Dogumuma 3 hafta kala basima gelenler...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu bu da aynı bu sabah gördüğün konunun başka versiyonu işte :p kızın daha önce kimseyle birlikteliği olmamış, takmış şimdi evlenecek ya kanamazsa diye :) kanıt lazım herhalde :p sana inanmayan adamla evlenme diyoruz ya hep. Burada da aynı durum. Adamın bir falsosu yok. Şüphelenecek hiçbir şey yok. Telefon karıştırmak bile anlamsız ama hadi birlikte kullanılıyor diyelim ve böyle bir hesap gördü diyelim elbette sorarsın da cevap da gelmiş. Gayet de tutuyor. Arkadaşı yıllar önce attığı mesajı nasıl göstersin yahu insaf edin :p benim de telimi isteyen hırtolar oluyordu mecbur veriyordum :p evet garip bir durum elin telefonundan başka hesaba girmek ama insanımız hadsiz.

Bir de böyle bir soru aslında bu ne iş diye hesap sormaktır. Adam mülayim bir adam. İşinde gücünde. Birden hesap sorulunca şok olmuştur ne oluyor diye.

Bence yıkarıdaki kanama olayıyla bu aynı. Erkekler kulübünde de erkekler desin o zaman inanma kanamadıysa diye :p yahu bilimsel olarak yarısı kanamıyor ama sorunca panik yaptı kız demek ki var desinler :p herkes panik yapar bence masumu da ne oluyoruz diye. Ama tabi güvenemeyecekse uzatmanın anlamı yok. Güven zaten kanıt olmadan olabilecek bir duygu bence. Varsa vardır yoksa yoktur.
Eşinin telefonunu kurcalamayan var mıdır,varsa tebrikler.
Benim aldatılma çocukluk travmam olduğu için, %100 güveniyorum diyemiyorum.

Eşinin telefonunu kurcalamayan var mıdır,varsa tebrikler.
Benim aldatılma çocukluk travmam olduğu için, %100 güveniyorum diyemiyorum.

Valla 1 kere bile kurcalamadım eşimin telefonunu :p 5,5 yıldır evliyiz. Tek yaptığım 15 yaşındayken sevgilimin mail hesabına girmekti bir kızdan şüphelenip :p sonra bıraktım bu işleri.

Eşimin teli de ortadadır şifresini bilirim, benim telim de ortadadır ama ikimiz de birbirimizin hiçbir şeyini kurcalamadık. Evlenirken zaten insanları tanırız. Benim aldatma konusuna yaklaşımımı bilir, onunkini ben bilirim. Aldatacağına dürüstçe söyle hemen anlaşmalı boşanırız biter gider diye düşündüğümü biliyor. Zaten benim liseden beri en yakın arkadaşım aynı zamanda kendisi :p 20 yıldır tanıyoruz.

Ben eşimin telinde görsem bir sorarım ayol kadın hesabı var burada diye espiriyle, onun da cevabını kabul ederim. Aldatma suçlaması bence gerçekten bariz ortada değilse yapılmaması gereken bir suçlama gibi geliyor. Aşkım canımlı mesaj yapalasanız haklısınız da bu öyle bir şey değil.

Ama her ilişki farklı. Dediğim gibi ya güvenirsiniz ya güvenmezsiniz. Olay sizinle alakalı.

Valla 1 kere bile kurcalamadım eşimin telefonunu :p 5,5 yıldır evliyiz. Tek yaptığım 15 yaşındayken sevgilimin mail hesabına girmekti bir kızdan şüphelenip :p sonra bıraktım bu işleri.

Eşimin teli de ortadadır şifresini bilirim, benim telim de ortadadır ama ikimiz de birbirimizin hiçbir şeyini kurcalamadık. Evlenirken zaten insanları tanırız. Benim aldatma konusuna yaklaşımımı bilir, onunkini ben bilirim. Aldatacağına dürüstçe söyle hemen anlaşmalı boşanırız biter gider diye düşündüğümü biliyor. Zaten benim liseden beri en yakın arkadaşım aynı zamanda kendisi :p 20 yıldır tanıyoruz.

