Çatlaklar doğum sonrası çatlaklar için!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

roseanne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2013
2.038
2.493
merhaba kızlar iki sene önce doğum yaptım ve karnımda çok çatlak var göğüslerimde ve kalçalarımda da bi kaç tane ama karnımdakiler berbat. bir sürü yazı okudum herkes bişeyin iyi geldiğini yazmış ama tabiki %100 yok eder diyen yok. ben yarısı yok olsun onada razıyım. okuduğum yazılardan birinde bi bayan yazmış büyükannesinden duymuş eskiler kahve ve limonla masaj yaparlarmış. o bayanda denemiş ve etkisini görmüş arkasından da Contractubex sürmüş. bizim bildiğimiz peeling işlemi. bende bi haftadır deniyorum. bahsedilen işlem mantıklı geldi kahve taneleri peeling yaparak deriyi yeniliyor ve yeni deri oluşumunu hızlandırıyor. yüzümede yaptım kahve kokusuda çok güzel. artık hazır peeling ürünlerini kullanmıyorum. asıl söylemek istediğimse doktorum bu gün farklı bi krem önerdi. farklı bi sebepten cildiyeye gittim. ve çatlaklarımın olduğunu söyledim. bu kahveyle yaptığım uygulamadan bahsettim. peelinge devam et dedi ama contractubex çatlak tedavisi için etkili olmaz dedi. onun yerine farklı bi krem yazdı. tamamen geçirmesede görünümünü azaltır dedi. kullanan ve etkisini gören varsa yazarsa sevinirim. striacare çatlak kremi

4 ay önce doğum yaptım. Çatlaklar için LR av sprey ve dermaintense krem kullanıyorum sabah akşam. Haftada 2 kez peeling yapıyorum duşta yine LR vücut peelingi ile. Çok memnunum. Tavsiye ederim.özelden de bilgi veriyorum şimdi.

Bende doğum yapmak üzereyim karın bölgem çatlak doldu , araştırma yaparken yurtdışından yeni türkiyeye sunlcak olan renew diye bi serum denk geldi ,şimdilerde indirim fiyatı ile satılıyormuş, boyner ve gratise gelecekmiş. Yorumlar fotolar çok iç açıcı ne dersiniz denesek mi ?

Bende doğum yapmak üzereyim karın bölgem çatlak doldu , araştırma yaparken yurtdışından yeni türkiyeye sunlcak olan renew diye bi serum denk geldi ,şimdilerde indirim fiyatı ile satılıyormuş, boyner ve gratise gelecekmiş. Yorumlar fotolar çok iç açıcı ne dersiniz denesek mi ?
sakın alma canım, kadınlar kulübünde baktım alanlar dolandırılmış, geri iade falan da edemiyorlarmış. oradaki yorumlar hep sahte hesap. sakın alayım deme :KK66:

Merhaba
Öncelikle hayırlı olsun beneğiniz. Bazen ne kullanırsak kullanalım çatlaktan kaçınılmıyor maalesef. Yukarıda arkadaşın da dediği gibi LR dan memnun kalan çok. Düzenli uygulama yaparsanız sonuç alabilirsiniz

teşekkür ederim , kaçamadım şimdi de oluşanlara bir çözüm var mı diye arayıştayım , sanırım onlarla yaşamaya alışıcaz
Merhaba
Öncelikle hayırlı olsun beneğiniz. Bazen ne kullanırsak kullanalım çatlaktan kaçınılmıyor maalesef. Yukarıda arkadaşın da dediği gibi LR dan memnun kalan çok. Düzenli uygulama yaparsanız sonuç alabilirsiniz

LR Beauty & Health Alman üretimi ve aloeveralı ürünleri mevcut. Çatlaktedavisinde de gayet başarılı. Bilgi almak ve kullanıcı yorumu almak isteyenlerle görüşebiliriz.

herkese merhaba arkadaşlar bu doğum sonrası çatlaklar üzerine ben 14 yıldır denemediğim hiç bir şey kalmadı.estetik yaptırmayı da düşündüm lakin doktorlar eğer ikinci bir gebelik düşünürsen yaptığın her şeyin boşa gideceğinin bilgisini verdiler çünkü 2. gebelikte tekrar deri genişleyeceği için estetikte boşa gidecek diye. ve 14 yıldan beri hep bir çözüm aradım ama yok aloavera kreminin faydalarını duydum ama ürün olarak değil bildiğimiz saksıda yetişen bitkisini aldım her gün bir yaprağını kırıp içindeki doğal sıvıyı sürüyorum ayrıca haftada 2 gün limon yağı sürüyorum yaz kış her banyo sonrası soğuk suyla vücuduma şok etkisi yapıyorum ve evde yatmadan önce 1 su bardağı sıcak suyun içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ve yarım tatlı kaşığı bal koyup içiyorum ve yatmadan önce yatağın içinde sırt üstü yatıp 15 kez bacaklarımı karnıma doğru çekip uzatıyorum. bu sayede hem zayıflatıyor hemde sarkmaları gerdirdiği içinde çatlaklar daha düzgün görünüyorlar. eskiden denize girerken utanırdım şimdi bikini giyebiliyorum yani kısacası arkadaşlar her gördüğünüz ürünleri denemeyin,çünkü herkesin bünyesi vede metabolizması ,hormon dengesi farklıdır. bu yüzden bir çoğu cildinizin nem dengesini bozuyor her ne kadar yan etkisi yok denilse de cildin nem dengesini bozuyor bur da ki yazılarda okuduğum kremlerin hepsini hatta fazlasını kullandım hiçbir etkisini görmedim. evde uygulayacağınız basit yöntemler inanın bütün kremlerden daha faydalı hiç bir şey yapamazsanız öğütülmemiş nescafe nin içine limon yağı ,aloavera ,zeytinyağı ve badem yağını karıştırıp haftada üç kez masaj şeklinde uygulayıp yağların emilmesini bekleyin sonra duşunuzu alın bu saydıklarım hem doğal hem her bünyede etki sağlayacak vitamin değeri olan ürünler o yüzden kullanıpta faydasını görmemiş çok nadir kişi bulunur.bu arada limon yağı ölü hücreyi canlandırdığı için karın kalça vede basen bölegesin de çatlak oluşumuna neden olan hücreyi harekete geçiriyor.

Arkadaslar youtube da merve özkaynak catlak icin olan videosunun alt kisminda yorumlarda hazan t adinda biri catlaklar icin cozum buldugunu yazmis 1 ayda 3 seansta biter diyor ben ulasamiyorum birde sems aslan catlak tedavisiyle ilgili videonun altinada yorum yapmis

bende bir markanın iki ürününü kullandım ve inanılmaz sonuçlar elde ettim. dileyenler olursa özel mesajdan paylaşabilirim.

bende bir markanın iki ürününü kullandım ve inanılmaz sonuçlar elde ettim. dileyenler olursa özel mesajdan paylaşabilirim.
Merhaba jaswin çok merak ettim doğrusu. Bende 10 aydır araştırıyorum kayda değer birşey bulamadım . Ürünlerin ismini paylaşırsan çok sevinirim

X