Doğuma Hazırlık Doğum paketi??

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhabalar . Devlet hastanelerine randevu alamıyorum. Hastaneleri aradığımda sabah çok erken gelip buradan sıra alın deniliyor. benim evim uzak . Gidene kadar sırada gelmiyor .Özel hastanelerinde bir çoğu sadece muayene ücreti 250-300 TL istiyor. Şuan gittiğim özel hastane uygun . Doktorda iyi ama işleyiş, hastane kalabalğı, hastanenin pek hijyen olmaması durumu beni hastaneden soğuttu . Burada bir özel hastane doğum paketi yapmış . Paket içeriği şu;
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum Muayenesi (10 Adet) 2’li tarama testi
  • 3’lü tarama testi
  • 4’lü tarama testi
  • Şeker Yükleme Testi
  • Kadın doğum uzmanı tarafından istenilen rutin laboratuvar tetkikleri
  • 20-24. haftalar arasında radyoloji uzmanı tarafından yapılan ayrıntılı USG hizmeti (4 boyutlu USG) Diyetisyen Muayenesi (1 Adet)
  • Kardiyoloji Muayenesi (1 Adet)
  • EKG
  • EKO
  • Emzirme danışmanlığı
  • Doğum (normal ya da sezaryen)
  • Bir (1) gecelik yatış ücreti (refakatçi dahil)
  • Bebeğin ilk muayenesi, topuk kanı tetkiki, ilk aşısı, işitme testi
  • Fiyat da 5800 TL ayrıca 3 taksit yapıyorlar . Doktorları buradaki çok iyi övgü alan doktorlar . Sizce fiyat nasıl ? Bir fikir verin bana. Artık bir karar verip yol izlemem lazım ..
Çok iyi fiyat. Biz bunlara (detaylı usg hariç ona 500 tl ekstra ödedik) 7 bin liraya anlaştık. Ve en mantıklısı paket bencede çünkü sadece özel hastanede doğum 4 bin tl tutuyor.

İyi günler İzmir'de hangi hastanın doğum paketiydi acaba, bende doğum paketi araştırıyorum da, ben İzmir Torbalı dan

Genelde detaylı ultrasonu pakete dahil etmezler. Ankara'da böyle ben de paket aldım yedi bine. Sizin ücreti çok Cook iyi, inşaallah doktorunuzda çok iyidir. Doğumunuz da hayırlı bir sekilde olur,bence paketi düşünün 🌸🌸
Ankara da hangi hastaneden aldınız doğum paketini

X