Doa Kozmetik Ürünleri

kütikülle benim de başım dertte canım teşekkürler yorumun için

kızlar bu tüy azaltıcı kremin içeriği yazıyor mu içeriğinde neler var ? direncim bir daha çıkmayacak dedi de korktum şimdi faydalıysa bitmeden alayım

yaa, öyle mii.. o zaman duş jellerinden alsak mı ki, güzel koku tavsiyesi olan var mı duş jelinde

Bende papatya duş jelı var hafıf çiçekımsı kokusu var guzel ama bır kere kullandım duruyor, artık duşta doanın sabunlarını kullanmayı tercıh edıyorum sabunları daha çok sevdım. Hem eskiden duş jelı mı varmış beyaa alırdık elımıze lifi surerdık koccaa kalıp beyaz hacışakir sabununu köpürtürdük köpürtürdük banyolarda sabun sabun kokakardı ohh misss ben sabuncular kısmına giriyorum artık hem bunlar sadece beyaz değil renkli renkli

1-2 arkadaş kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam, doaya mail atıp bir sor istersen canım

içeriğini bende merak ettim doğrusu

çok iyi fikir canım,bende hastalık herhalde evde bildiğin duş jeli deposu var, 5 tane fln var herhalde malum kozmetik markası avondan almıştım zamanında. evlenince biter onlar herhalde :121:
ondan sonra sabuncu oluruz biz de.. duşta nane- okaliptüs kullananlar vardı sanki buralarda.. merak etmio değilim açıkçası

yaa, öyle mii.. o zaman duş jellerinden alsak mı ki, güzel koku tavsiyesi olan var mı duş jelinde

Papatya çok hafif çiçek gibi kokuyo canım, ben sevdim...

Akşam eve gidince yazarım içinde neler olduğunu

Yaaa bende sabun kullanmayı çok seviyorum duşta amaaa sabunu sürekli life sür sür yoruluyorum bide kabak lifi kullanıyorum ben çok sert bi lif süre süre yoruluyorum duştaaaaa
Ondan duş jeli aldım, yoksa bende tam bir sabun hastasıyım

içeriğini bende merak ettim doğrusu

Akşam eve gidimde yazcam sizeeee

canlar sadece sls var ıcınde kımyasal olarakk :) yani benim bildiğim diğerleri hep doğala yakın hammaddeler

Merhaba doa ürünlerinde saç dökülmesi için olan karışımı kullanan var mı dökülmeyi durdurma dışında güçsüzleşmiş saç tellerini kalınlaştırıyor mu ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

evet canım bende var saç dökülmesi için şampuanı dıger kullandıgım şampuanlara oranla daha az dökülüyor saclarım banyo sırasında. güçsüzleşmiş saç tellerini kalınlaştırmak öyle cok kolay degıl canım cok ıyı bakman gerekıyor saçlarına. doa sampuanda kımyasal olmadıgı ıcın cok memnunum ben. bi ara şampuan sülfatsız oldugu ıcın kullanamadım yapış yapış oldu ama simdi alıştım cok güzel gidiyor saçlarımla ilgili her konu

Tembel insan dedıgımız modele bu arkadası örnek gosterebılırız arkadaşlar

Diren hindistancevizi yağı saçlara cidden iyi gelıyormus önerdıgın için sagol saçlarımı yıkadıktan sonra sürdüm bugun daha parlak göründü saçlarım gozume bana mı öyle gelıyorlar dıye ara sıra aynaya bakıyorum

Yok yok sana öyle gelmiyor, cidden çok iyi geliyor saça..
özellikle kuru, yoluk yoluk ve tülermiş saç yapısına sahip arkadaşların çok seveceği bir serum kendileri

Bu süper oldu canım..Kendi üretimleriyse hemen alayım bir tane.:)

Bende Aleo vera sabunumu duşta kullanıyorum üzerinede çilekli duş jelinden kullanıp çıkıyorum banyodan..Aleo vera çok iyi temizliyor cildimi üzerinede duş jeli mis gibi oluyorum:)

Evet doanın kendı uretımı ıse ben de dusunebılırım tüy azaltıcı kremı gercı bu kremlerın işe yaramayacagı yönünde bır önyargım var ama bakalım. Layd laktik asıtı kullanmaya basladın mı sen kaçlıktan baslamıstın %20 mi? öyle bırseyın içine katıp kullanılabılıyor muymus laktik asit ben de alıp tonıgımın ıcıne katsam mı dıyorum.

