyorum yarın.
Tesekkur edıyorum cokkk sana. :KK16:
Şimdi uyuyorum sabah yenilenmiş ışıldamış ciltlerle uyanmak dileğiyle :KK23:
:KK3:

Haklısın aslında canım.ama tedavi edici özelliği var ya ondan kullanıyordum.Neyse feslegene baslıyorum yarın.
Tesekkur edıyorum cokkk sana. :KK16:
Şimdi uyuyorum sabah yenilenmiş ışıldamış ciltlerle uyanmak dileğiyle :KK23:
:KK3:

Hadi hayırlı olsun tatlım:KK34:
Işıl ışıl cildimize merhaba demek için uyku şart :KK54:

Aaa çok şaşırdım sabunla ilgili ilk defa şikayet gördüm:KK53: hangisininde yaşadın canım bu sorunu?:44:

canım epey oluyor alalı
birden çok adet aloevera, lavanta olabilir mi şu an hatırlayamadım inan çeşit olarak, ve defne idi biri sanırsam
bir yerde çok güzel kokuyor gibisinden bir yorum görmüştüm onu da o yüzden aldım
inan ev halkı dahi kullanmak istemedi halen de kırıntıları var yani
ben de çok şaşırdım

Bunları nereden sipariş ediyorsunuz? Web sitesi var mı?

Kesinlikle o da fazla kullanıp iyi durulamama yada parça parça yıkamamaktan kaynaklı oldu. Doğru kullanımda düzeldi. Market şampuanı gibi tek noktaya uygulayıp kullanılmıyor tekrar belirtelim.
Sabunla ilgili bir şikayet okudum o kullanıcıda günde 7-8 defa yüzünü ova ova yıkadığını belirtmişti! Şaka gibi
Arkadaşımızın başlıklarına baktım dolgu ve hyaluronic acid tarzı uygulamaları var, doğal olarak alerji olduğunu düşünmeme sebep oldu.
En doğru açıklamayı geldiğinde kendisi yapacak bizlere:KK34:

ben elime kullanıyordum yüzüme zaten sabun sürmüyorum
ailem de şikayetçi babam annem ev halkım yani kimse kullanamadı onlarda dolgu filan yok sonuç olarak

Sabunlar en çok sevdiğim ürünleri arasında doa'nın. Şuana kadar kullandıklarım, karanfil, zencefil, nane, lavanta ve bunlardan arkadaslarıma da hedıye ettım onlar da memnun kaldılar. Ben artık duşta duş jelı kullanmayı bıraktım bu sabunlardan kullanıyorum. Şimdi gelecek siparısımde de henuz kullanmadıgım sabunlardan aldım. Kezzap gıbı buldugunuz sabun hangısı acaba belkı benım henuz kullanmadıklarımdandır bilmiyorumdur?

Lady, şampuanlardan memnun kalmayanlara hep, yıkama yöntemındendır nasıl yıkanacagı bılınmıyordur gıbı cevabı yorumlar yapılıyor ama ben şahsen bu şampuanın herkese her saça da iyi gelecegı ıstenen sonuc alınmadıgında bunun tamamen kullanıcı hatasından olacagı fıkrıne katılmıyorum. Nasıl dıger markalarda kullanılan şampuanlardan bırılerı memnun kalıp bırılerı memnun kalmıyorsa doa'nın şampuanlarında da bunun olması gayet normal. Bunu sorumlusu olarak ıllakı kullanıcı da hata aranmamalı. Tamam yenı kullanmaya baslanılan urunlerın dogru kullanım seklını ogrenmelıyız ve kendımıze bır muddet alısma donemı vermelıyız ha bu donem ıcınde memnunuyetsızlıgımız sıkayetlerımız devam edıyorsa bence o urunu kullanmakta cok da ısrar etmemelıyız kı memnun kalınmayan ürünleri kullanmaya devam etmek psıkolojık olarak da mutsuz eder ınsanı ne gerek varki buna dimi ama :KK31:

