Doktor hasan yıldız a revizyon labioplasti olan var mı

Nasıl memnunmusunuz .ben bir yerde labioplasti oldum bir tarafı komple kesmişler düzeltebilcek doktor arıyorum

Ben Hasan Yıldıza ameliyat oldum hiç memnun değilim, düzeltme için başka bir doktor arıyorum, iç dudakları bana hiç sormadan tamamen kesmiş üstelik iki taraf eşit değil

Bende farklı bir doktora oldum birini dibinden kesmiş biride biraz var ve his kaybı yaşıyorum bı yerde hiç dudak yok gibi 😓😓

Ben Hasan Yıldıza ameliyat oldum hiç memnun değilim, düzeltme için başka bir doktor arıyorum, iç dudakları bana hiç sormadan tamamen kesmiş üstelik iki taraf eşit değil
Bende doktor arıyorum ama bu işi plastik cerrah yapmalı jinekoloklar berbat yapıyor . kısacası benide çok kötü bir duruma soktular ve his kaybım var . psikolojim alt üst oldu

Hasan Yıldız yaptığı hatayı bile kabul etmiyor, ısrarcı olunca hatasını kabul etti ücretsiz düzeltelim dedi ancak ücretsiz bile olsa ona tekrar güvenip yaptırmadım, bu işi doğru yapamadığını düşünüyorum, tüm hastalarına aynı şeyi yapıyor aynı teknikle iç dudakları komple kesiyor bu anatomiye aykırı ve bunu isteyip istemediğimi sormadı bile. Hakkımı helal etmiyorum

Çok iyi araştırın, umarım iyi bir doktor bulursunuz, hem o kadar acı çekip hem de güzel olmayınca insanın psikolojisi bozuluyor

Bana da farklı bir doktor aynısını yaptı 2.5 ay oluyor yaptığı hatayı da kabul etmiyor üste çıkmaya çalışıyor bu bahsettiğim doktor vda Alsancak tan bir doktor ve kadın resmen beni mahfetti . herşey parayı alana kadar . insan sağlığıyla oynamak bu kadar basit olmuş ne yazık ki . Geçen gün bir plastik cerraha muayene oldum şuan kimseye elletme sakın dedi .6 ay dolsun öyle bakalım dedi ama his kaybınız kalıcı dedi . çünkü bir dudak tamamıyla kesilmiş.

Çok iyi araştırın, umarım iyi bir doktor bulursunuz, hem o kadar acı çekip hem de güzel olmayınca insanın psikolojisi bozuluyor
Revizyon olursam plastik cerraha olucam ama his kaybım var hayatım alt üst oldu .beni bu hale getiren doktora da her gün beddua edicem.alllah onada dert verip kapı kapı derman aratsın inşallah her iki cihan da

Bende hasan yildiza oldum gecen ayin 15 inde simdi beklemedeyim ama benimde ic dudaklarımı komple almış gibi gecen gün aradım sordum azcık bırakmış olmam lazım diyor beğenmezsen düzeltme yaparız diyor bakalim kontrole gittiğimde ne olacak birde özellikle belirtmiştim sadece ic dudaklarda hafif düzeltme yapacaktı nesini anlamadı bilmiyorum

İkiside eşit mi
Bende hasan yildiza oldum gecen ayin 15 inde simdi beklemedeyim ama benimde ic dudaklarımı komple almış gibi gecen gün aradım sordum azcık bırakmış olmam lazım diyor beğenmezsen düzeltme yaparız diyor bakalim kontrole gittiğimde ne olacak birde özellikle belirtmiştim sadece ic dudaklarda hafif düzeltme yapacaktı nesini anlamadı bilmiyorum
İkiside eşit mı sizin

Şu an bilemiyorum daha yani ben hiç ic dudağımı görmüyorum 20 gün oldu aradigimdada çok ince bıraktım dedi ben sanki ona böyle yap demişim gibi çok sinirim bozuk ne yapacağımı bilmiyorum

Şu an bilemiyorum daha yani ben hiç ic dudağımı görmüyorum 20 gün oldu aradigimdada çok ince bıraktım dedi ben sanki ona böyle yap demişim gibi çok sinirim bozuk ne yapacağımı bilmiyorum
Benimde birini dibinden kesmiş baska Bir doktor biride dudak var .2.5 ay oldu kafayı yedim resmen his kaybım da var çok zor bir durum psikolojim alt üst oldu resmen .birde özel isteğim de olmadı nasıl böyle dibinden bir dudağı almış aklım almıyor hala inanki . günlerdir ne tadım kaldı ne tuzum her gün beddua ediyom böyle birşey olamaz ya Allah bildiği gibi yapsın inşallah

Merhaba bende 60 gün önce hasan yıldıza hem labioplasti hemde Vajinoplasti ameliyatı oldum. Vajinoplasti de sorun yok ama sağ iç dudağı komple kesmiş klitoris in sağ derisini de komple kesmiş. Sol taraf taki iç dudak bir kısmı kesik bir kısmı kalmış. Tam anlamıyla rezil bir durumda kontrolde revizyon yapalım dedi ama bir daha asla hasan yıldıza gitmeyi düşünmüyorum. Ve de gerçekten hatasını kesinlikle kabul etmiyor.
Doktor hasan yıldız a labioplasti revizyon olan var mı

Merhaba bende 60 gün önce hasan yıldıza hem labioplasti hemde Vajinoplasti ameliyatı oldum. Vajinoplasti de sorun yok ama sağ iç dudağı komple kesmiş klitoris in sağ derisini de komple kesmiş. Sol taraf taki iç dudak bir kısmı kesik bir kısmı kalmış. Tam anlamıyla rezil bir durumda kontrolde revizyon yapalım dedi ama bir daha asla hasan yıldıza gitmeyi düşünmüyorum. Ve de gerçekten hatasını kesinlikle kabul etmiyor.
Bende farklı bir doktora oldum sol dudağım komple kesilmiş haz kaybım var .Benim doktorum da üste çıkmaya hatasını kabul etmedi bütün iletişimi kestim .Plastik cerraha muayene oldum 6 ay dolsun öyle bakalım dedi ne yapılabilir diye revizyon olucaksan plastik cerraha revizyon ol

Durumunla ilgili bana da bilgi verir Msn iyi bir doktor bulursan bende zor durumdayım

Benimde 1 ay oldu yarin kontrole gideceğim hasan beye ama sol tarafımda ciddi sorunlar var cesur35 aynısını banana yaptı eminim. Revizyon oldunuzmu ihtiyacım olucak benimde bilgi verirseniz sevinirim

X