Doğum sonrası ağda

Esrakirmizi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
16
0
30
Kızlar Doğum yapalı 10 gün oldu karın bölgemi hamileyken hiç almadım şuan almak istiyorum siz ne zaman karnınıza ağda yaptınız ? Birde bikini bölgenize ağda mı yoksa tüy dökücü mü jilet mi kullandınız ne zaman kullandınız ?

Kızlar Doğum yapalı 10 gün oldu karın bölgemi hamileyken hiç almadım şuan almak istiyorum siz ne zaman karnınıza ağda yaptınız ? Birde bikini bölgenize ağda mı yoksa tüy dökücü mü jilet mi kullandınız ne zaman kullandınız ?
Karnıma hic yatırmadım ama bikini bolgesi icin bende doğru zaman ne araştırıyorum? Sizin sezeryan mi?Normal mi?

Karnıma hic yatırmadım ama bikini bolgesi icin bende doğru zaman ne araştırıyorum? Sizin sezeryan mi?Normal mi?
Normal ve tam 1 ay oldu dikişlerimin bazısı düştü 2 tanesi kaldı doktor 2 hafta önce düşer 2-3 güne demişti ama hala düşmedi acı sızı falan yok normal oturup yatabiliyorum

Ben de sezeryanla dogum yaptim... cildm asiri hassas oldugu icin sogm oncesi son bir ay jiletle devam ettim malesef agda kanama ve morarma yaptigi icin 8. Aydan snra doktor da yapma demisti. Bir bucuk ay oldu dogum yapali, cok istiyorum artik agda yapmayi gercek anlamda o zaman temiz hissedecegm ama benim de korkum var

X