ben yüze sürmüyorum, ellerime ve kullanabilirsem vucut icin düşünmüştüm
cildim zaten çok hassas, ama aile bireyleri de şikayetçi olunca ben de şaşırdım normalde kalıp sabun kullanan biri değilim
ama doayı beğendiğim için sabun da aldım, yoksa bana kimse kalıp sabun satamaz
belki o seferki üretim öyleydi bilemiyorum sonuc olarak memnun kalmadım
kimsenin bir başkasının yorumuna şüphe ve alay ile yaklaşmaya hakkı yok diye düşünüyorum

cildim zaten çok hassas, ama aile bireyleri de şikayetçi olunca ben de şaşırdım normalde kalıp sabun kullanan biri değilim
kimsenin bir başkasının yorumuna şüphe ve alay ile yaklaşmaya hakkı yok diye düşünüyorum

Estağfurullah mesajımda alaycı bir yaklaşım ve öyle bir düşüncem de yoktu kesinlikle, öyle algılandıgım ıcın üzgünüm.
Ben sadece banyoda degıl doa'nın sabunlarını yuzumde ve sacımda da kullanıyorum, sacımda sarımsak hınt yaglı olanı, ki eskiden sabunu sadece elımı yıkarken kullanırdım banyoda da kullanmazdım. Hepsınden memnunum elbette memnun olmayan da olabılır sız de memnun olmamıs olabılırsınız bu cok normal ama yorumunuzda çok sert ıfadeler kullanmıssınız kezzap gıbı sabun demıssınız kı ben cidden merak ettım ve hala merak edıyorum hangı sabunu kezzap gıbı buldunuz, belkı benım henuz kullanmadıklarımdandır?
Pardon öncekı mesajınızda yazmıssınız tam hatırlamadıgınızı hangı sabunun oldugunu dogru belkıde o uretım öyledır.

Son düzenleme:
enem ben de sipariş vermiştim hemencik yolladılar

saç bakım yağı
pirinç kepeği yağı
melisa kremi
nar sabını

akşam sürüp sürüneceğim hepsini

bunlara ek olarak mimoza ve sandal ağacı parfümü göndermişler sağolsunlar ama benim gibi noadan başka parfüm kullanmayan hafif koku delisi birini kusturuyodu nerdeyse çoğafedersiniz :)

bir de bişi sormak istiyorum fesleğen kremini lady subarunun dedği gibi evigen ampulle kullanmayı düşünüyorum. hani evigeni saçlarımıza da sürüyoruz ya tüy kıl bişi çıkmaz di mi suratımızda sora traş olmayalım hihi

sabunları kullanan kıslar bir sorum daha olucak. benim bacaklarım çılgınca kurudur öyle böyle değil. nemlendiren sabunu var mı varsa hangisi? illaki tek başına sabun çok etkili olmaz ama şöle yımışatan pürüzsüleştiren bir sabını var mı acaba ? shea yağı da sipariş edeceğim bir dahaki sefere bir sabun önerirseniz onunla shea yağını kombinleyip bacakları yumuşatıp nemlendirmeyi planlıyorum daaa

sabunları kullanan kıslar bir sorum daha olucak. benim bacaklarım çılgınca kurudur öyle böyle değil. nemlendiren sabunu var mı varsa hangisi? illaki tek başına sabun çok etkili olmaz ama şöle yımışatan pürüzsüleştiren bir sabını var mı acaba ? shea yağı da sipariş edeceğim bir dahaki sefere bir sabun önerirseniz onunla shea yağını kombinleyip bacakları yumuşatıp nemlendirmeyi planlıyorum daaa
tatlım sana süt-bal veya keçisütlü sabunu öneririm ben 7 aylık bebeğimde kullanıyorum bir sorun yaratmadı :nazar: :nazar: :nazar:

canım epey oluyor alalı
birden çok adet aloevera, lavanta olabilir mi şu an hatırlayamadım inan çeşit olarak, ve defne idi biri sanırsam
bir yerde çok güzel kokuyor gibisinden bir yorum görmüştüm onu da o yüzden aldım
inan ev halkı dahi kullanmak istemedi halen de kırıntıları var yani
ben de çok şaşırdım

ben elime kullanıyordum yüzüme zaten sabun sürmüyorum
ailem de şikayetçi babam annem ev halkım yani kimse kullanamadı onlarda dolgu filan yok sonuç olarak

