Doğum ücretlerii ..

Yusmer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
1.682
761
Selam arkadaslar ıstanbul avrupa yakasına dogum yapan yada yapacak olan var mi ücretler hakkinda fikri olan var mi ?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 142 gün geçti.

kirmizigitar

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
10.360
11.960
Vala 2017 fiyatlari hakkinda pek bolgim yok ama tek bildigim her butceye uygun hastane oldugu. 600 liraya da var 6000 lirayada

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :69.1 Kg. Şimdiki Kilom :58.9 Kg.

Melegiimm22

☆7.Takım☆/Bk85.2 Gk67.5/ Hedef 65 Boy 1.72
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
5.491
15.404
23
Tek bildiğim özeller çok gereksiz pahalı:KK12::sinirli::KK34::oha::110:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1390 gün geçti.

Yusmer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
1.682
761
İstanbul da devlet zor olur gbime geliyor:)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 142 gün geçti.

Melegiimm22

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
5.491
15.404
23
İstanbul da devlet zor olur gbime geliyor:)
Bende anakaradaym canım devlete gidiyorum özele gitme imkanımda var ama okadar paraya kıyamıyorum o paralara ben yavruma ciciler alırm :110: doğumuda devlette yapmak istiyorum ama tesettürlü oldugm için erkek Dr hemşire vs girmesini istemiyorum o yüzden büyk ihtimal bnde özelde doğrucam ama diyorum sancılar başlayınca önce bi develte uğriyalm Dr bayansa orda doğrim :KK70: şaka bi yana erkek Dr hemşire sorun olmasa gerçekten devlette doğururdum, hatta hastaneyle konuşmayı düşünüyorm ben bayan Dr hemşireden başka istemiyorum diye :KK70:

Mor_cicek

Allah yâr, gerisi yalancı bahar.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2016
4.421
4.354
Bende anakaradaym canım devlete gidiyorum özele gitme imkanımda var ama okadar paraya kıyamıyorum o paralara ben yavruma ciciler alırm :110: doğumuda devlette yapmak istiyorum ama tesettürlü oldugm için erkek Dr hemşire vs girmesini istemiyorum o yüzden büyk ihtimal bnde özelde doğrucam ama diyorum sancılar başlayınca önce bi develte uğriyalm Dr bayansa orda doğrim :KK70: şaka bi yana erkek Dr hemşire sorun olmasa gerçekten devlette doğururdum, hatta hastaneyle konuşmayı düşünüyorm ben bayan Dr hemşireden başka istemiyorum diye :KK70:
Hastalık, doktor, acil meselelerde, zorunluluklarda bunun günahı olmaz. Boş yere takmayın bu kadar

Melegiimm22

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
5.491
15.404
23
Hastalık, doktor, acil meselelerde, zorunluluklarda bunun günahı olmaz. Boş yere takmayın bu kadar
Ama işte bayan Dr seçme şansım varken günah olur bi zorunluluğum yok yani, ama zorunluluğm olsa dediğin gibi günah olmazdı :))

Mor_cicek

Allah yâr, gerisi yalancı bahar.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2016
4.421
4.354
Ama işte bayan Dr seçme şansım varken günah olur bi zorunluluğum yok yani, ama zorunluluğm olsa dediğin gibi günah olmazdı :))
Aniden sancı geldi, doğum yapıyorsun. En yakın neresiyse hangi doktor denk gelirse girdin.. Mecburiyet oldu. Ama sezaryen olacaksan onu seçersin

Melegiimm22

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
5.491
15.404
23
Aniden sancı geldi, doğum yapıyorsun. En yakın neresiyse hangi doktor denk gelirse girdin.. Mecburiyet oldu. Ama sezaryen olacaksan onu seçersin
Mecburiyet olursa bişey diyemem ama seçme şansım varsa bayanı tercih ederim :)

dilekdilek41

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2015
603
899
30
Mecburiyet olursa bişey diyemem ama seçme şansım varsa bayanı tercih ederim :)
Doğum sadece doktor ve hemşireden ibaret değil ki, bunun ebesi var yardımcı personeli var anestezi hekimi var anestezi teknikeri var sezaryende bile bu kadar seçimi size yaptırmazlar doktor seçersiniz tamam da gerisi operasyona girecek ekibe kalmış :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1423 gün geçti.

Melegiimm22

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
5.491
15.404
23
Doğum sadece doktor ve hemşireden ibaret değil ki, bunun ebesi var yardımcı personeli var anestezi hekimi var anestezi teknikeri var sezaryende bile bu kadar seçimi size yaptırmazlar doktor seçersiniz tamam da gerisi operasyona girecek ekibe kalmış :)
İşte o yüzden doğumda tercihim özel :) bende biliyorm devlette öyle bi şansım olmadığnı şakasına yazdm onları :)

barajnehir

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2016
2.022
1.659
Ozel hastane kucukkoy de sezaryane 2500 ve yukarisi normal e 1000 herhalde.bezmi alem.unv normal 650 sezaryen 1.500..tabi bunlar ekstralar haric

Asumnur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2016
2.657
1.136
Esenler medipolu biliyorum bnde normal 650di sanirim sezeryan 1200 baska bilgisi olan varsa yazsn lutfen. Ozel istiyordum.ama sezeryandan korkuyorum devlette olacagm sanirim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-02-2022

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 231 gün kaldı.

Artık, serebral hemisfer (beyin yarımkürleri) arasındaki bölünme de belirginleşti. Alt ve üst çene oluştu. Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 0,001 gr. Anneler, bugünlerde doğumunuz ile ilgili ilk randevunuza gitmiş ve ilk kan testlerinizi yaptırmış olmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

nesliklndr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
644
663
32
Boşveerin özeli gidin devlette yapın bn devlette yapcam özele o kadar para vermek mentık işi değil sanki doğuran farklı kişi mi olacak yine ben yapcam yine ben cekicem o ağrıyı .. devlette malzeme bol her hastaya sıfır acılır devlette ani durumlarda her alanda bir sürü doktoru var özeller para tuzagı yazık o parayı bebeğin hesabına atın daha iyi yada kolunuza bi bilezik alın takın 1.500-2000 normal doğumlar yazık değil mi ? Bide bebeğe bişey olsa Allah korusun onada ayrı ücret cıkaracaklar bunların hepsi devlette ücretsiz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-10-2021

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 117 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin cilt görünümünde değişiklikler olacaktır. Şu anda bebeğinizin cildi kırışmış durumda. Bebeğinizde daha fazla yağ biriktikce ve daha fazla kas geliştikce bebeğiniz daha yumuşak hatlı gözükmeye başlayacaktır. Hamilelikte bulanık görme ve kanama tehlike işaretidir. Bu durumlarda hemen doktorunuza başvurmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :61 Kg. Şimdiki Kilom :66 Kg.

dilekdilek41

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2015
603
899
30
İşte o yüzden doğumda tercihim özel :) bende biliyorm devlette öyle bi şansım olmadığnı şakasına yazdm onları :)
Yok canım farkettim özeli kastederek yazdığını ama ben de özel hastane de çalışıyorum birçok doğuma girdim çıktım daha hiç kimseye böyle bir seçim hakkı taındığını görmedim :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1423 gün geçti.