Dogumdan sonra adet düzeni

Elifbirol

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2020
21
2
27
Sevgili anne adayları sizi Bi sorum olacak yaklaşık 6 ay önce normal dogum yaptım 3 ay önce adet oldum ama Bi kaç saat sürdü sonra bida olmadım bazı emziren anneler de bu gibi adet olmama durumu olur diye duymuştum.. Ve suan da karnım kazıkların agrıyır sizce bu normal mi tabikide doktora gidecem ama bu durumu yaşayan lar varmı merakl ettim tecrübeleriniz varsa yazar mısınız

Sevgili anne adayları sizi Bi sorum olacak yaklaşık 6 ay önce normal dogum yaptım 3 ay önce adet oldum ama Bi kaç saat sürdü sonra bida olmadım bazı emziren anneler de bu gibi adet olmama durumu olur diye duymuştum.. Ve suan da karnım kazıkların agrıyır sizce bu normal mi tabikide doktora gidecem ama bu durumu yaşayan lar varmı merakl ettim tecrübeleriniz varsa yazar mı

Bende 10 ay önce normal doğum yaptım .ve yeni leke leke adet oluyorum cnm ama 10 ay içinde bir öğünluk adet bile sayılmayan leke gordm. Bende pazartesi doktora gidicem cnm:)

emzirdiğin için olabilir..ben doğumdan sonra 1 sene adet olmadım olduktan sonra düzensizlik yaşadım zamanla düzene girdi

40 gün lohusalıktan sonra bi 28 gün sonra adet olunuyor.emzirmeye devam edince kesiliyor.bi 2-3 ayda bir adet olunuyor.fakat adetli ve ufak bebekle sanki insan daha şiş gibi oluyor. emzirmede süt kesilmesede adetliyken kalitesi miktarı bir parça azalıyor sanki.

40 gün lohusalıktan sonra bi 28 gün sonra adet olunuyor.emzirmeye devam edince kesiliyor.bi 2-3 ayda bir adet olunuyor.fakat adetli ve ufak bebekle sanki insan daha şiş gibi oluyor. emzirmede süt kesilmesede adetliyken kalitesi miktarı bir parça azalıyor sanki.
Aaa bunu ilk defa duydum belkide o yüzden emziren anneler adet olmuyor sütleri daha yarayışlı olur

X