Doa Kozmetik Ürünleri

Kızlar tüy azaltıcı kremin içeriğini merak etmişsiniz aynen yazıyorum:
Purified Soft Water,Gliceryl Stearate(and) Ceteareth-20(and) Ceteareth-12(and) Cetearyl Alcohol(and) Cetyl Palmitate, Liq. paraffin, Cetyl Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Caprylic/Capric Trigliceride, Dimethicone, Glycerin, Petrolatum, Allantoin, Carbomer, Tocopheryl Acetate, Formic Acid, Decelerine Complex, Trietanolamin, Fragrance, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Bişey anlayan varsa anlatsın

Canım cok teşekkürler o kadar uğrasip yazmissin ama bende hiç birsey anlamadım :)

Purified Soft Water : saf su
Cetearyl Alcohol : steril alkol
Dimethicone : silikon
Glycerin : gliserin ( nem tutucu nemlendirici )

Petrolatum : vazelin
fragrance : koku , esans
bildiklerim bunlar :)

Kızlar bende Carbomer'i duydum. Islak mendillerde kullanılıyormuş. Bu arada takipteyiim : )

Son düzenleme:

Canım içerik değişikliği konusunda doa ya sormalısın, fakat değiştirdiklerini düşünmüyorum.

Bu arada zaman zaman buraya yazdığım bir uyarı var, ne kullanırsak kullanalım belli bir süre sonra saçta birikiyor, saçların üzerini kaplıyor kullandığımız şeyler. Farketmeyip daha fazla kullandığımızda daha da çok birikiyor ve düğüm düğüm aynı zamanda mat yapıyor saçı. Nadiren de olsa karbonatla yıkayıp sirkeli suyla durulamak bu şikayetleri giderebiliyor

kazana mı düştüm ne bana niye hediye yoksa 4. siparişim geldi ve yine yok bide fesleğen kremi hediye gelir diye sepete atmıyorum
yok bir dahakine not düşeceğim hediye isterim diye benimkide yüzsüzlükte son nokta artık

kızlar normal saçlar için olan kremle saç uzatan bakım yağını az miktarda karıstırıp maske gibi diplere deymemek sartıyla bekletsem nasıl olur ? birazdan yapıcam nolur gören cevap yazsın

hahaah alemsin canım yaa :) ama evet söyle yanı gondersınler bi tane nolcakk

kızlaar aylardır takipteyim bir türlü yüzümü toparlayamadığım ve başka ürünler arasında seçim yapamadığım için sipariş veremedim :/
çarşamba günü burun ameliyatı olucam sonunda küçük güzel bir burnum olucaak :)
fakat 10gün alçı ve sargı beziyle kalıcam doğal olarak cildim yıpranıcak.
öneriniz varmı acaba?
şimdiden sipariş etsemde alçı çıkar çıkmaz bakıma mı girsem?
bide doa ürünlerinin yanında innova'nın beautenova maskesini alsammi ?

Ben dırenın tarıf ettıgı gıbı uyguladım yıkadıktan sonra kuru saça serum gıbı çok az ama miktarına dıkkat etmek lazım yıkdıktan sonra surunce başta arkadaslar argan yagı falan surduklerını soyluyorlarlardı nemlıyken guzel oluyor dıyorlardı ben de suruyordum ama yaglı yaglı duruyordu sacım sonra tekrar yıkamak zorunda kalıyordum meger çok suruyormusum böyle surunce cok az surmek yeterlı oluyor çogu zaten yaglı yapıyor. Bır de sanırım ıllakı de yıkadıktan sonra surulecek dıye bırsey yoktur netıce nem verme ozellıgı yuksek bır yag maske yapılarak da kullanılabılır.

Yoksa artık hedıye gondermeyı bıraktılar mı hayırrrr yapmasınlar öyle şey hatta ben onlara hedıyeler ıcın önerıde bulunacaktım, mesela sıparısı verdıkten sonra hedıyenı seç bolumu çıksa orada bırkaç secenek olsa ne bıleyım çok pahalı olmayan şeyler olabılır sabun, katı parfum, zaten gonderdıklerı feslegen melısa kremı, kretın maskesı gıbı bız oradan hedıyemızı kendımız seçsek diye, şimdi yuzsuzluk olmaz benım bu önerım degıl mı arkadaslar çünkü zaten bız ıstesek de ıstemesek de hedıye gondermıyorlar mı sagolsunlar gonderıyorlar e benımkı de sadece bır öneri olacaktı, her zaman her zaman fesleğen kremı olmuyor be doa, şımarıklık dizboyu.. :129:

kızlar normal saçlar için olan kremle saç uzatan bakım yağını az miktarda karıstırıp maske gibi diplere deymemek sartıyla bekletsem nasıl olur ? birazdan yapıcam nolur gören cevap yazsın

250 gr lık olan sac kremı degıl mı e bız zaten öyle yapıyoruz artık ben dun gece yıne maske gıbı yapıp sabaha kadar beklettım sabah yıkadım dokulmeye karsı cok ıyı gelıyor yap tabıkı hem bu sac kremı dıplere de surulebılıyor.

Son düzenleme:

yok canım ya 400 ml lik :44:

Canım geçmiş olsun..bu konuda en doğru bilgiyi doa kozmetikten almalısın..bir mail at, onlar seni yönlendirirler..

Yağ bakımını diplere yedirmezsen faydası olmaz ki canım..
Sadece yağlı bir krem elde etmiş olursun, başka bir fayda göremezsin..Dolayısıyla 250 ml ile yapman gerekir bu karışımı..

250 ml lik kremi bi dahaki siparişimde alıcam direncim ya 400 ml lil olanı maske gibi kullanayım ozaman. yağı da yarın diplere sürer bekletirim olur degil mi bi zararı olmaz :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…