Doğu veya karadenizde görev yapan bütün sağlık çalışanları lütfen bakın ..kk üyeleri size bakın lütf

Arkadaşlar dayakçı ve küfürbaz bir eşin yanından ayrılmak için gözümü karartim ve tercih yapicam inşallah sağlık bakanlığı alım yapıyor şükür ..

Size önceliklerimi soyleyim 2 yasında kızım var

Temiz ..yeni bina ..küçük bir daire.. Toki evleri misal

Fazla sosyal hayata lüzum yok lokanta da yeter piknik yaparım

......

Annem bana kıyamaz yanimda gelir mecbur bebeğe bakmak için diye düşünüyorum bu yüzden doğu illerini yazıp atanmak istiyorum ama aklımda bir soru var ben çabuk yorulan halsiz düşen biriyim istanbula atanma şansım yüksek ama malum orası çok yoğun bir şehir hastaneleride öyle hemsirelerin oturmaya fırsatı olacağını sanmıyorum ve fazla yorulursam bebeğime zaman ayiramam diye korkuyorum bana çok düşkün...

İstanbulun bu kötü yanı dışında bazi akrabalar ve çok yakın dostum orda oturuyor yani sosyal aktifite fazla olur fakat bosanmayla ilgili baskıda bir o kadar fazla olur bunları kaldırabilirmiyim bilmem birde yorgunluktan sosyallesemeyebilirim...

Ama daha küçük illeri tercih edersem nüfus az hastaneye az kişi gelir diye tahmin ediyorum daha önce hiç çalışmadım sadece tahmin kafam rahat olur ev ime isime giderim eğer varsa kayak merkezleri arada oraya gideriz diye düşünüyorum ama hic gitmedigimdende korkuyorum doğru su bu arada kpss çalışıp ogretmen olarak atanirim dedim Tercih etmek zorunda kaldigim iller atanma şansım olan şunlar sizce hangisini istanbuldan önce hangisini sonra yazayım

Kars
Ağrı
Ardahan
Artvin
Bayburt
Bingöl
Erzincan erzurum
Giresun
İğdır
Kastamonu
Muş
Rize
Sivas
Şırnak
Tunceli
Van

Lütfen o adamın yanından kurtulsa ne olursa olsun demeyin yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak istemiyorum adınlarımı sağlam basayım bundan sonraki hayatım huzurlu geçsin istiyorum her seyden önce kendimden önce kızımı düşünüyorum saygılar
Kastamonunun ilçelerinde sosyal hayat yok yolları kötü bir çok ilçesi var genellikle kastamonuya tercih dışı geliyorlar kesinlikle yazmayın gelenler bin pişman gidiyor , Bingölünde ilçeleri çok kötü ulaşım zor hayat güvencesi yok merkezde sorun yok ama, ben olsam kesinlikle İstanbulu tercih ederim her imkan var istemediğiniz kadar sosyal faaliyet yapabilirsiniz.

Mus devlet hastanesi yoğun...
Kars devlet hastanesi yoğun...
Ardahan devlet hastanesi sakindir...
Van devlet hastanesi yoğun....
Igdir devlet hastanesi nispeten sakin
Erzurum bolge oldugu icin yoğun...
Toplum sağlığı olarak Karsı yazmani öneririm Sağlık Müdürü dunya tatlısı bir adam. Ardahan sağlık müdürü biraz değişik biri tsm yazarsan köye gorevlendirebilir halk sağlığına da ayni kisi bakiyordu en son duyunlarima gore. Ardahan da hastanede calismadim halk sagligi evde bakimda çalışıyordum sakin kendi halinde bi sehir ben memnundum karışan eden yok. Karsda apartlar var eşyali rahat edersin şehir tekduze sakin sosyallik bekleme. Muş nispeten daha sosyal. Van guzeldir. Bitlis varmi bakmadim ama tatvan ahlat adilcevaz yazılabilir. 10 yıllık saglik personeliyim 10 yil boyunca doğuda hizmet ettim aklina takilan herseyi sorabilirsin

Erzurum büyük şehir kolay şehir ama çok soğuk inanın geldiginize pişman olursunuz kendi insanı bile burdan kaçıyor kastamonu giresun iyi bir tercih olabilir sizin için erzurum çocuk için de iyi değil bence eğitim açısından hiç memnun değilim elimde olsa 5 dk durma burda

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun canım...

Sağlık bakanlığında tayinler daha kolaydır. 2 sene sonra kurumiçi naklen atamayla, becayişle yada alt bölge tayini vs ile yer değişikliği yapabilirsiniz. Boşandıktan sonrada 1 sene içinde istediğin yere tayin isteme hakkınız olucak oyüzden gideceğiniz yerde uzun yıllar çalışmayadabilirsiniz..

Önceliğiniz büyük şehirler olsun, küçük şehirler daha rahat olur diyorsunuz ama eğitim imkanları kısıtlı, insanların bakış açısı daha sığ olabiliyor küçük yerlerde.. Gideceğiniz yerde lojman imkanı olursa çok güzel olur.

