Dogum yapmis kadinlarin karin kaslarinin eski haline dönmesi, buna yönelik egzersizler...

Vallahi hayirli olsun henuz olcumu yapmadim ama gorunen koy klavuz istemez .sadece 3 kg fazlam var oncesine gore ama goruntu olarak aalakam yok
Hemen yararlanmaliyim videolardan

Emelc

Emelcim senin gibi bir profesyonelden bunlari duymak gurur verdi. Butun videolari yaptim ben kizimin dogumundan sonra ve cok iyi geldi. Amelyat filan bos. Sporla da hersey mumkun.

senin bu konudaki uygulamalarını bildiğim için söylüyorum deryacım. kesinlikle çok bilinçlisin ve bu konuda öneri bekleyen bi çok arkadaşa yardım edebilecek bilgiye sahip olduğunu düşünüyorum. Umarım paylaştıklarından faydalanan çok kişi olur yeterki kendilerine uygun olan videoları seçmeye özen göstersinler...

Arkadaslar dogum yaptiktan sonra karnimizda arta kalan esnekligini kaybetmis derinin toparlanmasi icin size nefes egzersizleri... Transvers abdominis kasini calistirdiklari icin karni bir korse gibi sarip sikistiriyor.

canım tracynin yaptırdığı nefes çalışmasında ne kadar ve nefesleri nasıl yaptığını biraz anlatırsan sevinirim

canım tracynin yaptırdığı nefes çalışmasında ne kadar ve nefesleri nasıl yaptığını biraz anlatırsan sevinirim
Sayinin onemi yok istedigin kadar hatta gunde birden fazla yapabilirsin. Pilates nefesi bildigimiz alirken karindan alip verirken pelvisi yukari kivirip agizdan uzuuun uzuun verip karnini iyice icine cekeceksin.

Sayinin onemi yok istedigin kadar hatta gunde birden fazla yapabilirsin. Pilates nefesi bildigimiz alirken karindan alip verirken pelvisi yukari kivirip agizdan uzuuun uzuun verip karnini iyice icine cekeceksin.
sağol canım 1 hareket kedi hareketi ilk oğlumun doğumundan sonra yaptığım egzersizlerdendi sezeryandı gene düşünüyorumda ondan falan göbek kalmamıştı :KK61:karnım dümdüz olmuştu gerçi o zaman 23 yaşında metebolizma çok hızlıydı yaptığım egzersizler yetmişti

ben doğum yapmadım bekarım hatta ama karnımdaki yağlar gerçekten çok fazla , hiç bir şey yakışmıyor karnım hop ortaya çıkıyor

ben doğum yapmadım bekarım hatta ama karnımdaki yağlar gerçekten çok fazla , hiç bir şey yakışmıyor karnım hop ortaya çıkıyor
Karninda yag varsa kardio calismalari ile yaglarini yakmalisin once. Daha sonra da bolgesl hareketlerle karin kaslarini guclendirmelisin.

Karninda yag varsa kardio calismalari ile yaglarini yakmalisin once. Daha sonra da bolgesl hareketlerle karin kaslarini guclendirmelisin.
koşu bandı aldık yeni ama daha hiç kullanmadım spor salonuna gidecek vaktim yok malesef
yoğun ve stresli bir hayatım var cardio egzersizi olarak başka ne yapabilirim ?

koşu bandı aldık yeni ama daha hiç kullanmadım spor salonuna gidecek vaktim yok malesef
yoğun ve stresli bir hayatım var cardio egzersizi olarak başka ne yapabilirim ?
Forumda kacimiz spor salonuna gidiyor ki? Hepimiz evde yapiyoruz. Spor gorsel paylasim basligina karin kardiolari basligi acmistim, ordaki videolari, aerobik videolari, yuruyus, kosu, yuzme gibi sporlar yapabilirsin. Hepsi kardio.

Forumda kacimiz spor salonuna gidiyor ki? Hepimiz evde yapiyoruz. Spor gorsel paylasim basligina karin kardiolari basligi acmistim, ordaki videolari, aerobik videolari, yuruyus, kosu, yuzme gibi sporlar yapabilirsin. Hepsi kardio.

tamam bakayım teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

Arkadaslar bu bir program 30 günlük. 5 video var haftada su kadar gün demiyor sanirim 5 gün yapilip haftasonu dinlenilebilir. Ilk video biraz da diastasis recti aciklamasi iceriyor.

Arkadaslar bu bir program 30 günlük. 5 video var haftada su kadar gün demiyor sanirim 5 gün yapilip haftasonu dinlenilebilir. Ilk video biraz da diastasis recti aciklamasi iceriyor.

3'ünü birlikte yapsak, acaba olurmu, ya da bölgesellere kardiyo olanı da ekleyip yapsak. Doğum yapmadım ama benim yapmamda sakınca yoktur herhalde.
Not: 5 videoymuş, ben 2 videoyu kısa açıklama videosu zannetmiştim. :KK48::KK48:

X