Doktor Furkan Şengöz e ameliyat olanlar?

melcobynnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2021
2
0
22
Merhaba arkadaşlar, bir kaç ay sonra Dr Furkan Şengöze ameliyat olmayı düşünüyorum, fakat internette çok az yorum bulabildim. Furkan beye ameliyat olan var mı? Nasıl bir doktor? Burnunuz istediğiniz gibi oldumu?

Burada bir arkadaş ona revizyon olmuştu Sonuç çok kötüydü. Burnu resmen iki kat uzamıştı. Aman diyeyim uzak durun.
Hangi üye, hatırlıyormusunuz acaba?
Bende kendisi ile görüştüm. Çok olumlu güzel konuştu. Ama muayene için beklerken hastalarını az çok görme imkanım oldu. Burun uçları bana da uzun ve büyük geldi. Bilemedim bende.. 😔
İnsta da burunları yandan kavisli, uç kısmı biraz kaba geliyor bana. Özellikle önden duruşta..

Aynen öyle kuzenimin burnunun yarısı kesik anlindan zikzak doldurmuş dört parmak kalınlığında dudaklarının üzerinden tam bir karış uzatmış burnunun bir kenarını kesmiş bir kenarida uzatmış aşağıya çenesinde sallanıyor göz bebeği kaymış kaymış elmaciklarini duzlemiş düzelmiş

Furkan şengözun mağdurları kan ağlıyor hepside çaresiz halde hiç bir doktor çare bulamıyor maddi ve manevi yıkılmış haldeler ne

Furkan şengözun mağdurları kan ağlıyor hepside çaresiz halde hiç bir doktor çare bulamıyor maddi ve manevi yıkılmış haldeler ne

Sakın aman aman Furkan şengöz bir kızı ölümden beter bir hale sokmus görseniz korkunç hâlde evlerini sattılar çare bulamadılar insan içine çıkamıyor bildiğiniz korkunç cadı bütün uzuvları korkunç bir halde burunun yarısı kesik çürümeye dönmüş gözler şasi elmaciklari duzlemiş derisi dökülmüş aşağıya burun hinik us dudak alt dudağının içine geçmiş kaldırıp konusamiyor burun okadar uzunki eliyle kaldırıp yemek yiyor burunda kesmedik yakmadik yer kalmamış kızın kaburgası alındığı halde içine konulmamis kullanmamış .

I found it and read the page now, I'm very sorry... Unfortunately, not everything is as seen on Instagram. God help us...
Do you know about Saban Celebi? I talked to him, I felt comfortable, but do you know any negative comments?
Saban is safe for complex revisions ofcourse every surgeon has unhappy patients too but he won't botch anyone

X