Saç Rengi ve Saç Boyama Doğal renge dönme(fotoğraflı)

tbemd

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2019
107
87
Merhabalar
Yüklediğim fotoğraftaki renkten dipteki koyu kahverengi saça dönmek istiyorum
Daha önce tüm saçımı çikolata kahveye boyadım sarı yerler hafif koyulaştı ama hala sarı
Nasıl eski saç rengime dönebilirim yardımlarınızı bekliyorum

Eklentiler

• 40AEF57A-4574-4957-92F7-DB279E572F74.jpeg
    40AEF57A-4574-4957-92F7-DB279E572F74.jpeg
    110,8 KB · Görüntüleme: 65
Ust uste daha koyu renge boyaman lazim siyah mesela
Belirli aralıklarla saçımı siyaha mı boyamalıyım?
Çok yıprandı saçım ve çok kısa yanmasından korkuyorum koyu renge boyarsam yanar mı yani devamlı boyarsam
Araştırdım açıkçası genelde siyahtan sarıya boyamakla ilgili bilgiler var hep internette pek bişey bulamadım bu konuyla ilgili

Merhabalar
Daha önce tüm saçımı çikolata kahveye boyadım sarı yerler hafif koyulaştı ama hala sarı
Siyaha değil 7.0 koyu kumrala boya canım yıkandıkca alttaki renkler biraz açılır ama düzenli bir şekilde boyarsan dip boyana ulaşırsın...

Benim saçımda sarıydı koyu kumrala boyadım ve şuan kendi saç rengime döndüm beyazim olmasa boyamam ama ayda bir dip boyası yapıyorum.

Siyaha değil 7.0 koyu kumrala boya canım yıkandıkca alttaki renkler biraz açılır ama düzenli bir şekilde boyarsan dip boyana ulaşırsın...

Benim saçımda sarıydı koyu kumrala boyadım ve şuan kendi saç rengime döndüm beyazim olmasa boyamam ama ayda bir dip boyası yapıyorum.
Teşekkür ederim 🙏🏻
Boyada marka öneriniz var mı

Merhabalar

çok koyu yapmayın pişman olursunuz zaten siyah yapsan dip kopkoyu olur uçlar yine koyu olmaz. LOREAL 6.0 kumral öneririm hem aşırı koyu yapmaz bir anda. zaten isterseniz kuaföre yaptırın akacak o nedenle düzenli boyamayla kapanır hatta 15. günde tekrar boyarsanız daha da sabitlenir.orjinal saçınız koyu değil sakın 6 numaradan aşağı yapmayın koyu pişmanlık dönüşü olmuyor :)

çok koyu yapmayın pişman olursunuz zaten siyah yapsan dip kopkoyu olur uçlar yine koyu olmaz. LOREAL 6.0 kumral öneririm hem aşırı koyu yapmaz bir anda. zaten isterseniz kuaföre yaptırın akacak o nedenle düzenli boyamayla kapanır hatta 15. günde tekrar boyarsanız daha da sabitlenir.orjinal saçınız koyu değil sakın 6 numaradan aşağı yapmayın koyu pişmanlık dönüşü olmuyor :)
Çok teşekkür ederim 🙃

X