Ben doanın, saç uzatmak için bakım yağını, pirinç kepeği yağını,shea butter ını ve özel olarak hazırlattıkları bir saç bakım yağını kullandım saçım için daha önce çok ürün kullandım ama doadan kullandığım ürünler kadar fayda görmedim, bu ürünler yüz içinde saç içinde maksimum seviyede fayda gösteriyor kesinlikle çok çok destekliyorum, arkadaşlarım da kullandılar hepsi çok memnun kaldı, ayrıca sabunlarından da bahsedeyim ben kil sabunu kullandım ve özellikle T bölgesindeki yağlanmalardan kesinlikle kurtuldum her üründen çok memnun kaldım çok makul fiyatlarla çok faydalı bir iş çok çok teşekkürler

Canım laktiği henüz kullanmaya başlamadım bu ara çok yoğunum cildimde yapabileceği değişmeyi (kızarma, soyulma vs) göze alamam
Lavanta demleyip içine karıştırabilirsin tonik misali olur, adaçayı, ıhlamur demleyip yine laktik asit karıştırabilirsin

Evet… yaklaşık 1.5 ay oldu doa ürünlerini kullanmaya başlayalı. İlk zaman o kadar çok ürün vardı ki elimde nasıl kullanacağımı şaşırmıştım. Şimdi bazılarından karışım yaptım bazılarını da birleştirip sıraya koydum. şimdi sıra ile nasıl kullandığımı ve fark oluşturan ürünler ile ilgili görüşlerimi yazmak istiyorum:
SAÇ:
Boyalı, yıpranmış işlem görmüş saçlar için: tercihimin öncelikli nedeni sülfatsız olması idi. Saçlarım şampuan sayesinde yumaşadı ve parladı.
Aynı formatta keratinli saç kremi: saçları parlatma yumuşatma sakinleştirme ve düzleştirme etkisine sahip. Ama düzleştiriyor olması benim işime gelmiyor fakat yine de saçlarım için çok faydalı kullanıyorum.
Argan yağlı saç kremi ile dökülme önleyici saç bakım yağını karıştırdım: yıkamadan 1 saat önce kullanıyorum dökülmem oldukça azaldı ve saç bakım yağı bu sayede saçlarımı kurutmuyor içerisinde terebentin olmasına rağmen.yanlız benim saçlarımın kesilmesi şart oldu. Röfleden dolayı yanan yerler çok fazla ve yaptığım bakımlarla incelmiş olan saç tellerim kalınlaştı ve kırıklar daha kötü duruyor. Ayrıca arkadaşlar saçlarım bu ürünleri kullandığımdan beri yoğunlaştı.
Şuan STOKTA OLMAYAN keratin maskesi: tek kelime MUHTEŞEM
KREMLER:
Melisa ve fesleğen kremi: iki krem birbirine çok yakın. Yalnız fesleğen kremi özellikle Akdeniz ikliminde yaşayanlar için daha uygun gibi. Malum sivri sinek daha yoğun. Ben de anneme gideceğim denizliye oraya saklıyorum. Kızımı ve beni korusun diye. Melisa kremime argan yağı da karıştırdım son zamanlarda çok daha güzel oldu. Benim kollarımda bahar aylarında alerji gibi bir şeyler olurdu. Böyle dokununca diken diken hissedilirdi. Renk faklılıkları da olurdu nokta nokta. Sadece 1 hafta sürekli melisa kremi kullandım her sabah ve şimdi inanın yumuşacık. Yani bu kremleri sadece ellerinde kullananlar haksızlık etmesinler lütfen. Bazen de sabahları yüz nemlendiricisi olarak kullanıyordum melisa kremimi. Ama şimdi argan yağı karıştırınca gündüzleri leke yapar diye kullanamıyorum.
Tüy azaltıcı krem: 2 3 defa ancak kullandım. Epilasyon yapınca düzenli kullanacağım kokusunu sevdim.
Blue anemon kremi: haftanın 3 4 gününde gece nemlendiricisi olark kullanıyorum. Yaptığım kombinasyonlar sayesinde cilt rengimde ve dokusunda çok çok düzelme var artık aynalarla barışığım.
YAĞLAR:
Cacao yağı: daha yeni kullanmaya başladım bugün ilk oldu. Nasıl kullanacağımı keşfedememiştim diskleri vücudumda yuvarlıyordum fakat şimdi elimde presleyip erittiğim yağı çatlakların olduğu bölgelere masajla yedirdim. Doğrusu bu galiba.
Argan yağı: saç nemlendiricisi olarak ara ara kullanıyorum. Durulanmayan bakım serumu olarak da kullanıyorum.
Shea batter: en sevdiklerimden sabah sürüyorum akşama kadar iç yağ kokusu alıyorum ama yine de sürüyorum çünkü direklerim dizlerim ve ayaklarım yumuşacık. 2 büyük kutuya başladım. Bi ara saçımda kullandım ama pek sevmedim. Devam etmedim. Ama düzenli kullanıp sonuç alanlar tavsiye ederse tekrar kullanırım. Saçlarım çok kuru normalde. Tavsiye bekliyorum.
Hindistan cevizi yağı: saç maskesi olarak beğendim saçı nemlendirme özelliğine sahip. Bir daha ki aşamada argan yağı ile karıştırıp kullanmayı düşünüyorum.
Badem yağı: kirpiklerimde kullanıyorum daha yeni bir etkisini göremedim. Aynı zamanda saç bakımına karıştırabilirim Hindistan cevizi argan ve badem yağları olarak fakat saç rengimin koyulaşmasını istemiyorum.
Nar çekirdeği, pirinç kepeği, kara üzüm çekirdeği yağları: karıştırdım haftanın 3 günü kullanıyorum. Cilt rengimde düzelme dengelenme var.
Ozon yağı: haftada 1 2 kullanıyorum. Yağ karışımı uyguladığımda ozon yağını sadece göz çukuruna kullanıyorum. Süper bir ürün.
SABUNLAR:
Kil sabunu: her banyoda kullanıyorum duruluk veriyor.
Okaliptüs sabunu: banyoda ayaklarıma kullanıyorum. Yeni başladım bakterilere faydası olacak mı bakalım.
Avokado sabunu: sabahları kullanıyorum yüzümü yıkarken uykunun bıraktığı izden eser kalmıyor.
Keçi sütü ve süt bal sabunu: kızım için aldım. Duş jelinin bitmesini bekliyorum daha kullanmadım.
Aleo vera sabunu: duş jelinden sonra kullanıyorum.
Bittim sabunu: kocişe almıştım. Kepek için kepekten eser yok.
%15 LİK TCA: kullanmadım yazın bitmesini bekliyorum.
PAPATYALI DUŞ JELİ: sevdim ama sls içerdiği için tekrar kullanmayı düşünmüyorum sabunlar yeterli. Fakat siz sonuç alırsanız laktik asitle karıştırıp kullanabilirim. Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum.
Papatyalı vücut losyonu: duş jeline uygun olsun diye almıştım. Fakat sürdüğümde beni çok üşütüyor kışa hiç kullanamam. Zaten melisa ve fesleğen kreminin yanında çok da iyi değil gibi.
Zannediyorum bu kadar aklıma gelirse başka yine eklerim. Tavsiyesi olan arkadaşlardan tavsiyeye açığım.

