Doğum kontrol

caniminici12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
61
20
Merhaba iyi geceler ben aylık mesigyna iğne vuruldum bu ay ama internette araştırdığım kadarıyla sigara içenlerde risk fazlaymis 35 yaş üstü ve sigara kullanımı iğneyi etkisiz hale getirebiliyormus ben 24 yaşındayım ve sigara içiyorum günde 1 paket kadar bununla ilgili bilgisi olan varmı acaba sigara kullanipta koruyan birde ben gelecek ay 3 aylık iğne vurulmak istiyorum yaptirabilirmiyim acaba ara vermem gerekir mi iğneye
Şimdiden teşekkür ederim

İçme o zaman yani hem çocuğunun olmasını istiyorsun hala sigaraya devam ediyorsun millet saçını boyatmıyor aman çocuğuma birşey olmasın diye hamileyken nasıl bebeğini zehirleyeceksin günde 1 paketle acaba? Kuzenim sigara içti diye bebeğinin soluk borusu gelişmedi ne sıkıntılar çektiler çocuğunuza bunu yapmayın.

İçme o zaman yani hem çocuğunun olmasını istiyorsun hala sigaraya devam ediyorsun millet saçını boyatmıyor aman çocuğuma birşey olmasın diye hamileyken nasıl bebeğini zehirleyeceksin günde 1 paketle acaba? Kuzenim sigara içti diye bebeğinin soluk borusu gelişmedi ne sıkıntılar çektiler çocuğunuza bunu yapmayın.
Çocuk ne alaka ben anlamadım kadın zaten korunuyor çocuk planlamıyor ki.

Hiç bir doğum kontrolü %100 korumaz.Ama seçerken bize en uygununu seçeriz.İğneye karar verirken dr yada ebenizle sigara içtiğinizi paylaştınız mı?Yada dr yada ebenize sorun bu konuyu.Tüm doğum kontrol çeşitlerind korunurken hamile kalma olsalığı vardır

Hiç bir doğum kontrolü %100 korumaz.Ama seçerken bize en uygununu seçeriz.İğneye karar verirken dr yada ebenizle sigara içtiğinizi paylaştınız mı?Yada dr yada ebenize sorun bu konuyu.Tüm doğum kontrol çeşitlerind korunurken hamile kalma olsalığı vardır
Evet kullandığımı söyledim ancak iğnenin araştırmasını internette yaptığımda 35 yaş üstü ve sigara kullananlar aylık iğne kullanmamalı yazıyordu 3 aylık ignede kullanımı fazla etkilemez diyordu

Hamile olduğumu kim söyledi başlıkta da yazıyor DOGUM KONTROL diye hamileliklerimde kullanmadım 2 çocuğum var zaten

Bugüne kadar ne hap ne başka birşey kullanmadım. Eski kafa diyeceksiniz belki ama biz geri çekme yöntemi ile idare ediyoruz , prezervatif de kullandığımız oluyor. Tamamen o anki ruh haliyle alakalı.

Bugüne kadar ne hap ne başka birşey kullanmadım. Eski kafa diyeceksiniz belki ama biz geri çekme yöntemi ile idare ediyoruz , prezervatif de kullandığımız oluyor. Tamamen o anki ruh haliyle alakalı.
Tam zevkin ortasında geri çekilmek sıkıcı gelebiliyor bazen :)

Geri çekilme yöntemini bizde kullandık ama bir süre sonra koruyuculuğunu kaybediyirmus korkudan prezervatif e döndük o patlak çıktı iğneye geçiş yaptık sonumuz ne olacak bakalım

X