Doğum paket ücretleri...

Hafsa Hafsa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
43
56
38
Hanımlar merhabalar Ankara'da yaşıyorum maalesef doğum paket ücretleri uçmuş .. iki aylık hamileyim mesela hamileliğin yedinci ayında alsam bu paketi indirimli almış olurmuyum böyle bişe olabilirmi ...

Hanımlar merhabalar Ankara'da yaşıyorum maalesef doğum paket ücretleri uçmuş .. iki aylık hamileyim mesela hamileliğin yedinci ayında alsam bu paketi indirimli almış olurmuyum böyle bişe olabilirmi ...
Hayır tabiki

Her gün dolar euro altın oynar iken 7 ay sonra ucuz olmak yerine pahalıya alma ihtimali daha yüksek 😅

Yani gebeliğin son zamanları gitsem gebeliğin çoğu testini devlette yaptırmış olacam bı kaç kontrol ve doğum kalır geriye.. bu sebepten 55 bin olan ücret daha inermi ya da doktorlar bunu kabul eder mi

40-50-60 civarı hep. Biz hamile kalana kadar 70 80 i bulur herhalde. Devlet yolu gözüktü
Çok ciddi rakamlar evet… Açıkçası süreç hakkında bilgim yok, çevremdeki insanlar da genelde çocuksuz giden bilen süreç hakkında bilgi verecek yakınımda yok.
Hastahenelerle mi paket yapılıyor yoksa dışarıdan sağlık sigortası mı yada bu hastahaneye doktora göre mi değişiyor?
Devlette süreç nasıl işliyor onu da bilmiyorum…

Doğum sigortası yaptırın.
Şu haliyle sadece testler ücretsiz gibi bir şeye denk geliyor, manasız.
Özele devam edip testleri dışarıda yaptırırsanız zaten doğum ücreti ile aynı şey, paket lüzumsuz kalıyor.

Çok ciddi rakamlar evet… Açıkçası süreç hakkında bilgim yok, çevremdeki insanlar da genelde çocuksuz giden bilen süreç hakkında bilgi verecek yakınımda yok.
Hastahenelerle mi paket yapılıyor yoksa dışarıdan sağlık sigortası mı yada bu hastahaneye doktora göre mi değişiyor?
Devlette süreç nasıl işliyor onu da bilmiyorum…
hastanelerde fiyat değişiyor istersen doğum paketi alıyorsun bunun içinde kontroller tahliller oda süslemesi fotoğraf çekimi vs şeylerde oluyor. İstersen paket almadan randevu şeklinde devam edebiliyorsun.
Özel sağlık sigortası yaptıranlarda var doğum teminatlı yaptırınca doğum ücretinide karşılıyor.

X