Doğum kontrol hapı sonrası kahverengi akıntı

Sadekadin

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
51
13
25
Merhaba arkadaşlar Yasmin doğum kontrol hapina baslayali 21 gün oldu ve bugün bir kutuyu bitirdim. Lakin 21 gündür hergun kahverengi lekelenmelerim oluyor yaşayan var mı ? İnternette 3 ay boyunca ara ara böyle lekelenme normal diyor lakin. Benim ara ara değil istisnasız her gün oluyor hapı kullanmaya başladim başlayalı sebebini bilen var mi veya boyle bir sorunu yaşamış olanlar ?

Merhaba 5 sene boyunca doğum kontrol hapı kullandım. Bende lekelenme olmadı ama doktor ilacı yazarken 3 ay boyunca olabilir endişe etme, ilacı kullanmaya devam et demişti. Siz de doktorunuza danışın bence. Belki bir öneride bulunur veya açıklama yapar, içiniz rahatlar.😊

Merhaba arkadaşlar Yasmin doğum kontrol hapina baslayali 21 gün oldu ve bugün bir kutuyu bitirdim. Lakin 21 gündür hergun kahverengi lekelenmelerim oluyor yaşayan var mı ? İnternette 3 ay boyunca ara ara böyle lekelenme normal diyor lakin. Benim ara ara değil istisnasız her gün oluyor hapı kullanmaya başladim başlayalı sebebini bilen var mi veya boyle bir sorunu yaşamış olanlar ?
Merhaba. Bende de aynı sıkıntı var. 17 gündür devam ediyor normal âdet kanamasi gibi oluyor çoğunlukla. Bazen kırmızı bazen kahverengi. Sizinki ne kadar sürede geçti. Hapi bıraktınız mi degistirdiniz mi?

X