Bende sağlıkçıyım, 6 yıldır sağlık bakanlığı personeliyim.. yardımcı olabileceğim birşey olursa sorabilirsiniz...
ya bosanma srecınde de yolluyolarmıs. pekı bu durum 4 b ıcınde gecerlımı kı ? yanı sozlesmelı personel ıcın.

Öncelik sırasına göre giresun rize kastamonu bayburt erzincan erzurum olmalı
hem kira hem hayat hem hastane yoğunlukları bakımından bunlar diğerlerine göre daha iyi

Ben artvinliyim güzeldir insanı açık fikirlidir rahat edersin küçük bir iki zaten, ama adam ne diyecek çocuğu al annenle git diyecek mi
ona bir şey soylemiyorum son ana kadar zaten belki atanamam belli değil soylersem bağırır çağırır beni madur eder...olaylarin akışına göre karar vericem misal atanirsam mektup yazıp gidicem direk isterse boşanma davasi o acar annem sen acmayacaksin dedi zaten para kazanicam nafaka ya gerek yok bakalım ben dahi ne yapacağımi kestiremiyorum olaylar cok karışık bir yandan onunda tayini çıktı napicam bilmiyorum akışına bıraktım birazcık

Mus devlet hastanesi yoğun...
Kars devlet hastanesi yoğun...
Ardahan devlet hastanesi sakindir...
Van devlet hastanesi yoğun....
Igdir devlet hastanesi nispeten sakin
Erzurum bolge oldugu icin yoğun...
Toplum sağlığı olarak Karsı yazmani öneririm Sağlık Müdürü dunya tatlısı bir adam. Ardahan sağlık müdürü biraz değişik biri tsm yazarsan köye gorevlendirebilir halk sağlığına da ayni kisi bakiyordu en son duyunlarima gore. Ardahan da hastanede calismadim halk sagligi evde bakimda çalışıyordum sakin kendi halinde bi sehir ben memnundum karışan eden yok. Karsda apartlar var eşyali rahat edersin şehir tekduze sakin sosyallik bekleme. Muş nispeten daha sosyal. Van guzeldir. Bitlis varmi bakmadim ama tatvan ahlat adilcevaz yazılabilir. 10 yıllık saglik personeliyim 10 yil boyunca doğuda hizmet ettim aklina takilan herseyi sorabilirsin

çok teşekkür ederim yazınız için ben 1 buçuk yıl boyunca özelde çalıştım ve hemşirelik yapmaya korkuyorum aslında mecbur olmasam yapmam çok fazla mobbing vardı bebeğimi kaybettim stresten ve yoğun tempodan bende korku oluştu bu yüzden....aslında yoğun çalışmak dan çok psikolojik baskı yordu beni... Devlet hastanelerinde nasil sistem mesela süpervizor gelip sorular soruyormu bu beni çok geriyor bilsemde cevabi beni küçümseyerek karşı tarafın bir seyler anlatması moralimi alt üst ediyor ...ben çalışan bir memur olucam bu şekilde sınava tabi tutuluyor mu hemşireler sorum bu aslında birde ortam nasıl acaba ben biraz minyon tipliyim küçük gosteriyorum stajyer gibi muamele görürsem diye endiseleniyorum çünkü o aşamaları geçtim ve çok sanciliydi o süreç ..insaların beni kullanmasına izin vermeyeceğim bu sefer inşallah ama korkuyorum da işte birde özelden bir soru sorabilir miyim size

ya bosanma srecınde de yolluyolarmıs. pekı bu durum 4 b ıcınde gecerlımı kı ? yanı sozlesmelı personel ıcın.
Ben kadrolu personelim canım, tam hakim değilim sözleşmeliler konusunda ama maalesef 4blilerin daha kısıtlı tayin isteme durumları. Mazeret tayini olarak geçiyodur umarım 4bliler içinde, çünkü sıkıntılı bi durum.

Boşanma gerekçesiyle tayin isteyeceksen boşanma gerçekleştikten sonra isteyebiliyosun tayini, öncesinde geçici görevlendirmeyle yada farklı atama türleriyle gidebilirsin. Kadronu tamamen aldırabilmek için boşanmış olman lazım.

Bende kısa süre sonra boşanıcam inşallah, şimdilik hala aynı hastanedeyim.

ona bir şey soylemiyorum son ana kadar zaten belki atanamam belli değil soylersem bağırır çağırır beni madur eder...olaylarin akışına göre karar vericem misal atanirsam mektup yazıp gidicem direk isterse boşanma davasi o acar annem sen acmayacaksin dedi zaten para kazanicam nafaka ya gerek yok bakalım ben dahi ne yapacağımi kestiremiyorum olaylar cok karışık bir yandan onunda tayini çıktı napicam bilmiyorum akışına bıraktım birazcık

Yalnız helal olsun cesaret ettin razı olmadın yeni bir yol çizdin

Arkadaşlar dayakçı ve küfürbaz bir eşin yanından ayrılmak için gözümü karartim ve tercih yapicam inşallah sağlık bakanlığı alım yapıyor şükür ..

......