Eğer saçında kırıkların varsa bence bir an önce kestır, ben doa urunlerı ıle tanısmadan hemen önce kestırmıstım neredeyse ıkı ay oldu ve kestırdıkten hemen sonra aldıgım urunlerle bakıma basladıgım ıcın şuan kırıksız uzuyorlar hala yenı kestırmısım gıbı duruyor uçları. Sen de kestırıp kırıkları aldırırsan bakım yaparken daha saglıklı uzarlar. Shea butterı sacımda ben de bolca kullandım nemlendırmesıne faydalı oldugunu dusunuyorum ama sanırım shea butterde de saçları duzlestırme etkısı varmıs bakım yapmaya basladıgımdan berı benım acımdan tek olumsuz yön saclarımın dalgasının acılması eskısı gıbı olmaması oldu, keratın ve shea el bırlıgı yapıyorlar sanırım saçlarımın dalgasının açılması ıcın hain köfteler guzel guzel bakımınızı yapın işte dalgalarımızla ne oynaşırsınız
Benım saçlarım da çok kuruydu bir hafta yıkamasam yağlanmazdı şimdi o kuruluğu gıttı neredeyse üç gunde yağlanıyor sanırım bunda yıkadıktan sonra kullandıgım yağların da etkısı var ama ben bu durumdan şikayetcı degıl memnunum o kadar kuruluktan sonra bana bu nımet gıbı gelıyor.

Ben kirpiklerime hint yağı kullanıyorum oldukça da faydasını gördüm.

Sabunlar ne sevilesi şeyler dimi

Duş jelı ve losyon konusunda senınle aynı fıkırdeyız ben de jel yerıne sabunu losyonun yerıne melısa ya da feslegen kremını tercıh ederım.

Çok guzel faydalı yorumlar yapıyorsunuz arkadaşlar tesekkurler. Bir de aynı faydaları goruyor olmak hosuna gıdıyor insanın bak o da o da faydasını gormus yanlız degılmısım hissi doguyor :13:

Yaa ben sana hiçbişey diyemiyorum :)))))))

Kızlar hindistan cevizini banyodan sonra nasıl sürüyosunuz saçlarınıza, yağlı görünmüyomu.
Şunun formülünü bi anlatırmısınız bende deneyeceğim.

Yada banyodan önce nasıl uygulanır, hangisi daha etkilidir?

Son düzenleme:
2 temmuzda beklediğim siparişler bugün geldi bu ne hız

öncelikle belirtim lilium parfüme bayıldımmmm bileklerime sürdüm hala buram buram koku geliyor burnuma pedesa öle değildi yağ kokusu vardı sadece ama bu çokk güzelll

pirinç kepeği yağını nar ve kara üzüm çekirdeği yağımla karıştırıcam bakalım nasıl olucak cildim sonuçları yazarım buraya ama ozon yağını 3 hafta oldu sanırım kullanalı ben pek bi farklılık göremiyorum ilerleyen zmanda onuda belirtirim.

birde benim şampuanla ilgili şikayetim olucak boyalı saçlar için olan ki bu benim 2.ci kutum ilk kutu çok güzeldi hatta buraya yorumumda belirtmiştim bende sertlik yapmadı yumuşak ve saçlarımı toparladı die ama bu 2.ci kutu çok kötü geldi bana resmen düğümleniyo saçlarım yumak oluo kremle bi açamıyorum çok zorlandım bu şampuanda nie öle oldu anlamadım içeriğimi eksik yada değişti bilmiyorum :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…