Doğal gaz faturanız ne kadar geldi?

Gündü kapatıp gece açınca ya da tam tersi şekilde kullanılırsa daha az geliyor tabii evde izolasyon varsa . Birde Kk da bazı konularda arkadaşlar banyolardaki havlupanlar da çok yakıyormuş . Onları da kapatır veya en kısıkta tutarsanız faturayı ettireceğini düşünüyorum . Biz geçen ay denedik , fatura daha az geldi .

Gündü kapatıp gece açınca ya da tam tersi şekilde kullanılırsa daha az geliyor tabii evde izolasyon varsa . Birde Kk da bazı konularda arkadaşlar banyolardaki havlupanlar da çok yakıyormuş . Onları da kapatır veya en kısıkta tutarsanız faturayı ettireceğini düşünüyorum . Biz geçen ay denedik , fatura daha az geldi .
Bizim aynı derecede kullanmamıza ragmen dedigin gibi gündüz kapa gece acla yüzlira oynadı
Banyo ve kullanmadıgımız odalar hep kapalı salon mutfak yatak odası acık sadece

Özel bir yöntem mi uyguluyorsunuz ?
Bizim 2 oda da yaniyor yatak odasi ve oturdugumuz oda yani 2 petek ve 42 de yaniyor orta katta oturuyoruz ac kapa yapmiyoruz inanin gecen yillar 90 tl yi gecmezdi bu yil bu kadar geliyor dis cepe de var tabi bide tek yonlu ev yanlari filan apartmanlar yanyana burada onunda etkisi oldugunu dusunuyorum

X