Annem bana kıyamaz yanimda gelir mecbur bebeğe bakmak için diye düşünüyorum bu yüzden doğu illerini yazıp atanmak istiyorum ama aklımda bir soru var ben çabuk yorulan halsiz düşen biriyim istanbula atanma şansım yüksek ama malum orası çok yoğun bir şehir hastaneleride öyle hemsirelerin oturmaya fırsatı olacağını sanmıyorum ve fazla yorulursam bebeğime zaman ayiramam diye korkuyorum bana çok düşkün...

İstanbulun bu kötü yanı dışında bazi akrabalar ve çok yakın dostum orda oturuyor yani sosyal aktifite fazla olur fakat bosanmayla ilgili baskıda bir o kadar fazla olur bunları kaldırabilirmiyim bilmem birde yorgunluktan sosyallesemeyebilirim...

Ama daha küçük illeri tercih edersem nüfus az hastaneye az kişi gelir diye tahmin ediyorum daha önce hiç çalışmadım sadece tahmin kafam rahat olur ev ime isime giderim eğer varsa kayak merkezleri arada oraya gideriz diye düşünüyorum ama hic gitmedigimdende korkuyorum doğru su bu arada kpss çalışıp ogretmen olarak atanirim dedim Tercih etmek zorunda kaldigim iller atanma şansım olan şunlar sizce hangisini istanbuldan önce hangisini sonra yazayım

Kars
Ağrı
Ardahan
Artvin
Bayburt
Bingöl
Erzincan erzurum
Giresun
İğdır
Kastamonu
Muş
Rize
Sivas
Şırnak
Tunceli
Van

Lütfen o adamın yanından kurtulsa ne olursa olsun demeyin yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak istemiyorum adınlarımı sağlam basayım bundan sonraki hayatım huzurlu geçsin istiyorum her seyden önce kendimden önce kızımı düşünüyorum saygılar
Canım van yazabilirsin biz izmirden buraya geldik ve hem güzel hemde çok toki var boş rahat bulunuyor 300 tl ye daireler var tavsiye edebilirim

......

Kars
Ağrı
Ardahan
Artvin
Bayburt
Bingöl
Erzincan erzurum
Giresun
İğdır
Kastamonu
Muş
Rize
Sivas
Şırnak
Tunceli
Van

Canım van yazacak olursan edremit ilçesini yaz tokiler orda hastaneyede yakın

Yalnız helal olsun cesaret ettin razı olmadın yeni bir yol çizdin
saol canım bakalım korksamda gelecek te olacaklar dan kızım ve kendim için yapmam gerek gorumcem mesaj çekmiş essek gibi gecineceksin severek evlendin felan yazmış bende güzelce anlattım yasadiklarimin bir kısmını bu seferde ah kızım neden çocuk yaptin böyle dengesiz olduğunu bile bile dedi bende cahillik dedim ne olursa olsun halasisiniz kızımın görüşmek isterim sizinle dedim.. işte artık kardeşine bir şey soyledimi bilmiyorum ama dun bana yanasmaya kalktı biraz düşünceli ilk defa dün hakaret etmedi bagirsada.. normalde eminim hakaret eder bana düz giderdi sanırım bosanmamdan korkmaya başladı... Artık çok geç ama ben onu çoktan terkettim isterse ağlasın karşında af dilesin farketmez ki asla öyle bir şey yapmaz

......

Kars
Ağrı
Ardahan
Artvin
Bayburt
Bingöl
Erzincan erzurum
Giresun
İğdır
Kastamonu
Muş
Rize
Sivas
Şırnak
Tunceli
Van

Artvin çok güzel bir şehir ve insanları çok tatlı, eğitim oranı yüksek bir şehir rahat edersin orada

Merhaba.

Erzurumdayız son 6 aydır. temiz rahat bir yer. Ev kiraları biraz yüksek ama size 1+1 bile yeter.

Mareşal çakmak hastanesi açılırsa muhakkak yazın çok sakin bir hastane. Askeri hastaneden yeni dönüşmüş pek gelen gideni yok.

çok teşekkür ederim yazınız için ben 1 buçuk yıl boyunca özelde çalıştım ve hemşirelik yapmaya korkuyorum aslında mecbur olmasam yapmam çok fazla mobbing vardı bebeğimi kaybettim stresten ve yoğun tempodan bende korku oluştu bu yüzden....aslında yoğun çalışmak dan çok psikolojik baskı yordu beni... Devlet hastanelerinde nasil sistem mesela süpervizor gelip sorular soruyormu bu beni çok geriyor bilsemde cevabi beni küçümseyerek karşı tarafın bir seyler anlatması moralimi alt üst ediyor ...ben çalışan bir memur olucam bu şekilde sınava tabi tutuluyor mu hemşireler sorum bu aslında birde ortam nasıl acaba ben biraz minyon tipliyim küçük gosteriyorum stajyer gibi muamele görürsem diye endiseleniyorum çünkü o aşamaları geçtim ve çok sanciliydi o süreç ..insaların beni kullanmasına izin vermeyeceğim bu sefer inşallah ama korkuyorum da işte birde özelden bir soru sorabilir miyim size
Istedigini sorabilirsin :)

X