Doğru erkeklerle nasıl tanışırım

Hep atanınca bulurum diye erteledim sabrettim yine yok evet hayatımda tek sorun bu şuan yalnız olmak
Demek ki kendinizle ilgili bir şeyleri değiştirmeniz gerekiyor.

Mesela yalnız seyahate çıkmaya öcü görmüş gibi bakmamanız gerekiyor. Kendinizi geliştirmeniz, bakış açınızı değiştirmeniz, daha aktif bir hayat yaratmanız, üstünüze sinmiş negatiflikten gerekiyor.

Büyük şehir çok kişi neden komik geldi ki 100 personel var şuan hastanede hepsi evli
Ee hastaneden bulmak zorunda değilsiniz ki size önceki konuda da dendi sosyal medya kullanın çoğu kişi artk öyle tansyor instgram profiline hemşire yaz bir sürü erkek ekler seni 🤣

Sevilmiyorum diyen insan kendini sevmiyordur evet tabii ki insan guzel bir iliskide sevmek ve sevilmek ister ama sevgiyi tatmak icin birinin varlığına ihtiyac duymak yanlış
Bak ablacim senden 10 yas büyüğüm yaklasik 11 senedir yalniz yaşıyorum hayatimda da kimse yok
Ama yalnizim mutsuzum modunda degilim az önce gezmeden geldim ha sıkıldıĝım icin erken döndüm eve ama tek basina gezmek de keyifli
Tek mi diye sorduguna göre kendinle iliskin kötü
Önce onu düzelt, kendini sev
Tek basina seni ne mutlu ediyorsa onları yap zaten kendi yolculugun esnasinda biri de sana eslik etmek ister zamani geldiğinde
Mesela nelerden keyif alirsin hobilerin var mi?

Seyahate cik, Tolstoy boşuna dememiş "Tüm muhteşem hikâyeler iki şekilde başlar: Ya bir insan bir yolculuğa çıkar, ya da şehre bir yabancı gelir.
Şehrin, ilcen küçük olabilir ama dünya büyük:) ben böyle buluyorum valla
Slm .konuyla alakasız ama size ôzel mesaj atmıştım sanırım görmediniz,bakabilir misiniz

Hemşireyim 26 olucam sorunum yalnızlık . Sevilmek değer görmek istiyorum Erkeklerle nasıl nerde tanışabiliirim nasıl sevgili olabilirim
Hemşirelerin genelde talibi çok olur aslında, aynı hastaneden olması gerekmez biraz sosyal olun. Ben atandığımda taze kan gelmiş gibi bir sürü teklif gelmişti🙈 sosyal medyayı aktif kullanın, kız arkadaş grubunuz varsa arkadaşın arkadaşı durumları ilede tanışmalar oluyor yada seyehatlere çıkın turlardada çok kişiyle tanışırsınız. Negatif olmayın illa biri olsun kafasıyla yanlış insana düşersiniz. Biraz istek/ilgi durumunu değiş mesela genelde istemediğin anda gelir fırsatlar bir anda olur ben asla 30dan önce evlenmem diyodum çok büyük konuştum, evlilik merakı olan arkadaşlarımın hepsi benden sonra evlendi😄

X