Doğum sonrası çatlaklar

Gonulbahcesi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
5
1
43
Hamilelik sürecinde ve sonrasında çatlaklar malum hepimizin derdi. Bazı yağlar ile masaj yapmayı denedim ama çok etkili olmadı. Sizlerin tavsiye edebileceğiniz önerileriniz var mıdır?

Bende de oldu malesef, benim karnım çok büyüdü bir de ikiz bebeğim olduğu için. doğal yağlar kullandım nemli kalsın, iyice kuruyup çatlamasın diye. benim daha cok karın bölgemde oldu ama yeni oluşum aşamalarında müdahale ettiğim için çok da belli değil şimdilerde. Zeytinyağı öneririm, en doğalından :)

Bende de oldu malesef, benim karnım çok büyüdü bir de ikiz bebeğim olduğu için. doğal yağlar kullandım nemli kalsın, iyice kuruyup çatlamasın diye. benim daha cok karın bölgemde oldu ama yeni oluşum aşamalarında müdahale ettiğim için çok da belli değil şimdilerde. Zeytinyağı öneririm, en doğalından :)
Yeni oluşum zamanında nasıl müdahale ettiniz hangi yağları kullandınız

Konuyu siz bağlamadan ben şöyle bir açıklama yapayım ;

- Önce birden fazla üyelik alınır( Moonligths Moonligths Gonulbahcesi Gonulbahcesi Limonseven Limonseven ikizlerininannesi ikizlerininannesi ),
- Sonra bu ürün hakkında hesaplardan biri ile konu açılır. Fakat öyle akıllıdırlar ki şüphe çekmemek için kurtlanan limon ağacı hakkında bile soru sorarlar.
- Diğer hesaplar ile esas konuda ürün hakkında pozitif yorumlar yapılır.

Size inanmıyorum ! Bunu bilin istedim ...

Markalara özel fikirleri tüketici gibi düşünerek üretiyoruz. Yanlış
Biz tüketicilerin tarafından bakıp bu sahte profilleri deşifre ediyoruz. Doğru

Dikkat çekmek için kreatif ve stratejik dijital içerikler yaratıyoruz. İnsanları izlemeye, paylaşmaya, beğenmeye motive ediyoruz. Doğru !
Doğru çünkü, dikkatimizi çektiniz, sizi izlemeye başladık, sahte hesaplarınızı paylaştık, motive olduk.

Halden anlayan bir dost misali hedef kitlenizin deneyimlerinden stratejiler yaratıyoruz. Yanlış
Dost bunu yapmaz, dost hedef kitlenin yanlış yönlendirilmesi değil, bilgilendirme stratejisini sağlar. Hedef kitlenin aklı ile böyle dalga geçmez. Doğru

Motivasyon kaynağı oluyoruz. İçeriklerinizi bir çok platformda paylaşıyoruz ve paylaştırıyoruz. Yanlış
Hangi açıdan motive ettiğiniz tartışılır. Paylaşımlarınız Yanlış ! ama platform olarak Kadınlar Kulübü'nü kullanmanız DOĞRU !

Son düzenleme:
Ben hamile kaldığımdan itibaren iki tane çatlak önleyici kullandım biri mustelaydı diğeri ise organik hindistan cevizi yağı..bir tane bile çatlağım yok gerçi bu ne kadar kilo aldığınaza da bağlı..ben toplam 5 kiloyla bitirdim hamileliğimi cildim çok kuruydu hergün mutlaka kullanın çatlak önleyici bolca

vücuttaki çatlaklar acaba genetik olabilir mi? yada bölgesel olması (kimisinin göğüslerinde kimisinin karnında yada kalçasında olabiliyor) genetik olabilir mi? benim annemin karnı 6 doğum yapmasına rağmen ne bir iz ne bir çatlak ve hiçbirşey kullanmadım diyor. Ama kalçasında az da olsa çatlakları var

X