Aile Planlaması Doğum kontrol hamilelik ???

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

kfugkc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2020
70
55
28
Konu açtım ama yorum yapılmadı. Evlenmeden 1 hafta önce doğum kontrol hapı kullanmaya başladım 1 defa saati gecikti 1 defa unutup ertesi gün 2 defa içtim. Eşim hiç korunmadı. Bu ay adet günümden 2-3 gün önce oldum ama toplasam 30-40 damla normalde çok yoğun olmasamda bu sefer normalin çok çok çok azını oldum ve kahverengiydi genelde belki 4-5 damla kırmızı kan vardı. Göğsüme bastırdığımda ağrı var normalde yoktu. Test yaptım ama negatif kan testi vermelimiyim 😒

Konu açtım ama yorum yapılmadı. Evlenmeden 1 hafta önce doğum kontrol hapı kullanmaya başladım 1 defa saati gecikti 1 defa unutup ertesi gün 2 defa içtim. Eşim hiç korunmadı. Bu ay adet günümden 2-3 gün önce oldum ama toplasam 30-40 damla normalde çok yoğun olmasamda bu sefer normalin çok çok çok azını oldum ve kahverengiydi genelde belki 4-5 damla kırmızı kan vardı. Göğsüme bastırdığımda ağrı var normalde yoktu. Test yaptım ama negatif kan testi vermelimiyim 😒
Gerek yok

Bazen doğum kontrol hapları böyle yapıyor kuzum.icin rahat etmeyecekse bı kez daha test yap ama gerek yok onada
Ya aslında kafamı karıştıran eşimin korunmaması ve doktorun doğum kontrol hapının üç ay kullanıldığında tam koruma sağlıyo demiş olması

X