Doğum kontrol hapı sonrası

Dedigim gibi sadece ihmal etmeyin.Umarim en kisa surede bebeginizi kucaginiza almayi nasip etsin rabbim
Ben cuma günü doktora gittim doktor gebelik yoksa adet söktürücü kullan dedi ama kan alma saati gectiği için almadılar şimdi pazartesi yi beklicem kan için. Gebelik yoksa içiyim mi acaba aralık ayına giriyoruz ama. Aralıktaki adetim şaşmazmı o zaman

Ben Ekim ayında Yasmini çocuk düşündüğümüz için bıraktım.2,5 yıl kullandım.Adetlerim hemen düzene girdi.

Merhaba kızlar. Ben 3 senedir doğum kontrol hapı kullanıyordum ağustosta bıraktım yani kutu bitince eylülde içmedim 6 eylülde adet oldum, 10 ekimde adet oldum 36.günde. ama bu ay hala adet olmadım. Ekimde doktora gittim polikistik over var dedi zaten biliyordum olduğunu. Cocuk düşündüğümüz için bıraktım zaten. Ovulasyon testi kullandım bu ay. Teste tam yumurtlama olduğunu göremedim ama ben yinede değerlendirdim o günleri. Test yaptım kaç tane negatif cıktı. Acaba hap bıraktığım için mi adet olamadım düzensizleşmesi 3 ay sürmesi normal yazıyor. Polikistik olduğum için mi. Anlamadım. Lütfen hap kullanıp bıraktıktan sonra yaşaysn varsa yazarsa içim rahatlı

Ben Ekim ayında Yasmini çocuk düşündüğümüz için bıraktım.2,5 yıl kullandım.Adetlerim hemen düzene girdi.
Bir sorun varmı peki bende polikistik over var. Ve kasımda beklenen günde adet gelmedi. Evde test yaptım negatif cuma doktora gittim doktor kan ver eğer gebelik yoksa söktürücü verdi onu içmemi söyledi. Pazartesi gidicem sağlık ocağına. Ama aralık geldi içiyim mi gebelik yoksa. Yoksa aralıktaki adeti mi bekliyim

Adetin 3.günü gel dedi. Ama ben bu ay adet olmadım gidemedim 23 yaşındayım sizin yaşınız kaç. Ve ben ağustos ta dahiliyeye gitmiştim bütğn değerlerime baktırmak için polikistik olduğumuda söylemiştim ona göre testler yaptı ve normal dedi değerin ama normal günde gitmiştim adet değildim yani.
Aynı sorunu ben yaşıyorum tıkla...Merhaba bende pco vardı 3ay Diane 35kullandım bitti ama reglm 53 gün gecikti 4gün oldum bu ay ki reglm de yine gecikme oldu. doktorum 2.reglinde ultrason ve kan tahlili vermemi istedi ama regl olamıyorum ki :KK43: ... Daha önce hiç reglmde gecikme olmamıştı ilk defa böyle bir dönem yaşıyorum ne önerirsiniz?

Aynı sıkıntı bende de vardı. Soğan kürü uyguladıktan sonra düzene girmişti. 15gün sabah akşam aç karnına içtim. Dr ilaç yazmıştı ama ben dr a önce soğan kürünü denemek istiyorum sorun olur mu diye sorduğumda sakıncası yok adet olmazsan başla ilaca demişti. İlaca gerek kalmadı dediğim gibi.

Aynı sıkıntı bende de vardı. Soğan kürü uyguladıktan sonra düzene girmişti. 15gün sabah akşam aç karnına içtim. Dr ilaç yazmıştı ama ben dr a önce soğan kürünü denemek istiyorum sorun olur mu diye sorduğumda sakıncası yok adet olmazsan başla ilaca demişti. İlaca gerek kalmadı dediğim gibi.
Peki içerken korundunuz mu. Ve sadece 1 sefer mi içicez bunu. Yani sadece 15 gün mü. Yoksa her ay mı içicez

Merhaba canım bende de pcos var ve bu ay yine 10 gün gecikme oldu teste negatif çıkınca hayıt tohumuna başladım

Peki içerken korundunuz mu
Merhabalar sanrm adet gordunuz ilactan sonra ben en son 1 aralikta adet gordum ve dogum kontrol ilacimi biraktim normalde ilac sebebiyle 3,5 yildir 27 gunde bir di dongum fakat 2 ocak oldu ve hala olamadim 🤷🏻‍♀️ Bel yumurtalik agrisi karin agrisi bitirdi beni 27 araliktan beri ayakta cok fazla durmaiyorum belimden dolayi cok fenayim ...

Merhabalar sanrm adet gordunuz ilactan sonra ben en son 1 aralikta adet gordum ve dogum kontrol ilacimi biraktim normalde ilac sebebiyle 3,5 yildir 27 gunde bir di dongum fakat 2 ocak oldu ve hala olamadim 🤷🏻‍♀️ Bel yumurtalik agrisi karin agrisi bitirdi beni 27 araliktan beri ayakta cok fazla durmaiyorum belimden dolayi cok fenayim ...
Bende kasımda olmadım doktora gittim doktor bana test yaptı gebelik olmayınca tarlusal verdi içtim bitşnce adet oldum aralıkta yani kasımda adet görmedim. Takvimde adet günüm bugun ama yine gelmedi adet inşallah yine söktürücüyle adet olmam polikistik over var bence gidin doktora bi

X