Kist için doğum kontrol hapı kullananlar bakabilir mi

Kızlar doğum kontrol hapından sonra hemen hamile kalan var mı kist yüzünden iki ay kullanmak zorunda kaldım. Kist gitti ama doğum kontrol hapı daha bitmedi. Bırakınca kolay hamile kalınır mi acaba bilen var mı

Geçmiş olsun. Kistiniz olusali 4 ay mi oldu. Tam anlayamadım kiste rağmen düzenli adet oldunuz mu . Kistinizin türü ne. Ben çok şükür bir ay kullandım doğum kontrol hapı geçti kist ama bir ay daha kullanıcam nolur olmaz diye.
Çok teşekkür ederim 4 ay oldu daha kisim gitmedi o günden beri de doğru düzgün adet olmadım günümde geçmiş ti hane doktora dedim gecikmiş fln diye doğum kontrol hapı verip yolladı . Ve araştırdim doğum kontrol hapını kullananlar da baş ağrısı , kalp çarpıntısı fln yapıyormuş damar tıkanıklığına neden olabiliyormuş . Benim de kan pıhtılaşmam var korktup açıkçası alıp ta kullanmadım

Pıhtılaşmandan bahsettin mi doktora. Çünkü doğum kontrol hapı riskli olabilir sizin için
Ya bahsettim ilk gittiğim zamlar hatta ondan dolayı kürtaj olduğumu da söyledim ilaç verip direk yolladı . alipta kullanmadim hane ilacı araştırdım da ilaçtan dolayı baş ağrısı, kalp çarpıntısı fln olanlar var damar tıkanıklığına da neden olabiliyormuş

X