Saç Rengi ve Saç Boyama Doğal saç rengi koyulaştırma

PastaSeker

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2021
24
3
29
Kızlar saçlarımı sarıya boyattım istedigim gibi tutmadı ve saçlarım iğrenç derecede yıprandı kurudu tarama zorlastı hangi krem olursa olsun saçlarımı açamıyordum . Gittim kısa kestirdim . Şimdi biraz uzadı omuz hizasında ama ben kendi saç rengime dönüp saçlarımı tekrar yumuşak parlak yapmak istiyorum . Bu arada yarısı sarı hala . Kına yaksam 3 sene cıkmıcak saçtan . Tekrar boyatmak asla istemiyorum . Dogal yoldan kumrala nasıl dönebilirm .? ( Saçlarım açık kumraldı )

Kumral al boya üstüne zaten alt rengin çok açık oldugundan açılır o yıkadıkça

Ama boya yine yıpratacak boya vurmak istemiyorum . Yani sarı boya kadar yıpratır mı onuda bilmiyorum ama ? Bir de saç ıslakken asla tarak girmiyor saça bende kurutma makinesi sevmem zarar veriyor diye ama mecbur kalıyorum simdi

Sarı boya değil de oryal kullanıolar açıcı o yıpratıyor saçları.. koyultursanız yıpranmaz o kadar ama saçın kendine gelmesi zaman alır işlem görmüş sonuçta. Zeytinyağı sür yıkamadan önce beklet saçında sonra yıkan.. biraz bakım yap canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…