Doğal saç şampuanı bulamıyorum

En doğalında bile ya sülfat var ya parfüm😞 Doğal şampuan yok mu bildiğiniz memnun kaldığınız ?
Mrb kesinlikle atoym scalpcare şampuanı öneriyorum .doğal ve gerçekten etkili bir ürün benim saçlarım dökülüyordu kiriliyordu kepek vardı baya hergum başımı kasiyorum biliyorsunuz ki insanların içinde kaşınmak ta hoş değil rahatsız oluyorsunuz .bir sürü ürün kullandım doktor önerisi ilaç kullandım ama fayda etmedi .ve enson arkadaşım beni atoym scalpcare şampuanı ile tanıştırdı kullandım sonuçlar gerçekten harika . Saçları besliyor parlatiyor kepeği önlüyor egzami yi durduruyor ,mucizeli bir ürün .bende başta insnmadim ama kullanıp memnun kaldıktan sonra iyi ki atoym diyorum .ve enson atoym ye üye oldum .sorunuz varsa bilgi istiyorsanız benimle iletişime geçin yardımcı olayım 👍

instagramda kayrafermente sayfasına ait şampuandan çok memnun kaldım . Tuz sülfat paraben SLS hiçbirşey yok. Çok da bereketli

Yeşil marka'nın şampuanları da temiz içerikli. Naturalive ve siveno da kullandım. Benim saçıma en iyi siveno gelmişti.
Bi dönem Naturalive kullandim. O ara stresten kafamda yara vardi pek iyi gelmedi ama çocuklarıma kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadık. Simdi yeşil anne moms green markasını kullanıyorum çok memnunum içeriği de temiz. Tavsiye ederim. Fiyatları da çok pahalı değil ve uzun süre gidiyor.

Bi dönem Naturalive kullandim. O ara stresten kafamda yara vardi pek iyi gelmedi ama çocuklarıma kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadık. Simdi yeşil anne moms green markasını kullanıyorum çok memnunum içeriği de temiz. Tavsiye ederim. Fiyatları da çok pahalı değil ve uzun süre gidiyor.
Paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Ben naturalive'in 2 ürününü kullandım saç için. Çok fazla memnun kalmadım. Moms green hiç denemedim, bir de onu deneyim.

merhabalar, doğal içerikli ürünler için instagramda prema ve onun anneliği diye bir sayfa var markalar ve ürünleri paylaşıyor. yönlendirmesi ile rahiki maktum markanın şampuanlarından aldım memnun kaldm. henuz 2. haftamdayım ama güzel gidiyor. köpürmediği için biraz zorluk yaşıyorum kullanırken ama oda zamanla alışılıyormuş.

En doğalında bile ya sülfat var ya parfüm😞 Doğal şampuan yok mu bildiğiniz memnun kaldığınız ?
Konu eski ama yine de yazıyım: Ceragan diye bir şampuan var. Kuaförler saç bakımı için kullanıyor. Ben kullanıyorum kokusuz ve şeffaf renkli. Parabensiz ve sülfatsız olduğu için biraz zor köpürüyor (buradan anlayabilirsiniz parabensiz ve sülfatsız ürünleri) benim dediğim marka kuaförlerde ve kuaför ürünleri satanlarda bulunuyor

Valla aslında eskiden küllü suyu bekletip sonra suyla karıştırıp saçlarını yıkarlarmış bir de kille yıkarlaarmış kadınların saçında dökülme, kısırlık, bu kadar hormonal sıkıntı kanser daha az görülürmüş. Petrol türevi tüm maddeler zararlı, vazelin, vücut kremi, yumuşatıcı, deterjanlar ev temizlik maddelerinin tümü. Hepsini doğal yöntemle değiştirsek hem maddi kazancımız olur hem de sağlığımızı geri alırız bir ihtimal

Valla aslında eskiden küllü suyu bekletip sonra suyla karıştırıp saçlarını yıkarlarmış bir de kille yıkarlaarmış kadınların saçında dökülme, kısırlık, bu kadar hormonal sıkıntı kanser daha az görülürmüş. Petrol türevi tüm maddeler zararlı, vazelin, vücut kremi, yumuşatıcı, deterjanlar ev temizlik maddelerinin tümü. Hepsini doğal yöntemle değiştirsek hem maddi kazancımız olur hem de sağlığımızı geri alırız bir ihtimal
Yumuşatıcı almıyorum
evi sadece sirkeli su ile siliyorum
Bulaşık makinası ve elde yıkama deterjanların degistirdim hepsi bitkisel ve doğal olanından aldım.

Okadar minimum deterjan kullanıyorum ki hele ki şu durumda dünya para olmuş hepsi kimyasal.

X