Tabi memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz ama gördüğüm kadarıyla zaten sabuna tepkilisiniz, benimde ve diğer kullanıcıların tepki verme sebebimiz kezzap gibi ağır bir benzetme yapmanız.
Cildim ciddi hassastır aylardır kullanıyorum sorun yaşamadım beyaz pembe tenliyim ve bahar alerjisi dahil çabuk ve aşırı tepki verir cildim, bakın arkadaşımız bebeğinde kulllanıyor, ki firmada çok hassas ama üretim hatası olabilir mi bilemedim.
(belkide örn: lavanta yada aloeveraya ya cildinizin hassasiyeti, alerjisi vardı) Bunu takip etmenizi öneririm:KK34:
Yoruma şüphe ile yaklaşanlara alınmayın, daha önce 2 defa tek amacı dikkat çekmek ve konu baltalamak olan insanlardan konu saldırı aldı ki başlığın biri hala kapalı bekletilmekte.:KK19:
Ve burada aylardır şakalaşırız kullanıcılar kendi aramıza ben hiçbirinin alaycı tavrını görmedim, sizin yazdığınız kezzap benzetmesinden sonra tahminler ve ihtimalleri düşünmek yazmak en doğal hakları
Ürünler hakkında hiç şikayet görmedik ( yanlış kullanım hariç)

ama herkes memnun değilmiş demek ki az da olsa bir memnuniyetsizlik olabiliyor

Bu şampuanın bir alışma süreci var hem saç için hem kullanıcı için eğer market şampuanı gibi kullanılırsa elbette memnuniyetsizlik oluşur, tabi saçı tanıyıp doğru şampuanı seçmekte çok önemli.
Elbette olabilir ama memnuniyet, memnuniyetsizlik göreceli kavramlar ve ayrı şeyler kezzap gibi ağır benzetmelerle eleştiride bulunmak ayrı şeyler:KK14:

enem ben de sipariş vermiştim hemencik yolladılar

saç bakım yağı
pirinç kepeği yağı
melisa kremi
nar sabını

akşam sürüp sürüneceğim hepsini

bunlara ek olarak mimoza ve sandal ağacı parfümü göndermişler sağolsunlar ama benim gibi noadan başka parfüm kullanmayan hafif koku delisi birini kusturuyodu nerdeyse çoğafedersiniz :)

bir de bişi sormak istiyorum fesleğen kremini lady subarunun dedği gibi evigen ampulle kullanmayı düşünüyorum. hani evigeni saçlarımıza da sürüyoruz ya tüy kıl bişi çıkmaz di mi suratımızda sora traş olmayalım hihi

Kullandığınız hiçbir yağ yada vitamin tüy kıl çıkarmaz, içiniz rahat etmezse evigen ilave etmezsiniz olur biter:KK34:

Shea butter çok koyu kıvamda bir yağ, fesleğen yada melisa kremi kullanmanız daha mantıklı:KK34:

Son düzenleme:
dün verdiğim siparişler az önce geldi şaştım kaldım bu hıza.
kil, gül suyu, laktik asit ve sabun aldım melisa krmi hediyesi de cabası.
bu arada tüy azaltıcı krem hakkında neredeyse hiç yorum yok gibi kullanan arkadaşlar bir yorum yapabilir mi acaba?

Şampuanı kullandım ilk sefer hiç köpürmedi ama üç kere falan tekrarladım..

En sonuncusunda baya bi köpürdü..

Bakalım saçım kaç günde yağlanacak... Bi fayda etsin şu saçlarım daha ne isterim ki..

Banyodan sonra fesleğen kremini boca ettim vücuduma..

Ama nar çekirdeği yağını sürmedim daha yüzüme... Yağ sürmek zoruma geliyo nedense.. Bide kokusu çok kötü olunca iyice hevesim kaçıyo...

Son düzenleme:
X