Ben eşimin telinde görsem bir sorarım ayol kadın hesabı var burada diye espiriyle, onun da cevabını kabul ederim. Aldatma suçlaması bence gerçekten bariz ortada değilse yapılmaması gereken bir suçlama gibi geliyor. Aşkım canımlı mesaj yapalasanız haklısınız da bu öyle bir şey değil.

Ama her ilişki farklı. Dediğim gibi ya güvenirsiniz ya güvenmezsiniz. Olay sizinle alakalı.
Ne güzel, daim olsun...
Hamile olduğum için fazla hassasım. Riskli bi hamilelik olduğu içinde yakınlaşma yasak aylardır buda bana acaba dedirtiyor ne yalan soyleyeyim

Ne güzel, daim olsun...
Hamile olduğum için fazla hassasım. Riskli bi hamilelik olduğu içinde yakınlaşma yasak aylardır buda bana acaba dedirtiyor ne yalan soyleyeyim
Geçecek gidecek korkmayın. Bizim de riskliydi bir dönem yasaktı ama geçip gidiyor. Sağlıkla gelsin bebişiniz ve kendinizi boşuna üzmeyin lütfen. Gerçekten bir aldatma durumunda mutlaka yakalarsınız ama sizin eşin o taraklarda bezi yok anlattığınız kadarıyla. Rahat ve huzurlu olun çok az kalmış kavuşmanıza :)

Geçecek gidecek korkmayın. Bizim de riskliydi bir dönem yasaktı ama geçip gidiyor. Sağlıkla gelsin bebişiniz ve kendinizi boşuna üzmeyin lütfen. Gerçekten bir aldatma durumunda mutlaka yakalarsınız ama sizin eşin o taraklarda bezi yok anlattığınız kadarıyla. Rahat ve huzurlu olun çok az kalmış kavuşmanıza :)
Amin inşallah çok teşekkür ederim.
Sizde sağlıkla kavuşun, anneli babalı büyütün inşallah.

Eşinizin ve arkadaşının dediği doğrudur yanlıştır bilemem, ama kimse kimseye sonsuz güvenmek zorunda değil. Benim kemalim yapmaz modunda, gözünü kapatarak hiçbir ilişki yürümemeli.
Eşinizin güveninizi sorgulamaya hakkı yok böyle bir durumda. Kim olsa sorar bu ne diye. Özür dileyecek bir şey yapmamışsınız.

Ben eşinize hala inanmıyorum. Kafamda hiç ama hiç oturmuyor anlattıkları. Arkadaşlıyla anlaşmadıklarına bile emin olamam. Ayrıca ben de günlerce cebimde elli lirayı harcamadan işe gidip geliyorum ama eşimden ayrı istediğim parfüm için 1500 liralık bütçe ayırdım, bütün para hesaplarımızı biliyoruz ama bu tarz şeyler bilinecek şeyler değil. İş yerindeyken öğle aralarında bile yapar yapmak isteyen. Tabii ki siz ilişkinizi daha iyi bilirsiniz.

Hesap ekstresi, maaş bordrosu,parası hepsi hepsi ortadadır. Gizlemez,saklamaz... ise gittiği saat belli, işten çıktığı saat belli. 10 dk bile geç kalmaz. İçki içmez,dışarı hayatı yoktur.
Ne ara kadinla gorusuyo ki ? İş yerinden biri olsa da dışarıda hiç mi bulunmazlar? Yani suphelenecegim hiç bisey yok bu hesap dışında... Düşünüp duruyorum ama yok bulamıyorum
Böyle bir adamın telefonunu karıştırmak nasıl geldi aklınıza?
Tek tavsiyem aklınız ile dalga geçilmesine müsade etmeyin. Gerisi size kalmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X