Doğum Sonrası Cinsel Yaşam

Bursa'da sadece genital estetik yapan bir merkez bir doktor yokmu acaba?

doğum yapalı 3 ay oldu hepsi de normal doğum. eşim söylemesede anlıyorum birlikte olurken rahatsız olduğunu. estetik için ne kadar beklemek gerekir. yada kendiliğinden toparlar mı acaba. diğer doğumlardan sonra böyle olmamıştı.
yaş sınırı var mı ameliyat için yaşım 38 tekrar eski haline dönerim ameliyattan sonra.bilen varsa yazarsa sevinirim.

ne oldu barışla reklam ücreti konusunda anlaşamadınız mı ? 6 tane üyeliğin boşa mı gitti şimdi ?

offf bunları okudukça bunalıma giricem :KK43: Bende 6 aylık hamileyim, eşimde biisteksizlik seziyorum ve bu beni çok üzüyo. Kilolarımla dalga geçiyoo:KK43:( ılk 3 ay yardımcı oluyodu her konuda fakat şimdi umurunda bile değil, söyleyince bile zorla yapıo, akşama kadar evde oturuyo olsam zaten yardım beklemem ama akşam saat 8 e kadar çalışıyorum, bide evde iş yapıorum, hiçbirşeye vaktim kalmıyo bu beni bunalıma sokucak :KK43:( eşimin ilgisizliği ve uzak davranması, üzülmemi umursamaması beni çok üzüyo ve kendinden soğutuyo :KK43: çok sıkıldım artık bu durumdan :KK43: aramızda 11 yaş fark var sorun bundanmı kaynaklanıyo anlamıyorum :KK43:( onun bilgisayar hastalığı var akşam bilgisayarın başına bi oturuyo gece yarılarına kadar, oysa ben daha gencim ve bişeyler yapmak bişeyler paylaşmak isityorum... durum böle olunca evlilikten soğuyorum.. içimi döktüm sadece kafam çok karışık ne yapacağımı hiç bilmiyorum :KK43:(
pcye cok takılmalarıda normal degıl acıkcası bnden tavsıye kontrol et bnm basıma gelmısdı ozaman bnm esımde kılomla bnı eleştrmeye baslıyordu ne ypsam batardı ozamn anladm meger pcde ıs ypıo dedım anlar bskasyla konusurmus cok sukur allah pışmnlk verdı tovbe ettı yaklask ıkı senedr ıyıyız ama senn yasadgn gbı sorunlrı bnı aldatıgında yasadm sadece msjlasmaylada olsa ınsann canı yanıyor

çok destekleyici bir yazı anneler kendimizi yalnız hissetmeyelim :) teşekkürler

Doğumun üzerinden 3ay geçti. Hamileliğin son 3ayı ile birlikte toplam 6aydır eşim bir kez olsun yaklaşmadı. Sanırım doğumdan sonra onun kafasında karısı değilde çocuğunun anası konumuna yerleştim. Çok üzücü bir durum, aynı problemi yaşayan var mı ?

herşey çok açıklayıcı çok güzel. ben 3 yıllık evliyim. şuan bebek düşünmüyoruz. ben bi çocuk sahibi olmayı herkes gibi çok istiyorum ama çok fazla endişelerim var. evlendikten sonra 6 kilo aldım. kızken aşırı zayıftım. şimdi normal 52 kiloyum. buna rağmen kilo alımında kalçamda acayip çatlamalar oldu. hamile olduğumda bu çatlaklar dahada artarsa tam bi facia olurum. tüm vücudum yol haritası gibi olur herhalde. bu yüzden çok korkuyorum ve pisikolojik olarak hamile kalmak istemiyorum. bunu nasıl engelleyebilirim. bunu aramızda yaşamış olanlar elbette vardır. bu durum nasıl atlatılabilir yada nasıl önlenebilir. paylaşırsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Hamilelik donemi, doğumdan sonraki süreç, her ay adet dönemi vs bir sürü kadınların geçirdiği zor günler var bunlar fiziksel ve ruhsal bitik oldugumuz zamanlar ve sadece kendimiz ne halde olduğumuzu bilebiliriz. Erkeklerin hiç-bir sorunlu donemi olmadığı için hadi yemek ütü yatak yorgan yani. Yani doğaları bu şekilde yaratılmış olabilir fakat kadınların yaşadığı hiç-bir zorluğu tam olarak anladıklarını düşünmüyorum. Normal doğum veya sezeryan bana gore en az 6 ayda toparlanır vücut eğer bunu tam iyileşme süreci olarak düşünürsek buda 1 yıl olmalı.

ne kadar olumsuz şeyler var öyle :KK52: doğum yapalı 22 gün oldu hamileliğimde ve bu dönemimde eşimin ilgisi hiç azalmadı birbirimize daha çok bağlandık diyebilirim :nazar: hamileliğimin son ayına kadar ilişkimiz düzenliydi sonra karın büyüdükçe hareketler kısıtlandı ve bıraktık. normal doğum yaptım eşim ne zaman bitecek bu lohusalık dönemi diye sorup duruyor ve birbirimizi çok özlediğimizi hep dile getiriyoruz. eşim her zaman bana cesaret verdi hala daha veriyor. doğum sonrası biraz göbeğim kaldı ama eşimin çok hoşuna gitti eski halime dönmemi bile istemiyor :KK9: doğum öncesinde ve sonrasında özgüvenimin olmasının tek sebebi eşim :KK16:
Ne güzel masallah nazar değmesin 🙏 herkes gerçekten cok negatif seyler yazmış. Herkesin ilişkisi farklı sonucta herkesi aynı kefeye koymamak gerekiyor. Ama üzüldüm insanların bu kadar korkması benimde korkuttu 😂😂😂

Bu ne böyle hep negatif olumsuz şeyler paylaşmışsınız. Neye dayanarak bunlar yazılmış anlamıyorum bana doktor bilim adamıyla gelmeyin. Madem bunca olumsuzluk var doğum sonrasında, eskideb tıbbi yardım alamayan köy kadınları nasıl on yirmi tane doğuruyordu? Lütfen, böyle şeyler yayınlayıp insanların aklını karıştırmayın, zaten dumur olan psikolojileri daha fazla etkilemeyin. Lütfen kimsede bu yazılanları kaale almasın. Doğumdan iki ay sonra, her şey yoluna giriyor özel bi durumunuz yoksa. Bakın eşinizle keyfinize evladınız uyuyunca.

Doğumun üzerinden 3ay geçti. Hamileliğin son 3ayı ile birlikte toplam 6aydır eşim bir kez olsun yaklaşmadı. Sanırım doğumdan sonra onun kafasında karısı değilde çocuğunun anası konumuna yerleştim. Çok üzücü bir durum, aynı problemi yaşayan var mı ?
Birebir aynı durumdayım. İnceden hatırlatıyorum ama adam geçiştiriyor resmen. Ne yapacağımı şaşırdım. Daha çok gencim ve cinsel hayatım bitmiş gibi hissediyorum.

Bebişim 8 aylık olacak emziriyorum 2 yaşına kadar da emzirmeyi planlıyorum ancak emzirdiğin için sanırım cinsel olarak eşimle hiç birlikte olmak istemiyorum sırf gönlü olsun diyekanka kanka devam

Ancak kocam sabah işe gittiği için gece uyanmamak için sürekli salonda yatıyor sanırım bu durumda iyice beni ondan uzaklaştırdı bilmiyorum fiziksel olarak da bütün kilomu verdim kendimi de iyi hissediyorum ama yok sıfır libido

X